phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:36
Użytkownik testowy
Autor Wiadomość
bobek97

Pomógł: 29 razy
Posty: 232
Wysłany: 08-06-2010, 14:28   Użytkownik testowy

Użytkownik testowy

Ten mod pozwala utworzyć użytkownika testowego, który nie może modyfikować swojego profilu

Kod:
##############################################################
## MOD Title:      User Testowy
## MOD Author:      bobek97, bubel20 < bobek-w33@gery.pl > (Alan Wójcik) http://friendlyservers.pl
## MOD Author OLD:      gendo < gendo@denturax.com > (Matthieu V.) http://denturax.com
## MOD Description:
##             Ten mod pozwala utworzyć użytkownika testowego, który nie może modyfikować swojego profilu (np hasła) i możesz wybrać przez PA, czy może
##            wysyłać posty na forum czy nie. Użyteczne dla for-dem (modów).
##
## MOD Version:      1.0.0
##
## Installation Level:   Easy
## Installation Time:   20 Minutes
## Files To Edit: [7]
##          language/lang_polish/lang_admin.php
##          language/lang_polish/lang_main.php
##          admin/admin_board.php
##          admin/admin_users.php
##          profile.php
##          templates/subsilver/admin/user_edit_body.tpl   
##          templates/subSilver/admin/board_config_body_addons.tpl
##
## Included Files: N/A [0]
##
##############################################################
## Author Notes:
##
##            Aby dodać takiego użytkownika, tworzymy np usera TEST o haśle np TEST i edytujemy go przez PA - szukamy opcji "Ten użytkownik jest użytkownikiem testowym?"
##            i zaznaczamy ją na TAK.       
##
##
##############################################################
## MOD History:
##
##   2004-05-15 - Version 0.4.0 RC2
##    - First English version released.
##
##
##   2010-06-07 - Version 1.0.0
##    - Spolszcenie, dopracowanie oraz dostosowanie do phpBB by Przemo
##
##############################################################
## Before Adding This MOD To Your Forum, You Should Back Up All Files Related To This MOD
##############################################################


Co modyfikacja potrafi:
:arrow: Ten mod pozwala utworzyć użytkownika testowego, który nie może modyfikować swojego profilu.
Ostatnio zmieniony przez Majkelo 15-01-2012, 09:04, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pinio09

Pomógł: 6 razy
Posty: 132
Wysłany: 08-06-2010, 14:49   

Jak dla mnie mod bez sensu.
 
     
Amfa

Pomógł: 9 razy
Posty: 73
Wysłany: 08-06-2010, 14:53   

pinio09, piszesz modyfikacje dla phpBB (by przemo)? Jeśli byś pisał, uznałbyś modyfikację za przydatną, dlatego domyślam się, że nie piszesz.
 
     
bobek97

Pomógł: 29 razy
Posty: 232
Wysłany: 08-06-2010, 14:57   

Amfa, nie piszę, ale dostosowuję z phpBB.

pinio09, niektórym się przyda :) . Po co dla sieci serwerów CS taki mod? :/
 
     
Amfa

Pomógł: 9 razy
Posty: 73
Wysłany: 08-06-2010, 14:58   

bobek97, Ale to pytanie było do pinio09. ;)
 
     
pinio09

Pomógł: 6 razy
Posty: 132
Wysłany: 08-06-2010, 15:23   

Amfa, nie, nie piszę. Ale wydaje mi się, że każde zdanie jest ważne, więc napisałem swoje i jest takie, że z mojego punktu widzenia ta modyfikacja jest zbędna. Może nie umiesz czytać ze zrozumieniem:
Cytat:
Jak dla mnie mod bez sensu.


Więc jeśli łaska zajmij się sobą.
Poza tym to nie temat o mnie, o tym co myślę i robię... Tylko moda.
 
     
Amfa

Pomógł: 9 razy
Posty: 73
Wysłany: 08-06-2010, 15:51   

pinio09, Chcesz polemizować? Napisałeś, że dla Ciebie, ten mod nie ma sensu, a jednak sens ma, dla tych którzy piszą modyfikacje pod skrypt i chcą zrobić Live Demo.
Koniec Off-Topa.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 08-06-2010, 15:54   

pinio09, nie wybrzydzaj nikt cie nie zmusza do instalacj
i kazdy taki post bede traktował jak spam i nagradzał
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
bobek97

Pomógł: 29 razy
Posty: 232
Wysłany: 08-06-2010, 16:28   

Bardzo mile widziane opinie i propozycje.

//Ten post jest dla info - daję moje posty w tym temacie na exp1
 
     
freeman3

Pomógł: 12 razy
Posty: 150
Wysłany: 01-09-2010, 22:01   

Dobry mod. Przydatny na każdym forum. Jeśli prosimy o pomoc tutaj często jest prośba o testowego użytkownika, a jeśli chcemy się czuć bezpiecznie to taki mod nam pomoże.
_________________
Kupię wentylator (sam lub z radiatorem) do laptopa MSI. Oferty na PW lub e-mail.
 
     
mercu?

Posty: 62
Wysłany: 03-09-2010, 18:32   

mam problem z tą modyfikacją a wygląda on tak :

Kod:
Could not rename users group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_lan' at line 2

UPDATE phpbb_users SET user_email = 'admin@testowaniemodyfikacji.cba.pl', user_icq = '', user_website = '', user_occ = '', user_from = 'Forum' , user_interests = '', user_custom_color = '', user_custom_rank = '', user_sig = 'testowy User', user_viewemail = 1, user_viewaim = 1, user_aim = '', user_yim = '', user_msnm = '', user_attachsig = 1, user_sig_bbcode_uid = '9ed8b1022b', user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 0, user_allowavatar = 1, user_allowsig = 1, user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_allow_pm = 1, user_test = 1 user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_lang = 'polish', user_style = 1, user_timezone = 1, user_active = 1 , user_rank = 0, user_gender = '0', user_birthday = 999999, user_next_birthday_greeting = 0 , disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_color = 1, user_allow_helped = 1, user_ip_login_check = 1 WHERE user_id = 4

Line : 1008
File : admin_users.php


a ta linia 1008 wyglada u mnie tak :

Kod:
message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not rename users group', '', __LINE__, __FILE__, $sql);


proszę o pomoc
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 03-09-2010, 18:39   

Kod:
user_test = 1 user_notify_pm = 1,


brakuje przecinka
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Mario14125

Pomógł: 52 razy
Posty: 811
Wysłany: 06-09-2010, 11:33   

A gdzie jest ta edycja w PA tego usera :?: :?
_________________
MULTIPOLAND @ AMXBans # 1.6.2 - Deflection
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 06-09-2010, 14:57   

Musisz go zarejestrować a potem zaznaczyć że jest testowym
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mercu?

Posty: 62
Wysłany: 15-11-2010, 01:38   problem

mam problem , próbowałem to sam naprawic ale bezskutecznie , wiec jestem zmuszony dac plik aby ktos zobaczył gdzie się glebnełem , i dał małe wskazówki :)

Kod:
Could not rename users group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' user_notify_pm = , 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_' at line 2

UPDATE phpbb_users SET user_email = 'damia.21.pl@interia.pl', user_icq = '', user_website = '', user_occ = '', user_from = '' , user_interests = '', user_custom_color = '', user_custom_rank = '', user_sig = '', user_viewemail = 1, user_viewaim = 1, user_aim = '', user_yim = '', user_msnm = '', user_attachsig = 1, user_sig_bbcode_uid = '', user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 1, user_allowavatar = 1, user_allowsig = 1, user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_allow_pm = 1, user_test = 1= , user_notify_pm = , 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_lang = 'polish', user_style = 1, user_timezone = 1, user_active = 1 , user_rank = 0, user_gender = '0', user_birthday = 999999, user_next_birthday_greeting = 0 , disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_color = 1, user_allow_helped = 1, user_ip_login_check = 1 WHERE user_id = 3

Line : 1008
File : admin_users.php
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę