phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
banlista
Autor Wiadomość
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 10-12-2012, 10:45   banlista

Witam, mam takie pytanie....
czy mozliwym jest ominięcie bana na IP danego poprzez PA ?

już wyjaśniam o co chodzi...
w lipcu tego roku zbanowaliśmy jedną osobę (konto usunięte, ban na ip).... kilka dni temu pojawił się post z dokładnie tym samym adresem IP. Jak to możliwe ? czy jest jeszcze inny sposób na uniemozliwienie tej osobie wejścia i korzystania z forum ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
czesio56560


Pomógł: 210 razy
Posty: 1131
Wysłany: 10-12-2012, 12:59   

Z tego samego IP nie jest za bardzo możliwe.. może się troszkę różnić ? Albo ban nie był jako perm i minął.
_________________
Nie wiem.
Nie znam się.
Zarobiony jestem.
Przyjdź Pan jutro.
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 10-12-2012, 13:26   

też mnie to dziwiło.... bo zwykle tego problemu nie było, no ale jednak jakims cudem się to udało. Ban był stały... zawsze jak daję bana na IP (czy ja czy inny admin mojego forum) to nie chcę danej osoby juz nigdy widzieć :P

Dołączam screeny :P (3 - id posta z niby zbanowanego ip 2- ip z którego napisano tego posta 1- banlista)

oczywiście po odkryciu tego faktu wczoraj zbanowaliśmy całego hosta... moze tym razem się nie dostanie :P

ale chciałabym zapytac czy mozna zrobić cos jeszcze... bo ta osoba niestety mocno działa na niekorzyść użytkowników jak i samego forum :(

[ Dodano: 12-12-2012, 15:24 ]
jest ktoś w stanie powiedzieć coś wiecej ? :( jak jeszcze bardziej zabezpieczyc forum przed ta osobą ?

3.JPG
Plik ściągnięto 33 raz(y) 169,54 KB

2.JPG
Plik ściągnięto 43 raz(y) 211,56 KB

1.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 223,82 KB

 
     
alex_z

Posty: 4
Wysłany: 15-02-2015, 11:12   

Dzisiaj miałem podobną sytuację.
Od dawna mam zbanowaną całą pulę np. 52.*.*.*
Dzisiaj zobaczyłem w logach jak użytkownik zarejestrował się z (powiedzmy) IP 52.12.1.1
Wszedłem do banlisty i sprawdziłem, że ban na 52.*.*.* istnieje. Na wszelki wypadek dodałem bana 52.12.*.* ale nic to nie dało. Użytkownik przeglądał sobie forum w najlepsze.
Sprawdziłem synchronizację forum, bazy i etc. Wszystko OK, usunąłem ban na 52.*.*.* a następnie zrobiłem powtórnie synchronizację. Dodałem znowu bana na 52.*.*.* i nic to nie dało.
Co jest nie tak ??? Czy skrypt ma dziurę ???

[ Komentarz dodany przez: Woytec: 08-05-2015, 20:44 ]
Multikonto?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę