phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z synchronizacj? grup po aktualizacji 1.12.8
Autor Wiadomość
Scooby?!

Pomógł: 62 razy
Posty: 304
Wysłany: 19-11-2013, 17:57   

NineX, Zadziałało.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
konraf

Pomógł: 1 raz
Posty: 99
Wysłany: 25-11-2013, 21:25   

Witam

U mnie niestety ta metoda nie działa.

Robię Napraw. Usuwają się wtedy powiązania z grupami. Dodaję od nowa i niestety przy sprawdzaniu znowu nie ma synchronizacji.

Załączam wycinek tabeli user_group. Czy tam powinno być -1 w ID użytkownika? Może to generuje błąd.

Co mnie też zastanawia to fakt, że nawet jak się usunie powiązania użytkowników z grupami i przypisze do grup ponownie, to nadal baza się rozjeżdża.

EDIT
------------------------------------------
Ewidentnie coś jest nie tak z plikami/plikiem odpowiedzialnym za synchronizację.
Gdy daję Sprawdź Synchronizację > Wszystkie - to wywala błąd o braku synchronizacji użytkowników (z grupami).
Natomiast jak daje Sprawdź i wybieram tylko Użytkownicy to pokazuje, że jest wszystko ok.

Pozdrawiam

user_group.JPG
user_group
Plik ściągnięto 35 raz(y) 48,68 KB

 
     
fifka

Posty: 50
Wysłany: 27-12-2013, 13:21   

Cześć. Ja mam taki problem, że mam ok. 22 tysięcy niezsynchronizowanych użytkowników. Ponadto, gdy odświeżę stronę, lub nacisnę przycisk użytkownicy jeszcze raz, za każdym razem liczba ta jest inna. Gdy nacisnę zsynchronizuj nie daje to nic, tylko wywala mi internal error. Po instrukcji NineX'a, problem wygląda tak samo, tylko liczba użytkowników nie wynosi 22 tysiące, a zaledwie oscyluje w okolicach 4-6. Oczywiście za każdym odświeżeniem strony jest inna i są to inne id użytkowników.

Po próbach naprawienia, połowa użytkowników potraciła grupy całkowicie.
Dodam, że wszelkie zapytania SQL mogę wykonać z poziomu SSH.

[ Dodano: 27-12-2013, 15:13 ]
Jednak z czasem zapytanie wykonało się. Zamknąłem forum, pokazuje każdego jako zsynchronizowanego, ale gdy sam napisałem post dodało mnie do grupy users i skrypt pokazuje, że jestem jedynym niezsynchronizowanym użytkownikiem, a przynależę do grupy users. Pozostali użytkownicy są bez grup, a skrypt pokazuje, że jest ok. Nawet administratorzy grupy nie są ich członkami.
 
     
Scooby?!

Pomógł: 62 razy
Posty: 304
Wysłany: 29-12-2013, 13:52   

fifka, Prawidłowo powinno Ci ich powywalać. Potem pododawaj ich wszystkich przez PA --> Grupy --> Automatyczne dodawanie użytkowników. Trochę pracy, ale zniszczysz błąd.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę