phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum - reinstal czy naprawa ?
Autor Wiadomość
moonster

Posty: 33
Wysłany: 29-03-2014, 09:12   Forum - reinstal czy naprawa ?

Pisałem już jakiś czas temu o problemie z forum po działaniach jednego "specjalisty".
Okazało się że błędów wskutek jego "pracy" jest więcej:
- brak okienka do wpisania uwierzytelnienia(styl WS_Green) zmieniłem na subsilver
- nie działa masowa korenspondencja(maile nie dochodzą)
- nie działa odzyskiwanie hasła(mail)
Ogólnie nie wychodzą żadne maile z forum.
Nie wiem czy to wszystkie błędy, kto wie co jeszcze.

I tu mam pytanie, jeśli zrobię reinstalację forum co stracę i czy to rozwiąże problemy z forum, czy też potrudzić się i spróbować likwidować zaistniałe problemy ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Scooby?!

Pomógł: 62 razy
Posty: 304
Wysłany: 29-03-2014, 12:19   

Jak wgrasz z podstawowej paczki przema i danego stylu to się naprawi. Co się może stać? Cofniesz się w czasie o daną liczbę dni. Czyli zniknie również to co do tej pory zdążyłeś zainstalować, to chyba oczywiste.

PS: Podmień wszystkie modyfikowane pliki (patrz na daty) na te co wcześniej miałeś w stylu i paczce przema i na 100-we naprawisz wszystko. A potem wgraj modyfikacje, które sam wgrywałeś. Chyba, że nic nie wgrywałeś to możesz wszystko popodmieniać.
 
     
moonster

Posty: 33
Wysłany: 29-03-2014, 12:32   

I tu jest problem, modyfikacje były wgrywane ale nie ja to robiłem. Z zleceniobiorcą nie mam kontaktu bo mnie oskubał, zlecenie tu było zgłaszane do realizacji.
 
     
Scooby?!

Pomógł: 62 razy
Posty: 304
Wysłany: 29-03-2014, 12:37   

Jakie to były modyfikacje?
 
     
moonster

Posty: 33
Wysłany: 29-03-2014, 12:42   

beer mod, seo tags, status steam, zabezpieczenie przed robotami, i coś jeszcze nie pamiętam już.
 
     
Scooby?!

Pomógł: 62 razy
Posty: 304
Wysłany: 29-03-2014, 13:05   

Zrób kopię tego co masz teraz i spróbuj zrobić to co piszesz w 1 poście, a potem sam ocenisz czy nie łatwiej wgrać modyfikacje, których instrukcje są na tym forum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę