phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Kod na usunięcie Boota i jego postów
Autor Wiadomość
Sysk

Posty: 139
Wysłany: 04-04-2014, 15:54   Kod na usunięcie Boota i jego postów

Wlazł mi Boot na forum

napisał 10000 postów


:/



jak mogę szybko usunąć go wraz z postami które napisał , bez nadmiernego obciążania bazy ? (nie z PA - ale może w jakiś inny sposób)

może jakimś kodem sql ?

czy kod sql nie będzie tak obciążał bazy jak przez PA ?

mam forum z przeróbkami w wersji 1.12.6p4 (poprzendiej przed tą versją)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 04-04-2014, 17:24   

Prowadzisz samochód? Musisz znać przepisy ruchu drogowego. Zakładasz forum? Zapoznaj się z Panelem Administratora swojego forum.

Masz w panelu masowe kasowanie postów użytkowników.
 
     
Sysk

Posty: 139
Wysłany: 10-04-2014, 14:26   

przepraszam że szybko nie odpisałem,

problem w tym że na hostingu który mam , funkcja poprzez masowe kasowanie postów danego użytkownika wywołuje obciążenie servera i admin blokuje mi stronę :/


jest jakiś inny sposób , np. poprzez ten sql aby to szybko wyciachać i bez obciążenia strony ?

[ Dodano: 10-04-2014, 14:40 ]
====================


próbuję usuwać masowym kasowaniem postów ale wychodzi mi


Cytat:
phpBB by Przemo : Critical Error

Nie można pobrać danych z tabeli konfiguracyjnej forum !

Prawdopodobnie forum nie jest zainstalowane do bazy danych, lub tabele w bazie danych maja inny prefix (standardowo phpbb_ ).
Sprawdz czy tabele w bazie danych maja prefix podany w pliku config.php


Jeżeli chcesz wgrać kopię bazy danych i wyslałes ja do katalogu forum użyj DumpLoader'a



czy ktoś wie w czym problem - czemu takie coś się pojawia i jak temu zaradzić



a jeszcze jedno - JAK MOŻNA RĘCZNIE Z BAZY USUNĄĆ WPISY SPAMOWE ???



i jeszcze takie coś jeszcze mi pokazało gdy kliknąłem w tym pierwszym na podkreślone " użyj DumpLoader'a"



Cytat:
[ Dodano: 10-04-2014, 14:42 ]
Podczas próby połączenia z bazą danych nastąpił błąd.
Error code: 1226
Error message: User 'sysk' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 2500)

phpBB DumpLoader 1.0 wyłączony
Skrypt ten ma na celu ułatwienie wczytywania kopii bazy danych MySQL dla forum phpBB modiefied by Przemo (teoretycznie powinien też działać ze zwykłym phpBB). Obsługiwane formaty plików to: "czysty" .sql, .gz i .bz2 (dwa ostatnie zależnie od serwera).

Aby wgrać tabele do bazy danych, upewnij się że masz poprawny plik config.php i skopiuj na serwer do katalogu z tym skryptem plik z kopią bazy. Jeśli dopiero zamierzasz utworzyć taką kopię, najlepiej zrób to za pomocą phpMyAdmina (dostępny na większości serwerów).

Uwaga - staraj się unikać wczytywania plików spakowanych Bzipem za pomocą wolnego algorytmu - z nieznanych mi przyczyn skrypt ma tendencję do zapętlania się przy odczycie plików bz2 z użyciem tej metody.

config.php
istnieje Ok
rozmiar poprawny Ok

baza danych
nie nawiązano połączenia Błąd
Error code: 1226
Error message: User 'sysk' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 2500)

serwer
obsługa gzip (.gz) Ok
obsługa » Bzip2 (.bz2) Ok


W celu zwiększenia bezpieczeństwa działania skrypt sprawdza twój adres IP. Aby uaktywnić skrypt wyedytuj plik dbloader.php i zmień go według poniższego schematu.

Teraz początek pliku /dbloader/dbloader.php wygląda tak:
<?php
// twój adres IP
$twoje_ip = 'TU WPISZ SWOJE IP';
...

Jeśli skrypt jest wyłączony, i chcesz rozpocząć na nim pracę, zmień go tak:
<?php
// twój adres IP
$twoje_ip = '192.166.xx'; // zmień tu





[ Dodano: 10-04-2014, 14:43 ]
raz działa ale jak robię masowe kasowanie to wyskakuje ten błąd , poprzednio jak forum nie było zabotowane wszystko sprawnie śmigało

[ Dodano: 11-04-2014, 16:04 ]
pomoże mi ktoś w tym temacie ??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę