phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy hosting pod Przemo
Autor Wiadomość
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 15-04-2014, 15:19   Najlepszy hosting pod Przemo

Jaki hosting jest według was najbardziej odpowiedni pod forum Przema?
I napiszcie od razu dlaczego - jakie parametry ma Wasze forum?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Scooby?!

Pomógł: 62 razy
Posty: 304
Wysłany: 15-04-2014, 19:54   

Nie napisałeś jaki, więc oczywiście polecam cba.pl :) Podpinasz tam jakąś domenę za 0 zł i masz darmowy hosting na darmowej domenie przez rok. Śmiga jak ta lala. Znając życie potem i tak Ci wszystko padnie chyba, że myślisz o czymś profesjonalnym. Strona nocą ładuje mi się w 0.1 do 0.3 sekundy także jakoś chodzi.
Tak już nie ironizując na forum jest masa, a wręcz pełno wszędzie takich tematów. Nie ma lepszych i gorszych. Zależy od ceny/parametrów/do czego ma służyć/ile spodziewasz się osób (wtedy dobierasz sobie pakiet/pojemność etc.).
Przejrzyj sobie wszystko:
http://przemo.org/phpBB2/forum/viewforum.php?f=27
Potem wpisz na google nazwy, popatrz na parametry, zestaw je, sprawdź staż działalności, napisz do supportu, oceń go i wybierz hosting, a raczej dostosuj go do swoich potrzeb.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 17-04-2014, 14:55   

Ale ja mam dobry hosting na Hekko, tylko ciekawiło mnie czy jakiś hosting szczególnie sprawdza się pod te skrypty. Na darmówce nie prowadzę żadnych serwisów, zwyczajnie nie widzę w tym żadnego sensu. Zawsze zakładam, że serwis będzie prowadzony na poważnie.
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 20-04-2014, 11:33   

Zasadniczo nie ma czegoś takiego jak hosting który szczególnie dobrze działa pod np. tym skryptem. Zasada działania jest identyczna w przypadku webd'a, nazwy czy home'a. Tak więc jedynym wyznacznikiem jakości będą parametry usługi.
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 28-04-2014, 15:40   

Czyli dalej siedzę na Hekko. Jestem zadowolony, ale zawsze może być pewnie lepiej, chociaż przy takich stawkach to chyba niemożliwe. Nie wiem dlaczego tak zrobili, ale Hekko zwiększyło teraz ilość transferu przy moim pakiecie x4 i takie podejście do klienta to mi się podoba ;-)
Ostatnio zmieniony przez Woytec 06-05-2014, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 27-05-2014, 19:22   

Nie przesadzajmy - Przemo nie jest aż tak wymagający, chociaż wiele zależy po prostu od ruchu.
Mam dwa fora postawione na koncie Firehost za 45 zeta, oba mają po około 200 unikatów dziennie.
Ani dużo, ani mało. Radzę po prostu stawiać stronki na sprawdzonych hostingach, z Przemo na pewno sobie poradzą.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 27-05-2014, 23:00   

Nic nie zależy od ruchu, ten skrypt ma cały czas identyczne wymagania. Jeśli masz komputer z procesorem 1Ghz i uruchomisz na nim 6120 kalkulatorów jednocześnie, to wcale nie znaczy, że operacja dodawania stała się bardziej skomplikowana, prawda?
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 28-05-2014, 20:14   

Powiem ci tak - moje historie z hostingami są różne, zanim osiedliśmy na Firehost mieliśmy różne przygody.
Zasada zawsze była taka sama - problemy z obciążeniem serwera, procesora, ramu, nadmierna ilość operacji itp. zawsze pojawiały się dopiero przy dużym ruchu.
W momencie kiedy strona nie miała odwiedzin wszystko było ok. Ale ja żadnym znawcą to nie jestem.
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 28-05-2014, 20:34   

No bo tak jest! ;) Tylko twierdzenie, że skrypt ma większe wymagania przy większej ilości użytkowników jest po prostu błędne / nieprecyzyjne. Do obsługi pojedynczego użytkownika potrzeba dokładnie ileś tam zasobów, pomnóż razy tysiąc, no i serwer nie wyrabia. ;)
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 30-05-2014, 09:07   

Hmmm... ale nie jest błędem stwierdzenie, że serwer sobie poradzi przy małym ruchu, a może mieć problemy przy bardzo dużym.
Prawda? Skrypt zaczyna sprawiać problem dopiero gdy jest często używany, a nie po prostu sobie jest.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 03-06-2014, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piwulek

Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Wysłany: 30-05-2014, 10:54   

Troszkę lanie wody...
Żeby odpowiedzieć, jaki hosting jest najlepszy pod Przema, czy inny, trzeba określić, jakie się ma wymagania i założenia... Pojęcie "najlepszy" jest w tym wypadku zbyt mało precyzyjne i możemy jeszcze tak przez następne 10 stron...
_________________
Pozdrawiam
Piwek
 
     
BRC

Pomógł: 20 razy
Posty: 245
Wysłany: 30-05-2014, 13:41   

orka napisał/a:
ale nie jest błędem stwierdzenie, że serwer sobie poradzy przy małym ruchu, a może mieć problemy przy bardzo dużym
Tak, dokładnie o to mi cały czas chodzi.
 
     
bolt

Posty: 3
Wysłany: 26-07-2014, 16:16   

Z płatnych polecę Ci https://www.netdc.pl/serwery-www firma/serwery naprawdę super. Działam tam już jakiś czas i złego słowa nie powiem.
 
     
BlackDead


Pomógł: 1 raz
Posty: 18
Wysłany: 31-07-2014, 21:53   

orka napisał/a:
Nie przesadzajmy - Przemo nie jest aż tak wymagający, chociaż wiele zależy po prostu od ruchu.
Mam dwa fora postawione na koncie Firehost za 45 zeta, oba mają po około 200 unikatów dziennie.
Ani dużo, ani mało. Radzę po prostu stawiać stronki na sprawdzonych hostingach, z Przemo na pewno sobie poradzą.


http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=152045
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mariusz56
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2014, 19:47   prosze o opinie

po kilku miesiącach od wątku, który hosting najlepszy?
Ostatnio zmieniony przez Woytec 11-08-2014, 09:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę