phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy hosting pod Przemo
Autor Wiadomość
Giraffe


Posty: 4
Wysłany: 03-11-2014, 17:33   

Hostuję tam kilkadziesiąt stron, gdybym je podał, dostałbym pewnie bana :roll:
Umówmy się na pięć każdy z innym silnikiem CMS:

oskar24.pl - Joomla!
hebie.pl - Opencart
e-opencart.org - Wordpress
slimcatering.pl - autorski cms
willavioletta.pl - strona statyczna

Jak będę miał już wrzucone forum to też podam, jednak jeszcze trochę pracy muszę włożyć przed publikacją.

Jestem zadowolony z działania, część jest dość mocno oskryptowana. Z niczym też nigdy nie miałem problemu jak np. na home.pl, support też w porządku.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 27-12-2014, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
orka

Posty: 31
Wysłany: 04-11-2014, 20:11   

I dobrze ;-) Każdy ma swoje sprawdzone usługi, bo listę tych na których się zawiedliśmy, chyba wszyscy mamy bardzo podobną ;-)
Podobną ilość serwisów trzymam na Firehost, wszystkie bardzo szybko działają. Nie rozumiem - dlaczego miałbyś dostać bana?
Skoro nie masz powiadomień to wszystko jest ok.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 07-11-2014, 16:27   

A widzę, że temat nie może się skończyć. Reasmując - Przemo dobrze działa na każdym dobrym hostingu, kwestia tylko dopasowania odpowiedniego pakietu pod obciążenie jakie będzie generował serwis, szczególnie jeśli chodzi o transfer.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 17-12-2014, 19:41   

Na każdym hostingu? No nie wiem, mieliśmy różne przygody. W zasadzie to pierwszy hosting na którym wszystko normalnie działa to Firehost.
U poprzedników ciągle coś było nie tak. Jak serwer działał, to support dramatyczny. Z czasem zawsze pojawiały się jakieś problemy.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 18-12-2014, 16:37   

Oj tam... wiadomo, że firma krzak nie zapewni wysokiej jakości usługi hostingowej i na czymś takim wszystko będzie fatalnie działało - niczego innego się tutaj nie spodziewam.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 15-02-2015, 17:08   

No właśnie to mam na myśli - tylko niewielka część usłu hostingowych jest jakościowa. A nawet nie podejmuję tematu droższych pakietów, bo z nich zwyczajnie nie warto korzystać. Płaci się za samą markę, a kompletnie nie przekłada się to na jakość tej usługi.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 04-03-2015, 16:34   

Miałeś na myśli droższe firmy tak? Tam hosting kupuję głównie inne firmy, które nie bardzo znają temat. Często również te konta są dzielone pod inne serwisy, tj. ktoś robi swój własny mini hosting.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 25-03-2015, 20:22   

Największe jaja kiedy firmowkę mająca 5 wejść dziennie stawia się na hostingu za 500 zeta.
Rozumiem brak orientacji w temacie, ale żeby wydawać bezmyślnie taką kasę?
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 15-05-2015, 15:28   

Ale wiele osób tak robi, szczególnie jeśli kompletnie nie mają pojęcia o tym jak to działa i jakie są ceny usług. Po proste wybierają firmę, której widzieli reklamy i to wszystko.
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 15-05-2015, 17:57   

Co w tym dziwnego? Ja na http://www.codebuilders.pl nawet nie mam wizytówki a trochę jednak płacę za ten serwer. Nie wszystko musi być widać z zewnątrz. Dwa, faktura w koszta, zwrot VATu i z 500 robi się 350.
_________________
Cygantura
 
     
ganter

Posty: 1
Wysłany: 10-10-2015, 14:43   

Ja swoje fora i strony www mam na hostingu firmy Cal.pl. Hosting dobry bez żadnych problemów, mam także nielimitowany transfer.
_________________
https://ebooks.com.pl/literatura-piekna
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 26-02-2016, 16:37   

Ale nielimitowany transfer to jeden wielki pic na wodę. Nie wiesz tego?
Dopasuj konto pod parametry jakich potrzebujesz i tyle. To nie musi być konto z nielimitowanym transferem.
 
     
karim

Pomógł: 1 raz
Posty: 10
Wysłany: 21-03-2016, 20:56   

Myślę, że zawsze najlepszym pomysłem dla oceny hostingu, będzie po prostu wrzucenie kilku serwisów w ramach okresu testowego i ocena na tej podstawie.
Bo prawda jest taka, że bazowanie na samych opiniach jest trochę mylące.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 24-03-2016, 16:26   

Tutaj akurat masz rację, ale nie zmienia to faktu, że jednak w dalszym ciągu większość na tym bazuje. Przy czym kolejność powinna być taka, że najpierw zaczynamy od testowania usługi i jej oceniania na tej podstawie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę