phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
B??d tworzenia grup po przeniesieniu na inne forum
Autor Wiadomość
Kuna112

Posty: 1
Wysłany: 19-06-2014, 13:20   Błąd tworzenia grup po przeniesieniu na inne forum

Witam, nie wiem czy to dobry temat, jeśli nie, proszę o przeniesienie.

Po przeniesieniu forum na inny host, praktycznie wszystko pięknie działa. Jest tylko jeden problem: nie wyświetla mi grup. Próbowałem stworzyć je na nowo, lub zedytować stare, jednak wyskakuje mi wtedy błąd:
Cytat:

Could not update group

DEBUG MODE

SQL Error : 1366 Incorrect integer value: '' for column 'group_no_unsub' at row 1

UPDATE phpbb_groups SET group_type = 0, group_name = 'A', group_description = '', group_moderator = 2, group_count='4294967295', group_count_enable='0', group_mail_enable='0', group_no_unsub='' , group_color = '330099', group_prefix = '', group_style = '' WHERE group_id = 6

Line : 377
File : admin_groups.php


Chodzi ogólnie o to, że skrypt próbuje mi zapisać inta jako pustą wartość. CHMODy zmieniałem (próbowałem 666 i 777), w skryptach grzebałem (zapisuje domyślnie jako 0), a także sprawdziłem bazę danych, gdzie wszystko się zgadza (zmiana wartości group_no_unsub z smallinta na chara usuwa błąd, mimo to grup nadal brak). Na starym forum wszystko jest dokładnie takie same, wartości, tabele, pliki (w zasadzie to jest żywe "ctrl+c ctrl+v"). Załączam także plik admin_gropus.php w którym podobno występuje problem, być może nie zauważyłem prostego błędu, a także screen ze struktury phpbb_groups. Proszę o szybką pomoc.

screen.png
Plik ściągnięto 59 raz(y) 90,85 KB

admin_groups.zip
Pobierz Plik ściągnięto 578 raz(y) 4,39 KB

 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 21-06-2014, 16:06   

Zmień
Kod:
group_no_unsub='$group_no_unsub'

na
Kod:
group_no_unsub=$group_no_unsub
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę