phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Woytec
20-07-2014, 11:24
B?ad 404
Autor Wiadomość
olopan

Posty: 19
Wysłany: 08-07-2014, 23:00   Bład 404

Witam
Mam nadzieje ze wrzucam temat w odpowiedni dział.
Dzisiaj dostałem dwa emaile z az.pl o treści
    Drogi Kliencie,

    wiadomość została wygenerowana automatycznie jako potwierdzenie otrzymania przez AZ.pl Twojego zgłoszenia. Prosimy NIE ODPOWIADAĆ.

    W trosce o dobrą, wzajemną komunikację i współpracę, odpowiedź na zgłoszenie zostanie wysłana najpóźniej w ciągu 10 godzin roboczych.

    Rozpoczętej korespondencji nadaliśmy numer:

    KJE-8512xxxxx

    Powyższy numer, pozwoli pracownikom AZ.pl błyskawicznie zapoznać się z treścią, również w przypadku kontaktu telefonicznego.

    Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

    Zespół Obsługi Klienta AZ.pl


i drugi

    W nawiązaniu do usługi hostingowej świadczonej dla konta login: xo137xxx , pragniemy poinformować, iż zarejestrowaliśmy bardzo duże obciążenie procesami PHP. W związku z tym, że obciążenie nadmiernie utylizuje zasoby serwera i wpływa negatywnie na dostępność pozostałych usług na serwerze współdzielonym, wymagana jest optymalizacja Państwa kodu PHP.



    W związku z powyższym serwisy zostały wyłączone poprzez zmianę nazwy katalogu public_html/ na public_html/_off



    Polecamy zapoznanie się z artykułami o optymalizacji popularnych systemów CMS:

    http://go.az.pl/pomoc/joomlaopty

    http://go.az.pl/pomoc/wordpressopty



    Za pomocą funkcji cPanel - Nieprzetworzone logi dostępu - http://go.az.pl/pomoc/logi, udostępniamy aktualne logi serwera WWW które mogą być pomocne w ustaleniu skryptów wywoływanych w okresie generowania nadmiernego obciążenia. Prosimy o przeanalizowanie logów z okresu wyłączenia powyższych usług.



    Uprzejmie prosimy o potwierdzenie poprzez e-mail dokonanych zmian.


Od razu wszedłem na stronę i jest błąd 404, czy ktoś mi może powiedzieć co mam zarobić bo nie mam zielonego pojęcia??

Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
DawidLS


Posty: 105
Wysłany: 09-07-2014, 08:20   

Mi się wydaje że to do nich powinieneś napisać a nie tutaj.
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 09-07-2014, 19:51   

olopan, jaką taryfę masz w tym hosting? Ile płacisz na miesiąc?
 
     
luk19952

Pomógł: 129 razy
Posty: 742
Wysłany: 11-07-2014, 02:00   

Forum widzę działa. Czyżbyś uporał się z problemem?
 
     
olopan

Posty: 19
Wysłany: 12-07-2014, 15:15   

luk19952 napisał/a:
Forum widzę działa. Czyżbyś uporał się z problemem?

Tak :> dwa dni temu, problem był banalny musiałem zmienić nazwy katalogu public_html/_off na public_html/ i to był cały błąd. Od az.pl dostałem email ze serwer jest przeciążony a ruch na stronie jest taki jak zawsze i nie wiem czy jest to spowodowane teraz strasznie muli i strony ładują się 30 sekund :| . Myślicie ze jak napisze do nich to rozwiążą ten problem?

Tommekk80 napisał/a:
olopan, jaką taryfę masz w tym hosting? Ile płacisz na miesiąc?

Wszedłem na moje konto w az.pl ale przy serwerze widzę tam tylko Hosting - Personal(bez limitu transferu) nie wiem czy o to chodzi, a ile płace jeśli dobrze pamiętam... 300 rocznie?
Ostatnio zmieniony przez Woytec 17-07-2014, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 12-07-2014, 19:26   

Możesz do nich napisać by ci powiedzieli który proces takie obciążenie walnął.
 
     
olopan

Posty: 19
Wysłany: 14-07-2014, 17:15   

Jak narazie z ich strony bez odzewu. Czy może macie jakies pomysły co by to mogło być? I gdzie szukać przyczyny bo forum dalej muli.
Pozdro

[ Dodano: 15-07-2014, 15:19 ]
Hej dostałem dzisiaj taką odpowiedź

Witam.

Chciałbym zapewnić, iż serwer AZ.pl działa prawidłowo i szybko.

Debugowanie Państwa aplikacji ujawniło, że aplikacja nawiązuje połączenie z adresem www.stopforumspam.com (o adresie IP: 195.20.205.9) i próbuje pobierać jakieś zasoby, oczekiwanie na nie spowalnia ładowanie strony. Proszę zweryfikować działanie aplikacji oraz dostępność źródeł zasobów.


Czyli gdzie moge znalesc tą aplikację zeby ja usunąć?
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 15-07-2014, 17:25   

Sprawdź w .htaccess czy nie masz tego.
 
     
olopan

Posty: 19
Wysłany: 15-07-2014, 19:39   

Mam problem bo nie potrafie znalezc tego pliku, rozumiem ze powinien sie znajdowac w public_html. Z tego co przeczytałem na necie .htaccess słuzy do blokowania IP?? Bo jeśli tak to w cpanel mam program "Menadzer blokowania adresów IP" i wpisałem tam numer IP podany przez az.pl i problem dalej wystepuje?

[ Dodano: 15-07-2014, 19:44 ]
Jeszcze jedno...wchodzac do panelu administratora widnieje napis Wersja tego forum jest nieaktualna i zawiera niebezpieczne luki ! Jak najszybciej zaktualizuj forum do wersji 1.12.8 do pobrania czy to oznacze ze jesli bym zaktualizował forum problem mógłby zniknąć?
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 16-07-2014, 19:44   

olopan, a nie instalowałeś niczego co blokuje adresy ip?
 
     
olopan

Posty: 19
Wysłany: 16-07-2014, 23:27   

Nic

[ Dodano: 16-07-2014, 23:27 ]
Nie znam sie na tym
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 17-07-2014, 09:59   

dostęp do ftp masz tylko Ty czy ktoś jeszcze ? jakie modyfikacje były instalowane ?
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 17-07-2014, 11:20   

http://przemo.org/phpBB2/...pic.php?t=98961 ?
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 17-07-2014, 11:39   

Woytec, właśnie o tej modyfikacji pomyślałam. Dlatego zapytałam co instalowali :P

olopan, może załącz includes/page_header.php sprawdzimy to, skoro sam masz wątpliwości :)
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
olopan

Posty: 19
Wysłany: 17-07-2014, 15:29   

W załaczniku przesyłam plik, dostep do ftp praktycznie tylko ja mam ale od około roku nie było nic robione.

page.txt
Załacznik
Pobierz Plik ściągnięto 89 raz(y) 61,99 KB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę