phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Zmiana koncepcji
Autor Wiadomość
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 23-09-2014, 11:03   [OffTopic] Zmiana koncepcji

Ja to już widzę od pewnego czasu. Aktywność maleje, zainteresowanie maleje. Nie jest to tylko wina molochów społecznościowych, mody, gdyż fora trzymają się jakby nigdy nic się nie wydarzyło.

1.12.7 miała być kopniakiem, który zmieni stan rzeczy. Nie była. 1.12.8 zresztą również. Ale posty odnośnie "Tapa Talk" nasunęły ciekawe rozwiązanie i to w dwóch wariantach:

1) - przepisane i ograniczone (ilość dodatków) by przemo.org dla każdego oraz wersja płatna, która zawierać już będzie wszystko to, co cieszy się popularnością i użytecznością + support.
2) - tylko płatna wersja przepisanego gruntownie skryptu, który będzie można umieścić poza ramami phpbb. Chodzi o stworzenie alternatywy, ale jednocześnie o dbanie o załogę i rozwój.

Powiedzmy sobie szczerze. W obecnej sytuacji gramy na czas, a ten prędzej czy później (raczej prędzej) wyczerpie się. Jedyne co się zacznie tutaj pojawiać, to spam boty ze swoją nieśmiertelną reklamą viagry. Widziałem to dziesiątki razy, wystarczy za dowód przekonania.

Obecna załoga nie ma czasu, ani weny. Poprzednia załoga wpada okazjonalnie i wylewa krokodyle łzy, wskazując na ciągłą monotonię. Ciężko się temu dziwić. Wydaje się jednak, że kiedy skrypt zacznie coś sobą reprezentować i jednocześnie zacznie przynosić dochody (czyt. pracować na siebie), wtedy zaistnieje ponownie. Nie ma co się przejmować, tylko trzeba spróbować.

[ Dodano: 12-10-2014, 13:17 ]
I co? grupa deweloperów będzie sobie dalej milczała? rok? trzy? To po co wam ta grupa? bo słowo modne? czyli robi za tag-word dla robotów...

Brak namacalnego postępu to jedno, ale olewanie zwykłych tematów już denerwuje. Nie jestem dość dobry, aby otrzymać nawet nic nie mówiącą formalną odpowiedź 8) ? Na to wychodzi. Wczoraj w zasadzie pojawił się jeden post; no to po co komu społeczność... Ignorujcie użytkowników dalej, a oni was zaczną.

Nie lubię pisać sam do siebie, a wychodzi na to, że jednak to robię.

ps. tak mnie ostatnio drgnęło, przy przeglądaniu działu ogólnego. Co tam robi reklama? Od tego jest dział zleceń, w którym zresztą kopia ww. już się znajduje. Widziałem już dziesiątki tematów tego typu i zawsze były przesuwane/usuwane, a tutaj co? bo admin? Kolejny dowód na to, że obsługa loguje się po zlecenia i po nic więcej.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Matteo



Posty: 5715
Wysłany: 12-10-2014, 19:28   

Drogi Oneitatsu,
prace nad nową wersją skryptu się przeciągają z powodu braku czasu.
Cały czas trwa rekrutacja - jeśli ktoś się zna na rzecz i chce pomóc - zapraszamy do ekipy.
Pamiętam, że swego czasu też byłeś w ekipie, zrezygnowałeś - więc bardzo proszę Cię o zaprzestanie snucia takich zarzutów względem ekipy.
Robimy co możemy, by iść do przodu z nowymi wersjami, ale niestety każdy z nas jest człowiekiem.
Zapewniam, iż wkrótce ulegnie to poprawie.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 12-10-2014, 23:17   

To nie zabawa. Nie rozumiecie prostej rzeczy: chowanie się za brakiem czasu, lub zapewnieniami, nikogo dzisiaj nie przekonuje. Tymi argumentami ekipa żongluje z niebywałą precyzją już wiele lat - co muszę przyznać, ale.. to nie cyrk :roll: . Rozumiesz, że każde zbywanie i milczenie kończy się dla skryptu utratą użytkowników? Nie, oni nie wrócą, ponieważ nie będą mieli do czego; miejsca na rynku jest coraz mniej.

Moje zarzuty nie są wyłącznie podparte osobistymi refleksjami. Czy ja w ogóle muszę sięgać po argumenty? Nie, to byłoby uwłaczanie zapisanej historii. Wystarczy wykorzystać googla, aby dowiedzieć się jak skrypt jest postrzegany. Wystarczy rzucić okiem na postępy grupy deweloperskiej - o! przepraszam, nie ma takowych. O ile swojego czasu ktoś podawał np. 15% wykonania względem "phpbb3 by przemo", tak nagle cyferki rozeszły się po kościach i padło: "~nie będzie, bo nie ma sensu". Ekipa stworzyła więc n% materiału, po czym wyrzuciła go do kosza mówiąc zainteresowanym, że "~nie ma sensu, bo po co". No to po co czekać? Ściągnie się co innego, gdzie indziej.

W zasadzie ponad połowa problemów po dziś dzień dotyczy antycznego kodu, którym spisane są poszczególne, wspierane szablony, a który jest też wepchnięty do skryptu i modyfikacji. Większość zagwozdek wynika z tego, że od 2003 deweloperzy nie naprawili własnych błędów. Jestem klasykiem z przekonania i uważam, że jeśli ktoś rozbije szklankę, to powinien sam pozbierać szkło, a nie oczekiwać, że przyjdzie jeleń ze zmiotką.

Czy łatwo jest obalić negatywne opinie? Nie, to trudny proces. Np. tutejsza wyszukiwarka generuje takowe. Najnowszym rozwiązaniem jest blokowanie jej funkcjonalności przez ograniczenie liczb kluczowych i stworzenie interwału pomiędzy kolejnymi akcjami. Ile razy musiałem się mordować z różnymi hostingami, które szukały guza w tej wyszukiwarce? A przecież ipb ma działającą, mybb również, phpbb3 także! Dlaczego nikt tak ważnej sekcji nie przepisał? Gdybyście chociaż koncentrowali się nad elementami tej układanki, to sądzę, że skrypt nie straciłby nic ze swojej świeżości, bo i zdeprecjonowany html to niewielki problem. Albo cholera wystawcie to na jakiś crowdfunding - sam bym nawet sypnął groszem, aby tylko napisano ten search zgodnie z logiką. Zamiast tego jest strefa vip i wieczne pytania "czy transfer doszedł?".

Pragnę również nawiązać do mojej osoby, skoro ją .. zapamiętałeś. Nigdy nie byłem w grupie deweloperskiej, a jedynie "support team", której zadaniem jest pomoc użytkownikom na tym forum. Zrezygnowałem, bo skrypt zaczął mnie rozczarowywać. Ale czy porzuciłem zadanie? Nie, mogłem wykonywać je nawet pomimo braku bezużytecznej rangi - jak sądzę moje posty będą tutaj właściwym odniesieniem. Ale.. czy to wszystko? Nie, było więcej. Potem pojawiło się zapytanie, czy chcę pracować nad nowym subsilverem. Odmówiłem ponieważ pisałem własną skórkę, zresztą później wydaną (gruntowna modernizacja, nie wyłączając z tego panelu administracyjnego). Zrobiłem to sam. A tymczasem nad nowym subsilverem siedzi już któraś ekipa z rzędu. I wiecznie czasu nie ma. Ja za to mam, bo przecież nie muszę jeść, pić, pracować, żyć. Nie jestem najwidoczniej - jak to ująłeś - "człowiekiem". Nie mogę być! bo codziennie poświęcam chwilę na prace przy kolejnym własnym projekcie, jeszcze bardziej wymagającym, ale dającym masę satysfakcji.

Sumując, skończ z tym wymijaniem. Temat stoi. Jeśli ekipa nie ma czasu, a ten najczęściej związany jest zarobkami, to może warto zmienić koncepcję skryptu i sposób świadczenia supportu dla nowej wersji? Starą powoli wygaszać - czeka was bowiem to samo, co MS, kiedy próbowało pozbyć się msie6 z własnego portfolio nie tak dawno. Długa kara, ale zasłużona.
Jeśli deweloper nie ma czasu, to mówi o tym głośno, aby nie wprowadzać użytkowników w błąd. A wy milczycie! Musiałem podbić temat, by pojawiła się w nim odpowiedź, podbić go! to kpiny są. Przy tej aktywności szansa, że został przeoczony wynosi 0%. W 2006 miałbym tutaj dziesięć stron, z czego 9 byłaby rzeczową dyskusją załogi.

Na koniec cytat z prywatnej wiadomości, którą dzisiaj otrzymałem - idealnie pokazuje nastrój w jakim to wszystko się znajduje:
Cytat:

Sam już się kilkukrotnie zastanawiałem nad zmianą skryptu, ale z przemem jestem od początku. Szkoda tylko tego, że tak "projekt" podupadł i jest on traktowany jakby to było już tylko hobbistycznie przedłużane na siłę. Szacunek za chęci i mimo wszystko te długo oczekiwane aktualizacje im się należy, ale kilka informacji raz na jakiś czas nikogo by nie skrzywdziło, a w tej chwili jest to zachowanie trochę odpychające.


Jeśli ja wam wbijam przysłowiową szpilę, to jest już bardzo źle. I wcale nie przesadzam.
 
     
+bustersk


Posty: 241
Wysłany: 13-10-2014, 21:35   

Z subSilverem to nie jest tak, że nie mamy czasu. Projekt szablonu zaszedł już daleko, ale nie kodowaliśmy go, bo czekamy na nową wersję skryptu, która nie wiadomo czy się ukaże.
 
     
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 13-10-2014, 21:48   

Pozwólcie że się wtrącę.

Oneitatsu, zgadzam się z tobą całkowicie. I również wnerwia mnie to że administracja zasłania się brakiem czasu.

Nie chcę tu na nikogo najeżdżać bo nie o to chodzi, ale skoro macie czas na wszystko oprócz spraw forum to rozplanujcie sobie tak dzień abyście poświęcili te 2 godziny dziennie na rozbudowę tego skryptu.

Oneitatsu, skrypty takie jak MyBB, phpBB3, czy potężny IPB są ciągle rozwijane ale przez osoby które na tym skrypcie zarabiają i prawdopodobnie się z tego utrzymują bo przecież to są firmy mają swoich pewnie sponsorów i zarabiają na tym na pewno na kilka różnych sposobów nawet jak phpBB3 i MyBB to darmowe skrypty. Natomiast phpBB2 przestało być wspierane w styczniu 2009 roku i jednocześnie tak jakby umarło.
I nie można też wymagać nie wiadomo czego bo przecież oni to robią za darmo, ekipa nie jest zgrana i zorganizowana, dorabiają sobie pomagając innym w naprawie baz danych i instalacji czy aktualizacji skryptu, wykorzystują to że posiadają taką wiedzę bo przecież oni ten skrypt udoskonalają i wiedzą gdzie są luki i jak je zapełnić.

Dlatego jeżeli chodzi o różne modyfikacje to nie są wydawane i pisane pod phpBB2 i niestety trzeba się z tym pogodzić phpBB Group oficjalnie zamknęło wątek skryptu phpBB2.

Modyfikacja "Przemo" bo tak to można nazwać była popularna na początku i na przełomie jak wyszła wersja 1.12.6 i od tamtego czasu tylko stopniowo spada zainteresowanie.

Jednak tak naprawdę ja się nie dziwę, bo Oneitatsu ma racje ale tu też chodzi o to że o phpBB2 mało kto już pamięta, teraz konkuruje IPB zwłaszcza jak wydadzą wersję 4.0 to już całkiem będą najlepsi na rynku.

Przemo potrzebuje porządnych zmian takich jak kodowanie UTF-8 czy przekodowanie szablonu na dzisiejsze standardy (HTML5, CSS3) skoro ja dałem radę zrobić to w miesiąc to wy jako ekipa jako suport powinniście tym bardziej dać radę. Do standardu dołożyłbym Spider Friendly jedną z największych modyfikacji którą trzeba długo wgrywać a która poprawia SEO i nasze forum staje się przyjaźniejsze dla wyszukiwarki do tego możliwość wyłączenia przyjaznych linków w PA, powywalałbym takie modyfikacje jak zgłaszanie użytkowników i levelmod bo tego nikt nie używa a tylko obciąża to skrypt. Tyle że to dopiero początek bo jest dużo do nadrobienia.

Nie powiem bo w 1.12.8 były zmiany takie jak: cache, mysqli, kompresja gzip czy optymalizacja kodu ale przez rok dalibyście radę zrobić o wiele więcej.

Wydaje mi się również że osoby które są w administracji po prostu nie mają już takiego zapału jak na początku, okey każdy ma życie prywatne ale pisanie ciągle "nie mam czasu" do niczego nie prowadzi. Wygląda to tak jakby pracowała nad tym jedna osoba kiedy jej się zachce i kiedy znajdzie trochę czasu..

Potrzebujecie osób a skład nie zmienił się od kilku miesięcy, chciałem sam dołączyć ale mi nie pozwoliliście nie pamiętam czemu.. z małego braku aktywności? mam zacząć pomagać mieć 1000 nabitych postów ? ale jaki to ma sens, skoro ja chcę pomóc przy skrypcie a nie robić "karierę" na forum i zdobywać coraz większą rangę..

A propos jeszcze tej prywatnej wiadomości, ostatnio na moim forum poruszyłem kwestię przyszłości skryptu phpBB2 bo ja osobiście nie widzę tego skryptu za 5 lat.. (jak dotrwa to za 5 lat ktoś mnie może wtedy zjechać)
wystarczy spojrzeć na wypowiedzi użytkowników, każdy pisze to samo że phpBB2 jest po prostu stare....
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 14-10-2014, 19:13   

Ja nie mam czasu - i to nie jest zasłona dymna, to zmiana trybu życia, pracy i rodziny. Jak urodziło mi się drugie dziecko (1,5 roku temu) moja aktywność spadła, bo zmieniłem pracę i zacząłem pracować 12-14 godzin dziennie. Sami powinniście wiedzieć, że dopóki czas miałem, moja aktywność była inna.
Wytłumacz teraz mojej żonie, że wracając o 18-20 z pracy muszę usiąść do komputera, żeby na forum przema nie pisali, że mój brak czasu 'to wymówka'.
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 14-10-2014, 20:54   

Przed: Grupy: ~ModTeam • Developers • +Styler
Po: Grupy: ~ModTeam

- i nie będziesz wprowadzać w błąd nikogo.
 
     
Lorgan

Posty: 55
Wysłany: 15-10-2014, 09:46   

bustersk napisał/a:
Z subSilverem to nie jest tak, że nie mamy czasu. Projekt szablonu zaszedł już daleko, ale nie kodowaliśmy go, bo czekamy na nową wersję skryptu, która nie wiadomo czy się ukaże.

Może nie warto czekać? Zmiana wyglądu na pewno przyciągnie nowych użytkowników, tym samym bardzo przydając się promocji skryptu. Lepiej iść do przodu pomału, niż zwlekać w nieskończoność z powodu niedotrzymywania terminów przez inne osoby.

Pozdrawiam.
_________________
Zapraszam na moje forum.
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 15-10-2014, 19:13   

Nie chcę zostać źle zrozumiany lub by moje słowa uznano za krytykę, ale nie sądzicie, że jeżeli skrypt rozwija się w tempie takim jakim się rozwija to traci przy tym na użytkownikach? Tak naprawdę brak informacji odnośnie przyszłości skryptu trzyma wiele osób w niepewności gdyż nie mają pojęcia czy w ogóle jeszcze się rozwinie. W ten sposób część osób rezygnuje i szuka czegoś gdzie będą pewniejsi przyszłości - co do rozwoju. A niewiadoma co do przyszłości jest wielka.
Ja także bardzo szanuje osoby, które mimo tego jak wygląda rozwój skryptu nadal się starają i wiem, że tworzą to za darmo i w wolnych chwilach. Z drugiej znów strony ten skrypt właśnie za to, że jest darmowy zyskał popularność. Należy także pamiętać o tym, że jakby rozwijał się w takim tempie jak kiedyś to przykuwało by większą uwagę. Sądzę także, że jeżeli były by wyznaczone cele i twardo postawione w jakim kierunku dążycie to i znalazło by się trochę osób zainteresowanych pomocą dzięki czemu więcej osób pracowało by nad tym (co mogło by odciążyć w jakiś sposób innych). W tej chwili jest małe zainteresowanie bo i poświęcony czas w rozwój jest "mozolny" i proszę nie odbierać tego jako krytykowanie was. Pytanie tylko czy owy pomysł jest czy niestety to taka gra na czas?
Rozumiem, że powinno się uszanować wasz czas, ale bez poświęcenia go nie ma efektów. Wydaje mi się, że skrypt robiony jest dla kogoś, nie dla siebie więc jeżeli on ma mieć jakikolwiek sens i "żyć" dalej powinien być rozwijany i powinno się poświęcać mu więcej czasu. Pamiętajmy, że od powstania przema zawsze ktoś poświęcał swój czas i umiejętności.
Użytkownicy takowego skryptu liczą na rozwój swojego forum wraz z "duchem czasu" i wielu nie chcę stać w miejscu. Niegrzecznie było by stwierdzić, że w takim razie należy zmienić skrypt jak nie pasuje.
Naprawdę proszę moich słów nie odebrać źle, ale należało by się zastanowić nad sensem rozwoju skryptu i coś zadziałać lub zrezygnować. Wydaje mi się także, że wspomniane informacje należą się "odbiorcą" by wiedzieli co będzie dalej.
Brak zainteresowania, rozwoju itp. jest odczuwalny od dłuższego czasu przykładem może być nawet aktywność na tutejszym forum, gdzie większość tematów to powielające się tematy odnośnie pomocy lub wgrywanych modyfikacji - często przez fora, których żywotność jest krótka.
Gdzieś widziałem na forum temat z pytaniem o aktualizacje modyfikacji do najnowszej wersji forum. Osobiście wydaje mi się, że modyfikacje to dodatki do forum, a najważniejszym celem powinien być rozwój skryptu i poświęcenie jemu czasu i uwagi. Może się powtórzę, ale wydaje mi się osobiście jako zwykłemu użytkownikowi tego forum, że zamiast zasłaniać się pod zasłoną czasu należało by twardo pomyśleć co dalej. Po tym co można było przeczytać, przyszłość jest niejasna gdyż wiele pomysłów rozwoju zostało odrzuconych i niewiadoma jest czy i kiedy nowa wersja się ukaże. Właśnie to powoduje, że zwykły użytkownik może pomyśleć, że tak naprawdę nie ma pomysłu na skrypt i co z nim będzie dalej.
Być może brak zainteresowania pomocą to kwestia przez wielu uważanych za przestarzały - phpbb 2 ? Można gdybać czy przez to inni odeszli z ekipy gdyż mieli inną wizję czy po prostu stracili chęci lub brakowało im czasu.

Mimo to trzymam kciuki za dalsze pracę nad nowymi wersjami.

Pozdrawiam.
 
     
mek1942

Posty: 332
Wysłany: 16-10-2014, 14:35   

wystarczy zrobić oto:

- zintegrowane spider friendly
- UTF-8 rozwiązałoby problemy z kodowaniem
- nowy domyślny styl, który bedzie działać na smartfonach/tabletach, divy, html5, css3
- odejscie z tego przestarzalego overliba i zintegrowanie wszystkiego z jquery

Jeżeli to będzie gotowe to moim zdaniem skrypt dużo zyska. Skończą się problemy jeżeli chodzi o kodowanie i przejścia na inne serwery, style staną się ładniejsze i nwoczesne, no i także Spider Friendly, który powinien byc wbudowany do standardu już dawno.
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 19-10-2014, 21:22   

Niedziela się kończy - czy dev-team ruszył w tany i wysłał jakiś sensowny post w tym oto niewiele wartym wątku? Otóż: nie. Dadzą radę, czy nie dadzą rady, oto jest pytanie.

Kurde. Kiedyś akcja przywrócenia zielonego "mr.green" wywoływała lawinę postów. Dzisiaj nie można się nawet upewnić czy za sterem statku ktoś stoi.
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 20-10-2014, 06:19   

Kiedyś, kiedyś, kiedyś...
Kiedyś było 20 w ekipie, kiedyś było 100 online prawie cały czas, kiedyś nie było tak lipnie. Kiedyś taki temat by nie powstał...

Kiedyś miałeś nam pomóc, miałeś w dupie. Byłeś w ST, miałeś w dupie. Masz wiedzę, masz czas jak widać, masz w dupie - wolisz wyrzygiwać, że my jako społecznicy nie potrafimy znaleźć czasu podczas gdy takich jak ty jest masa. Masa ludzi, którzy by może i coś zrobili, ale chcą słyszeć 'płatny'. Nawet w ekipie byli tacy, którzy potrzebowali rangi tylko po to, by w dziale zleceń być bardziej wiarygodnym i móc przyjmować więcej zleceń.

SeNioR napisał/a:
rozplanujcie sobie tak dzień abyście poświęcili te 2 godziny dziennie na rozbudowę tego skryptu.


Co do braku czasu - parę lat temu w ekipie byli licealiści, studenci. Dzisiaj pokończyli już najzwyczajniej w świecie szkoły, pozakładali rodziny, pracują. Taki admin czy inny supporter nie ma stale 17 lat i wszystkiego gdzieś. Wszystkiego prywatnie. Ciężko znaleźć 20 minut na odpisanie na mailu czy tutaj w temacie a gdzie tu mówić o skrypcie.

Ruszymy, tylko potrzebujemy postów typu 'może wam pomóc' a nie 'k***a co wy tam tak długo robicie'. Bo ilu nas jest każdy widzi, naszą aktywność też. To nie jest 'mamtowdupizm' tylko naprawdę, kurde, brak czasu.

P.S - http://www.przemo.org/php...pcp.php?g=21227 - jak myślisz, ilu z obecnych użytkowników kojarzy chociaż połowę z nich?
 
     
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 20-10-2014, 11:50   

Licz się ze słowami. Większą aktywność na forum uzyskałem poza grupą - dla mnie nie jest ważny kolorek, grupa. Gdybym rzeczywiście miał was w "dupie", to nie marnowałbym czasu na zakładanie tego wątku, nie udzielałbym rad innym, po prostu przestałbym się logować i zmienił skrypt.

Jestem jednak użytkownikiem skryptu i zależy mi na tym, aby nie przegrywał on liniowo z innymi. Jeśli uważasz, że krytyka - i to nie gołosłowna - jest przejawem ignorancji, to może rzeczywiście powinienem sobie pójść. Co takich jak ty obchodzi jeden użytkownik, skoro marnujecie ich setki. I proszę cię, nie linkuj mi tu do "zasłużonych", gdyż ci co jakiś czas również się logują i jak to się wyraziłeś, "wyrzygują" na sposób prowadzenia prac. Pamiętam ostatnie wizyty choćby paszczaka, czy ruska.

Ja nie biję w sposób prowadzenia roboty, ale w sposób w jaki ją przedstawiacie. Nic się nie pojawia, żadna informacja. Większość pytań jest zbywana, a część postów znika. Ten temat leżałby dzisiaj nietknięty, gdyby nie fakt jego podbicia. Widać tylko agresywny ruch jest w stanie poruszyć zardzewiałe koła zębate.

Rekrutacja. Jaka rekrutacja? gdzie? jest malutki temacik w dziale stylów: http://przemo.org/phpBB2/...c.php?t=131527, którego argumentem jest:
Cytat:

Co możemy oferować w zamian? Przynależność do grupy +Styler.

- a na gówno komu przynależność do grupy, która zostanie rozwiązana po ukończeniu zadania. Czasy się zmieniły, więc trzeba podejść do kwestii gratyfikacji w jakiś inny sposób. Jeśli nie materialnie, to chociaż niech opis tematu będzie bardziej perswazyjny.
Polecam rzucić okiem do wstępnego tutaj posta. Zmiana koncepcji. Może wyszłaby na dobre. Skoro niektórzy logują się tylko po zlecenia, to zamiast ich zwalczać znajdźcie sposób ich wykorzystania. Jeśli nie, to niech ktoś znajdzie dwie minuty i przedstawi argumenty przeciw. Takie to trudne! odpowiedzieć na kilka pytań w dwudziestym pierwszym wieku. A jeśli ktoś ma ochotę "wyrzygiwać się" na swój los, niech wie, że sam sobie jest winien. Każdy sobie rzepkę skrobie.
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 20-10-2014, 15:59   

O to właśnie chodzi - ci co już coś piszą, nie używają słowa 'zróbmy' tylko 'zróbcie'. Nie oferują pomocy tylko 'służą wskazówkami'.

Nie ujmuję tobie zasług na forum, nie pisałem o braku aktywności - akurat ciebie darzę szacunkiem i doceniam to co robisz. Chodziło mi o to, co napisałem wyżej. Nie miałeś czasu pomóc nam, bo byłeś zajęty (czytaj nie miałeś czasu). Taka sama hipokryzja dotyczy wspomnianych paszczaka i ruska na przykład - sami odeszli z powodów bliżej nieznanych, teraz tym co zostali wyrzygują.

Nie uważam, że krytyka jest przejawem ignorancji. Uważam, że to swojego rodzaju 'zobacz, ja pomagam a wy nic nie robicie'. Pisałeś o tym, by po prostu odejść z grupy. Odejść jest najłatwiej, najłatwiej jest spieprzyć z tonącego okrętu a potem śmiać się z tych co zostali.

Uważam, że żadna zmiana koncepcji tu nic nie zmieni. Bo jak? Mogę zostawać w domu i pisać - tylko zarobię 150 złotych dziennie? Nie wydaje mi się.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kwaqu

Posty: 9
Wysłany: 21-10-2014, 08:46   

Tego skryptu nie używam ze 3 lata zaglądam tu bo czasem klienci moi mają problem z tym skryptem.
Mogę też stwierdzić że aktywność znacznie zmalała.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę