phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupy, zakładka staff.php
Autor Wiadomość
pitkopl

Posty: 40
Wysłany: 31-01-2015, 16:29   Grupy, zakładka staff.php

Witam wszystkich, przeszukałem całe forum niestety nie znajdując odpowiedzi na mój problem, nie jestem jakimś pro adminem dlatego proszę was o pomoc. A mianowicie co zrobić by w staff.php pokazywało inne utworzone grupy np. Technik, a nie tylko te podstawowe czyli administrator, junior admin oraz Moderator.

Na przykład user Stefan - dałem go do grupy technik, dałem rangę technik, ale nie ma go w staff php, ale chciałbym aby był. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc, oczywiście daję pomógł i służę pomocą, nie tylko tutaj na forum.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 15-03-2015, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 31-01-2015, 19:25   

Grupy pokazuje groupcp.php a nie staff.php - ten pokazuje administrację, czyli właśnie adminów, juniorów i moderatorów. Dla przykładu - http://www.przemo.org/phpBB2/forum/groupcp.php
 
     
pitkopl

Posty: 40
Wysłany: 31-01-2015, 20:37   

Ty mnie nie rozumiesz.
Chodzi mi o to:

Tutaj wyświetlają mi się użytkownicy z grup, z uprawnieniami, admina junior admina i moderatora,
a ja chciałbym żeby pokazywały mi sie tu użytkownicy którym nie nadałem uprawnien admina moda czy junior admina, tylko userzy np. z grup Live mod albo techniczny.

Pomoże ktoś?
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 31-01-2015, 21:42   

Tylko po co? Od tego jest memberlist.php
 
     
RomanHardcor2

Posty: 61
Wysłany: 08-02-2015, 15:43   

Tommekk80, Ale jemu nie chodzi żeby byli wszyscy użytkownicy tylko żeby były tam najważniejsze rangi ;)
 
     
Tommekk80



Pomógł: 1411 razy
Posty: 4780
Wysłany: 08-02-2015, 18:08   

RomanHardcor2, chodzi o to, że jak ktoś nie wie po co jest dany plik, ma potem problem.
staff.php - admini, juniorzy i moderatorzy
groupcp.php - grupy
memberlist - użytkownicy

Jak pitkopl chce userów w grupie to niech klika w daną grupę na głównej.

Teraz tak czytam jeszcze raz i myślę, że pitkopl chce dodać do staff.php jeszcze jedną grupę. Czekam na potwierdzenie. :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę