phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia nie wgrywają się do albumu
Autor Wiadomość
ANDREAN

Posty: 41
Wysłany: 30-12-2014, 00:25   

Hej, witam. Jest tu ktoś obeznany w działaniu albumu?
Mam taki problem. Od niedawna przy wgrywaniu zdjęć do albumu nie chcą się one wygrywać, pokazuje się tylko linijka z napisem /INFORMACJA/ na stronie głównej. Bez żadnej treści typu /zdjęcie zostało dodane/ /plik zdjęcia jest niedozwolony/ /rozmiar zdjęcia jest za duży/ itp. informacji, nic po prostu sama, czysta linijka z napisem /INFORMACJA/. Zdjęcie się oczywiście nie wgrywa. Kiedyś już tak miałem, ale tylko na jednym koncie i samo się naprawiło po pewnym czasie. A teraz stało się tak na wszystkich kontach, publicznym i prywatnych. Nie można wgrać żadnego zdjęcia. Może mi ktoś wyjaśnić co się stało i jak to naprawić?

Jeśli to źle trafiło, to niech mod to przeniesie tam, gdzie mogą to przeczytać fachowcy od tych spraw. Dziękuję. Czekam na jakieś rozsądne odpowiedzi.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
#kasztanek9994


Pomógł: 127 razy
Posty: 690
Wysłany: 30-12-2014, 00:46   

Może to dziwnie zabrzmi, ale czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze :D

Może po prostu masz mało pamięci na HOSTINGU i zdjęcia się nie wgrywają :P

Skoro pisałeś, że kiedyś miałeś tak samo i o dziwo samo się naprawiło to możliwe, że usunąłeś coś zbędnego z serwera, albo powiększyła Ci się powierzchnia dyskowa :P

Na początek zacznijmy od pierdoły :D
później będziemy myśleć :P


btw. ten adres forum w profilu jest dobry ?
_________________
- Naprawa polskich znaków w bazach MySQL
- Przenoszenie forum z serwera na serwer
- Tworzenie, kodowanie szablonów i wiele innych
kasztanek9994@gmail.com // gg:3440027
 
     
ANDREAN

Posty: 41
Wysłany: 31-12-2014, 21:24   

O, witam kolegę, fajnie, że ktoś odpowiedział.
Z pamięcią wszystko jest chyba ok. Dodawanie zdjęć nie działa tylko na kilku kontach. W tym na moim, administratora. Korzystam doraźnie z umieszczania zdjęć na kontach innych użytkowników i tam wszystko działa elegancko. Nic nie zmieniałem w ustawieniach na forum albo komputera, bo się na tym nie znam. U mnie dodawanie zdjęć zatrzymało się na 3 stronie, a na kontach innych użytkowników mam już ich więcej.
W adresie widzę błąd, niepotrzebna kropkę, postaram się to zmienić jak dam radę. Pozdrawiam.

P.S Już poprawiłem adres. Dzięki za zwrócenie uwagi na błąd.
Ostatnio zmieniony przez ANDREAN 31-12-2014, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
#kasztanek9994


Pomógł: 127 razy
Posty: 690
Wysłany: 31-12-2014, 21:32   

hmm utworzyłem konto na Twoim forum i ja mogę normalnie dodać zdjęcia ;) .

Na początek powiedz mi co masz ustawione w:

Zaloguj się jako admin. Wejdź do P@

Zakładka Album zdjęć/Konfiguracja
Cytat:
Maksymalna ilość zdjęć dla jednego użytkownika (-1 = nielimitowane)


co masz tam wpisane :) ?
_________________
- Naprawa polskich znaków w bazach MySQL
- Przenoszenie forum z serwera na serwer
- Tworzenie, kodowanie szablonów i wiele innych
kasztanek9994@gmail.com // gg:3440027
 
     
ANDREAN

Posty: 41
Wysłany: 01-01-2015, 11:16   

Witam ponownie. Już sprawdzałem to ustawienie, było -1 ale po problemach zmieniłem na 1000, bo chciałem sprawdzić czy to coś zmieni. Nie zmieniło. Konto innego użytkownika (biała wilczyca) , z którego teraz korzystam do zamieszczania zdjęć działa na razie prawidłowo. Mam tam już 7 stron zdjęć. Na moim koncie (admina) zatrzymało się na stronie 3 i dalej nie da się dodawać zdjęć. Podobnie na Koncie testowym, najpierw zwykłym, później dla wypróbowania zmienione na admina również zatrzymało się na stronie 8 i dalej nic. Nie mogę również dodawać do galerii publicznej z tych kont. Te same zdjęcia dodają się do galerii z konta z którego teraz korzystam bez problemu, więc nie leży on w formacie zdjęcia lub formacie pliku.

[ Dodano: 04-01-2015, 00:02 ]
I problem sam się rozwiązał, album sam naprawił się i znowu mogę dodawać zdjęcia na wszystkich kontach. I nic nie zmieniałem w ustawieniach niż to napisane powyżej (ale wtedy jeszcze nie działał) Ktoś wie może co to była za awaria?

[ Dodano: 11-01-2015, 22:33 ]
I znowu się zepsuło. To samo jak opisałem powyżej, a nic nie zmieniałem. To chyba nie jest normalne, jak tak samo z siebie się zmienia, raz działa, a raz nie. Ktoś to ogarnia? I potrafi naprawić?

[ Dodano: 03-03-2015, 20:52 ]
Samo się znowu naprawiło w tej galerii zdjęć i znowu działa prawidłowo.
Pytanie inne mam w temacie albumu. Jak zmienić sposób numeracji stron, by najstarsze zdjęcia były na stronie 1 a kolejne dodawane na następnych. Teraz jest odwrotnie, a to nie jest najlepszy system. Jak przestawić numerację by najnowsze zdjęcia zawsze były na ostatniej bieżącej stronie . No jak?
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 08-03-2015, 11:14   

Jeśli posiadasz swoje forum na serwerze darmowych forów (ok1.pl, eev.pl, wxv.pl, jun.pl, itp.), w pierwszej kolejności zgłoś problem do supportu serwera, na którym założyłeś forum.
 
     
ANDREAN

Posty: 41
Wysłany: 09-03-2015, 11:54   

No, wiem, że nikt nie wie. Tacy tu fachowcy.
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 09-03-2015, 12:06   

aby wprowadzić takie zmiany jak ta z numeracją niezbędny jest dostęp do ftp, gdyż wymaga to zmiany w plikach skryptu. Ty takiego dostępu nie posiadasz, wiec nic nie zdziałasz... no chyba, ze admin aaf Ci to zmieni (życzę powidzenia... na na odp na maila czekam pół roku :D )
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 09-03-2015, 12:48   

vianne napisał/a:
no chyba, ze admin aaf Ci to zmieni

dobre sobie
ANDREAN, pisz do admina systemu forów
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 09-03-2015, 17:11   

Napisałam aaf bo tam ma forum z tego ci widzę. Bez ftp sam nic nie zdziała. A współpracy z jego serwerem forów nie ma w tych kwkwestiach :)
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ANDREAN

Posty: 41
Wysłany: 21-03-2015, 10:50   

Dzięki za odpowiedzi. Wszystko będzie musiało zostać tak jak jest, bo i tak sam bym nie wiedział jak to zmienić.

A tu mam kolejne pytanie dotyczące albumu:

Jak z prywatnej galerii przenieść zdjęcie do galerii publicznej?
Bo w opcjach prywatnej galerii nie ma takiej możliwości, a w innych galeriach jest.

Wiem, że można by zdjęcie wgrać jeszcze raz do właściwej galerii, a w prywatnej skasować, ale nowo wgrane zdjęcie będzie miało inny numer, a te zdjęcia, które są na forum podane z prywatnej galerii zostały by skasowane przy jego usunięciu z tej galerii. I trzeba by je ponownie wstawiać z nowym numerem, a z tym jest dużo kłopotu. Jest jakiś prostszy sposób?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę