phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrazek rangi pod avkiem
Autor Wiadomość
Draco Dormiens

Posty: 4
Wysłany: 03-05-2015, 17:52   Obrazek rangi pod avkiem

W sumie mam taki problem ze stylem. Potrzebuje by obrazek rangi znajdował się pod avatarem. Tak jak np tutaj na przemo mamy rangi graficzne nad avkiem, to chciałabym by obrazek wraz z ranga znajdował sie pod avkiem. Pewnie jakiś kod za to odpowiada, ale nie mogę dojść do tego który, więc jeśli byłaby jakas duszyczka to pisać i ratować.

A i z racji tego, ze forum stoi na darmowym hostingu to mam wgląd tylko do pa i wszelkie "nowości" wstawiam w modyfikacji stylu - ale to tak ogólnie rzecz ujmując. Czytałam wszystkie tematy z forum na ten temat ale u mnie to nie działa i pewnie można to jakoś obejść ale ja nie potrafie :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 03-05-2015, 20:12   

Bez dostępu do plików nie da się tego zrobić. Chyba, żebyś rangi wstawiał wykorzystując dodatkowe pola w profilu. PA - Użytkownicy - Pola w profilu
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Draco Dormiens

Posty: 4
Wysłany: 03-05-2015, 20:19   

Tak tylko wtedy jak uda mi się zrobić by każda z grup miała dajmy na to inny obrazek? Pola w profilu pojawią się wszystkim, a mi nie chodzi o to :(
A może da się grupy ustawić i pod to podpiąć dane rangi? Tyllko wtedy tak czy inaczej ranga będzie nad avkiem, a mi chodzi by była pod nim :(
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 03-05-2015, 20:27   

Nie ma takiej możliwości bez dostępu do plików. Pola w profilu możesz ustawić jako edycja dla administratora i ręcznie wstawiać rangi dla każdego użytkownika. Chyba, że masz wielu użytkowników w grupach wtedy się zajedziesz.
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 03-05-2015, 20:27   

no niestety ta zmiana wymaga ingerencji w pliki, wiec aby tego dokonać musisz mieć dostęp do ftp. Bez tego ani rusz, więc cóż.... albo łatwa instalacja albo możliwość większych zmian :)
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Draco Dormiens

Posty: 4
Wysłany: 03-05-2015, 20:29   

To jest do ogarniecia. Jeszcze nie wiem jak ale pomyślę nad tym i pewnie znajdę rozwiazanie.
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 03-05-2015, 20:37   

Gdyby poszczególne kody miały oddzielne klasy to jeszcze może dałoby się coś pokombinować przez css wprowadzany przez PA ale niestety mają jedną klasę.
Kod:
         <span class="postdetails">{postrow.POSTER_RANK}{postrow.CUSTOM_RANK}{postrow.RANK_IMAGE}{postrow.POSTER_AVATAR}<br>
         <!-- BEGIN custom_fields_avatar -->
         {postrow.custom_fields_avatar.DESC}{postrow.custom_fields_avatar.FIELD}<br>
         <!-- END custom_fields_avatar -->
         {postrow.SPECIAL_RANK}{postrow.POSTER_AGE}{postrow.POSTER_JOINED}{postrow.POSTER_POSTS}{postrow.POSTER_FROM}{postrow.POSTER_ONLINE}</span>
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 03-05-2015, 21:33   

Napisz do mnie na gadu, mogę pomóc z kodem na zmianę pozycji rangi, lecz wtedy potrzebowałbym plik viewtopic_body.tpl
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 03-05-2015, 21:36   

Paradis, tu problem.... bo na wxv nie ma dostępu do ftp -> nie ma tego pliku :P
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Paradis


Pomógł: 14 razy
Posty: 218
Wysłany: 03-05-2015, 21:41   

Łapało mnie spanie ale nie myślałem że już mnie dopadło. Faktycznie, teraz sobie przypominam ten szajs o nazwie wxv i inne badziewia, z czym miałem kiedyś okazję zaczynać. W takim wypadku Draco Dormiens polecam założyć konto na jakimś cba.pl lub innym darmowym hostingu i tam można z forum wszystko : )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę