phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
08-01-2016, 12:49
Co dalej ze skryptem phpBB2 by Przemo?
Autor Wiadomość
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 02-09-2015, 19:31   

Dużo to się nie zmieniło w tej wersji. Kiedy 1.12.20?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Over


Posty: 3
Wysłany: 07-01-2016, 19:38   

Co dalej ze skryptem phpBB2 by Przemo?

Odpowiedzią na to pytanie zainteresowanych jest jeszcze wielu ludzi i dlatego prośba do twórcy i administracji - bądźcie wobec nas uczciwi, bo tak niewielu już pozostało.

Duzi chłopcy się popstrykali i zarzucili focha, dorośniecie kurna, albo napiszcie wprost - zwijamy interes.

Uczciwość to dobra cecha, zatem śmiało, lubię wiedzieć na czym stoję.

Dziękuję za uwagę.
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 07-01-2016, 20:48   

Ale co tu napisać? Nikt się nie popstrykał tylko nikt nie ma czasu, ot prawdziwe wyjaśnienie.
 
     
Kcurek

Pomógł: 1 raz
Posty: 40
Wysłany: 07-01-2016, 22:30   

Przemo, miałem Ci pisać na PM, ale masz je wyłączone, a skoro pojawiłeś się na forum, to może akurat i ten post przeczytasz. Jako autor tej modyfikacji, skoro widzisz, że nie ma szans rozwoju, a Ty od wielu, wielu lat nie jesteś już w stanie wkładać swojej wiedzy/umiejętności w ten projekt, po prostu go zamknij. Podziękuj wszystkim za miło spędzone X lat i honorowo pożegnaj się z użytkownikami. A być może kiedyś wrócisz z czymś nowym, jeśli będziesz miał możliwość i sensowną ekipę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)


PS Dziękuję Ci za ten skrypt, dzięki niemu wiele się nauczyłem, miałem na nim wiele fajnych forów.
 
     
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 07-01-2016, 22:46   

Nie rozumiecie... Jezeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Kiedyś ta ekipa miała nascie lat, studenci , ambitni a to było hobby... Teraz większość z ekipy ma rodziny, prace, po prostu życie. Jak spędzają czas na kompie to jest to zapewne w pracy i maja dość programowania extra i to za darmo jak dostają dobre pieniądze za co to robią. Ja to rozumiem ale mimo to mnie wkurza taka sytuacja że wersja wydawana jest która ma wiele błędów i po ich wykryciu ma to każdy w dupie. Przemo szanuje cie za całokształt ale jakiś poziom i pozory mogles zachować mimo wszystko . pozdro
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 07-01-2016, 22:51   

mek1942, ja jak odchodziłem to zostawiłem skrypt w dobrym stanie. Potem to przejęła reszta ekipy, jest to GPL więc robi to ktokolwiek.
W tej chwili co ja mogę zrobić? Zamknąć projekt, usunąc domenę, przekierowac na katalog SEO? Co to zmieni? Czy to coś zmieni? Jak tak to dodajcie sobie przemo.org do adblocka i macie to samo :D
Jak się usunie wszystko to szansa na pojawienie sie poprawek jest żadna a jak się zostawi jak jest to jeszcze jakaś szansa jest. Więc nie męczcie i dajcie spokój, co wam tak zależy na zamykaniu? Bez sensu. A jeżeli mimo wszystko tego chcecie to traktujcie jakby to było zamknięte i nie odwiedzajcie stron pod ta domena i już nie macie problemu :)
I proszę - nie poruszajmy już tego tematu, a przynajmniej ja już nie będę na ten temat pisać. Skupcie się na tym aby znaleźć/wyprosic kogoś kto miałby czas na wprowadzenie poprawek, jest tego naprawdę niewiele. Pierwszy na horyzoncie jest Ninex, ma mało czasu ale może czymś go skusicie. A jak nie to poszukajcie kogoś innego. Zróbcie do diabła coś Wy a nie tylko my (czytaj znajdźcie kogoś) zamiast narzekać!
 
     
Grzemo


Posty: 5
Wysłany: 07-01-2016, 23:49   

ej ej ej !!! nie ma takiego zamykania forum , co to jest za namawianie do likwidacji cooo ??? Pomożecie mi naprawić to "moje" forum o którym pisałem i wtedy możecie się tu dochodzić.Ale też nie długo, tylko tak aby znaleźć jakieś rozwiązania na przyszłość. Konstruktywne pożyteczne sprzeczki jak przystało na ludzi /a nie na polityków :lol: :lol: :lol: /. Pozdro !
_________________
Pozdrawiam!
 
     
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 08-01-2016, 00:46   

Przemo napisał/a:
Pierwszy na horyzoncie jest Ninex, ma mało czasu ale może czymś go skusicie. A jak nie to poszukajcie kogoś innego. Zróbcie do diabła coś Wy a nie tylko my (czytaj znajdźcie kogoś) zamiast narzekać!

To proszę bardzo, jeżeli Ninex nie ma czasu, to po co ma tutaj ma marnować czas jeżeli nie ma czasu odpowiadać na nasze pytania? Przemo, nie będziemy się oszukiwać, jeżeli byś chciał to byś zrobił swoje masz czas na pisanie takich postów, to napisał byś temat o niby 'rekrutacji' jak to się teraz mówi, były by zgłoszenia, na pewno wiele chętnych i uczciwych ludzi by się znalazło żeby kontynuowało ten projekt. Już jednego kolegę 'xlesia' zauważyłem że ma chęci i pomysły, tak samo jak i irekk zaczął ruszać z nowym projektem, ale niestety jeden człowiek wszystkiego nie ogarnie, a jeżeli by musiał to by trochę czasu to zajęło.
Przykładowo muszę to napisać, ale gdyby mi nie zależało to by nie pisał tego postu, i widzę co się dzieje tutaj na forum, trochę lat tutaj spędziłem ze wszystkimi i nie chcę żeby ten support skończył jak mody.lastinn.info :roll: z przykrością to mówię ale zaczyna się to samo co z wyżej wymienionym przeze mnie forum. A sam widzisz ile użytkownikom jeszcze zależy. Z całej ekipy nikt nikt nie został, nikt nie odpowiada, zostałeś tylko Ty Przemo tak samo jak zaczynałeś sam projekt. Jesteś za przeproszeniem do cholery administratorem tej strony, widzisz kto się oddaje temu projektowi i wiesz komu je oddać w dobre ręce. A jeżeli nie widzisz tego, to zostaw wszystko Ninex'owi i niech wszystko umiera w niepamięć i zostawcie posiadaczy skryptu w cholerę. Dziękuję, dobranoc.
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 08-01-2016, 02:45   

kooza napisał/a:
[jeżeli byś chciał to byś zrobił swoje masz czas na pisanie takich postów, to napisał byś temat o niby 'rekrutacji'

To napisz Ty, nie widzę problemu. Ja mam czas minute na napisanie postu w tym temacie a napisanie tematu o rekrutacji i później jej przeprowadzenie to nie minuta tylko pewnie z 10 godzin, których ja nie mam.
Poza tym wątpliwe, że ktoś się znajdzie. Takie teraz czasy, programiści są rozrywani i nie ma komu robić, nawet za pieniądze...
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 08-01-2016, 10:32   

To co napiszę nie ma być uszczypliwe i w jakikolwiek sposób nie chodzi oto by komuś dokopać. Od długiego czasu jednym z większych problemów jest to, że ciągle co jakiś czas ktoś z administracji składa obietnice i na tym się właściwie kończy. Po co w ogóle składać te obietnicę skoro nikt nie ma czasu i wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie? Po drugie ... rozmawiałem z tobą Przemo i NineXem na GG dawno temu. Obiecano napisać post w sprawie co dalej z forum i wykonać poprawki. Od tego czasu nic nie zostało podane do informacji ogólnej. Matteo przez ostatnie x miesięcy jedyne co potrafił to naobiecywać w postach po czym znika (nie angażując się w to co naobiecywał). Wreszcie to i on miał włączyć się w pomoc irkowi. Nikt mi nie wciśnie "kitu", że nikt nie ma czasu napisać informacji o tym co się dzieje i co będzie. Ja nie wnikam w temat rekrutacji bo wiem jak została ona raz wykonana (1 osoba zrobiła inni naobiecywali i nic nie zrobili). Macie czas na rozmowę na GG - wasza sprawa, wasz czas. Tylko mam wrażenie, że każdy umywa od tego ręce. Być może gdy odszedłeś to każdy olał to - nie wiem. Jednak nie dziwie się gdy ktoś mówi o zamknięciu tego forum (widać ty twardo jesteś na nie). Jeżeli nic się tu nie dzieje, a jedynie co jakiś czas obiecuje się, to ludzie mają już tego dość. Wyczekują, czekają, a tutaj znów nic. Obojętne mi to czy forum będzie czy nie. Pewnie dla innych skasowanie forum dało by spokój i wtedy dopiero zmieniliby skrypt na inny. Wiedzieli by, że to już całkowity koniec. Większość słów oburzenia są czymś podparte, więc zamiast na odczepkę pisać o tym by użytkownicy coś zrobili to przemyślcie czemu tak piszą. Gdyby przez te kilka lat nikt nic nie obiecywał i napisał by informacje o zakończeniu rozwijania skryptu, ludzie by się jakoś pogodzili z tym. W zamian za to były ciągłe obietnice, robienie nadziei, ludzie szukali, czekali, cieszyli się i co? Dostawali "plaskacz" w twarz. Tak to niestety wyglądało. Na siłę robiono z niektórych rzeczy klimat tajemnicy i trudno było nawet się doprosić o jakiekolwiek informacje - zamiast napisać wprost.

A na koniec dodam, nie wliczam w to od dłuższego czasu Przema bo owa osoba sama podała do informacji, że nie będzie zajmować się skryptem (chociaż trochę to trwało zanim ją podano). Skrypt oddano w inne ręce. Przemo nadal ma władzę nad tym, ale kierowanie projektu oddał innym. Niestety nie wywiązują się ze swoich obietnic. Mimo to nadal są w administracji. Przy okazji kolorku administratora lub moderatora niektórzy sobie zrobili niezłą reklamę - robiąc zlecenia i inne tego typu. Naiwni użytkownicy płacą kasę nie mając na uwadze, że skrypt jest stary i dawno nie rozwijany i pewnie nie śledzą tego co z nim może stać się w przyszłości. Właśnie istnienie tego forum daje jednostkom zarobić na ludziach, którzy myślą, że to jest na czasie i będzie wiecznie działać.

Wtrącę się też w temat rekrutacji. Ostatnia rekrutacja była niestety jedynie z nazwy takową. Po prostu napisano do ludzi, którzy kiedyś coś przy forum robili i pozbierano ich w jedno miejsce - nowa grupa. Po czym myślano, że każdy z nich nagle podwinie rękawy i zacznie sam robić to, a administratorzy będą zbierać złote laury. Zresztą kiedyś dużo ludzi przy tym pracowało, a laury zbierała jedna osoba. Myślę, że jak już zebrano grupę i byli oni chętni do pracy, to tak naprawdę zabrakło osoby, która by działała i dała sygnał do działania i tego kto co ma robić. Z tego co wiem to osoby, które próbowały coś testować to robiły to na dawno nie wspieranych starociach ... co dało by do myślenia, że dawno chyba nie "bawili się" w tego typu rzeczy. Szczerze? Ta rekrutacja wyglądała tak jakby zebrać grupkę ludzi i wrzucić ich do głębokiego dołu i wydostać muszą się z tego sami. Jeżeli każdy zacznie działać sam to nic z tego nie będzie, jeżeli brak współpracy i osoby, która by tym kierowała to po prostu jest to tylko "zbieranina ludzi". Być może sami nie wiedzieli do końca po co zostali "zwołani".

Dodając bez przemyślenia nową wersje jako oficjalną i do instalacji, zrobiono jedynie krzywdę użytkownikom i nowe problemy związane ze skryptem. Osoby, które wydały nieprzetestowany "zbiór plików" nie poczuły się nawet do tego by w zadośćuczynienie stworzyć poprawki. A jak wiadomo temat nowej wersji na początku, przez kilka minut był stworzony pod innym nickiem (po czym widniał pod nickiem irkka).

I jeszcze jedno. Z ostatnich postów Przema wynika, że powinniśmy wybłagać poprawki i nowe wersje lub poskładać się na jakieś piwko by ten "ktoś" to zrobił. Wynika z tego, że jednak wtedy znalazł by się czas na poprawki itp. Jeżeli mam być szczery, to największą siłę przebicia w kierunku ludzi nadal ma tutaj Przemo i bez jego osoby za pewne nic nie ruszy jak kiedyś ;) . Tutaj są jedynie dwa rozwiązania, 1 - podpicować skrypt tak by był na czasie i można było łatwo przejść z niego na inny skrypt (dając możliwość użytkownikowi przeniesienia go i nie zaczynania od zera lub 2 - zaprzestać rozwijania i to oznajmić jednogłośnie w ogłoszeniu i stworzonym temacie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Woytec 09-01-2016, 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Grzemo


Posty: 5
Wysłany: 08-01-2016, 12:31   



to jak Koledzy ? Pomożecie mi naprawić to moje forum PHP by Przemo ???



_________________
Pozdrawiam!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 08-01-2016, 12:49   

Wystarczy tego cyrku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę