phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
08-01-2016, 12:49
Co dalej ze skryptem phpBB2 by Przemo?
Autor Wiadomość
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 01-07-2015, 22:21   

Więc po co wiecznie obiecywać i ludzi okłamywać. W dalszą dyskusje nie wchodzę bo nie widzę sensu tłumaczenia kwestii darmo nie darmo. Wiadomo o co tutaj chodzi więc tak trochę nie w temacie.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 02-07-2015, 08:16   

To nie są kłamstwa :) To jedynie marzenia że ktoś przyjdzie i zrobi za mnie ;)
_________________
Cygantura
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 02-07-2015, 08:36   

Irku wiem co masz na myśli.

Napiszę krótko, niech oddadzą władzę nad projektem tym, którzy mają chęci i czas by coś nadal z tym robić. Kompletnie nie rozumiem co ma na celu hamowanie tego, a jednocześnie trzymanie się "stołka". Wielu chęci skończyły się gdy z tworzenia zrezygnował Przemo i tak to się ciągnie w nieskończoność.

Co będzie to będzie... bez odbioru ;) .
 
     
+bustersk


Pomógł: 30 razy
Posty: 241
Wysłany: 02-07-2015, 09:23   

Problem w tym, że ich aktywność jest zerowa, a jak już coś napiszą to zwykle jest to zapewnienie, że tym razem..bla bla bla.
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 02-07-2015, 10:26   

ja chciałem przejsc ponownie na phpbb by przemo ale taka jest prawda ze choćby nie wiadomo jak by qbs sie starał to nie dogoni innych skryptów
na poprzedniej stronie tematu dodałem artykuł
przemo nigdy nye rorobi sie systemu wtyczek
nie ma juz komu pisac modów
 
     
mek1942

Pomógł: 4 razy
Posty: 332
Wysłany: 02-07-2015, 21:37   

dalej nie rozumiem skoro niby 1.12.9 wydaliście czemu tego jakby jako oficjalne info nie daliscie... na stronie głównej jako główny skrypt figuruje dalej 1.12.8
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3147
Wysłany: 03-07-2015, 01:23   

mix napisał/a:
Kompletnie nie rozumiem co ma na celu hamowanie tego, a jednocześnie trzymanie się "stołka". Wielu chęci skończyły się gdy z tworzenia zrezygnował Przemo i tak to się ciągnie w nieskończoność.

mix, nie narzekaj aż tyle bo przesadzasz, nikt tu nikogo nie okłamuje i nie oszukuje. Co jakiś czas powstają po prostu plany aby coś ruszyć ale się nie udaje.
Masz dobrą ekipę - proszę bardzo, napisz nicki i dostaną możliwość tworzenia skryptu pod tym lub innym szyldem, tutaj lub nie tutaj, ze wsparciem jaki tylko chcą.

irekk próbował, pisałem, że ja pomogę jak mogę - w sensie z domeną, subdomeną, zmianą nazwy i czym tylko chce i też się nie udało bo nie ma wystarczającej ilości osób z czasem.

Wszyscy tylko cały czas narzekają od lat na rozmaite rzeczy, a ja stale pisze, że powód jest tylko jeden - nie ma kto robić.
Nawet z irkiem kiedyś się ostro posprzeczaliśmy na gg bo ja twierdziłem, że większość problemów technicznych tego silnika wynika z tego, że nie ma odpowiedniej ilości mocy przerobowych w ekipie, na co on uparcie twierdził, że są ludzie. Teraz spróbował no i się okazało, że jednak nie ma.

Oczywiście są ludzie co są dobrymi fachowcami, mają chęci, ale nie mają na tyle czasu żeby się poświęcić w tak dużym stopniu bo aby coś powstało to trzeba zaangażowania ponad przeciętnego. Jak powstawała ta modyfikacja to moje poświęcenie było takie, że przez kilka lat codziennie pracowałem nad tym po kilka i kilkanaście godzin. Teraz już od 7 lat nie mam czasu nic przy tym robić.

Wszystkie problemy zarówno z techniczne tego skryptu jak i tego że wiele osób z dużą wiedzą stało się nieaktywnymi były spowodowane tym, że kiedy ja przestałem mieć czas to suma czasu jaki inni mogli na to poświęcić była trochę za mała. Trochę. I to spowodowało spadek motywacji. gdyby tego czasu było nieco więcej to ten skrypt rozwijałby się w bardzo dobrym kierunku i wszystkich by motywował do dalszej pracy w większym lub mniejszym stopniu i zapewne większość starej ekipy w dalszym ciągu by tu siedziała.

Jasne, że można zamknąć forum, usunąć stronę, ale pewnie wiele osób uważa, że lepiej zostawić a nóż stanie się cud i coś się uda zrobić.

Cytat:
niech oddadzą władzę nad projektem tym, którzy mają chęci i czas by coś nadal z tym robić
Proszę bardzo - napisz tylko kto to ma być to na pewno znaczna większość się zgodzi. Problem jest tylko taki, że nie ma takich ludzi.
 
     
mix


Pomógł: 6 razy
Posty: 134
Wysłany: 03-07-2015, 08:09   

Tutaj chodzi o jeden fakt. Jeżeli nie ma ludzi i nie ma czasu to po co ciągle ludziom robić nadzieje i mydlić im oczy. Oni też mają prawo być zniesmaczeni sytuacjami gdy nagle przeczytają informacje, że coś ruszy, a znów wszystko kończy się taką sytuacją jak ta. To wasza sprawa kto będzie kierował tym forum i czy coś ze skryptem będzie się działo. Moim zdaniem, zamiast męczyć tak ludzi obietnicami, napiszcie wprost - nie będzie już następnych aktualizacji. Brak czasu pokazał, że jedna osoba potrafi zrobić więcej niż reszta. To nie jest przesada gdyż teraz ekipa jest większa, ale działają jednostki. Być może osoby dołączyły pod wpływem "emocji", a być może czekają, aż admini zaczną działać i wtedy coś im pomogą. Powiem szczerze, że nie wiem jak jest, ale klimat tajemnic i braku informacji dla użytkowników tutaj jest od jakiegoś czasu znany. Przyszedł irekk robi swoje i nie ma problemu napisać co jest grane i jak będzie. Przynajmniej użytkownicy tego skryptu wiedzą teraz jak idą postępy. Nikt nie oczekuje cudów, ale bycie fair działa w dwie strony. Z całym szacunkiem, ale ta zapowiedź była napisana raczej nie planując przez administracje tworzenia czegokolwiek, a nadzieje, że znajdzie się jakaś osoba, która zrobi wszystko. Co do ekipy ona niby jest nowa, ale większość osób to osoby, które są ze starej ekipy i są mało aktywni. To prawie tak jakby do grupy dodać 20 użytkowników, którzy zalogowali się tutaj 30 razy przez 3 lata. Zresztą nie będę się powtarzał, paczkę administracja dostała już w maju, od tego czasu nie znalazła ani minuty by chociaż napisać kiedy ją oficjalnie wydadzą. Tajemnicą nie jest też to, że były osoby, które chciały coś robić ze skryptem, ale bez pewnych kroków administracji nie mogli nic więcej zrobić.
 
     
Ariels


Pomógł: 2 razy
Posty: 23
Wysłany: 07-07-2015, 21:20   

Nie było mnie prawie pół roku, wróciłem patrzę temat " Co dalej ze skryptem phpBB2 by Przemo?" myślę, no nie, cud! Cudne guano!
Wrócę za next pół roku jak jeszcze będzie te guano działać.
_________________
Because every person knows what he likes, every person thinks he is an expert on user interfaces.
 
     
DiKeyTV


Pomógł: 11 razy
Posty: 117
Wysłany: 13-07-2015, 22:56   

Ja bym proponował zrobic cos w stylu MyBB
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 14-07-2015, 07:37   

Skoro phpBB było inspiracją dla MyBB to teraz kolejny mutant z myBB? ;) Co MyBB ma takiego?
_________________
Cygantura
 
     
namelanzu

Posty: 96
Wysłany: 15-07-2015, 11:48   

Pewnie to, że jest ciut podobne do IPB, a wszystko krąży wokół IPB. Każdy liczy na to, że zrobi ktoś coś lepszego, dodatkowo za darmo, ale tak nie będzie, bo jak już wcześniej zostało wspomniane, nie ma ludzi chętnych do pracy, a jak są to po prostu nie mają wystarczające ilości czasu, a nikt się w pełni nie poświęci projektowi.
 
     
ResidenT
[Usunięty]

Wysłany: 21-07-2015, 15:05   

Po co wam nowa aktualizacja? Wszystkiego możecie się sami nauczyć i robić wszystko samemu to co chcecie. Styl każdy ma inny mało kto używa subsilver'a.
 
     
SeNioR
[Usunięty]

Wysłany: 22-07-2015, 22:46   

kózka no i bardzo dobrze :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 24-07-2015, 16:38   

http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?p=811601 kolejny problem do naprawienia w nowej wersji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę