phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Przemo
21-06-2020, 00:46
[OffTopic] stop administracyjnemu spamowi
Autor Wiadomość
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 22-05-2015, 21:24   

Tommekk80 napisał/a:
Nie wciśniesz mi

:lol:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 22-05-2015, 21:31   

irekk napisał/a:
irbis01, serio, daj sobie spokój. Z twoich wypowiedzi idzie straszny schizofrenizm i mnie to przeraża. Jesteś strasznie nadgorliwy. Prawie jak jehowi.


Żartujesz prawda? Bo przecież nie wierzysz, że nagrania w aferze ornitologiczno-gastronomicznej sprokurowali nadgorliwi wyborcy??? To co przeczytaliśmy ze stenogramów dyskwalifikuje PO ze sceny politycznej na zawsze.
I nie ma co się łudzić "dochodzeniem do zachodu" i koniecznymi dla tego ofiarami.

Tę moją nadgorliwość schizofreniczną widzisz w przywołaniu właśnie teraz słów jakie w "karmniku" padały? Przyznam, że nie rozumiem ludzi takich jak Ty, ale Świadków Jehowy też kiedyś nie rozumiałem ...
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 21:36   

Przemo, czy ty sobie żarty robisz w chwili obecnej zniechęcasz osoby które robiły najwięcej na tym forum
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 21:48   

Przemo napisał/a:
To Ty sobie daj spokój bo to Ty piszesz już dwudziesty drugi post na ten temat i bijesz piane a nie my.
To że irbis01 brzmi przerażająco napisałem po raz pierwszy. Dzięki za policzenie postów. Może standardowo skasujesz moje posty?
_________________
Cygantura
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 22-05-2015, 21:52   

No ale on napisał zaledwie trzy posty w tej całej sprawie a Ty 22 i jeszcze mu piszesz aby dał sobie w końcu spokój. A posty twoje kasowałem wtedy kiedy przez wiele miesięcy trollowałes i pisałeś w kółko jedną i ta samą wypowiedź w różny sposób redagowaną.
Nie wiem chyba jakoś tak lubisz klepać cały czas to samo. Daje to efekty?
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 22-05-2015, 21:54   

irekk napisał/a:
Przemo napisał/a:
To Ty sobie daj spokój bo to Ty piszesz już dwudziesty drugi post na ten temat i bijesz piane a nie my.
To że irbis01 brzmi przerażająco napisałem po raz pierwszy. Dzięki za policzenie postów. Może standardowo skasujesz moje posty?


Szkoda by było kasować. Twierdzisz, że ja brzmię przerażająco? Chłopie ja?
To może poczytaj sobie to, co mnie przeraża:

Minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński: Chuj tam z tą Polską wschodnią, nie?

Prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka: Ja nie mam żadnego problemu, ja w jakiejś radzie mogę być zastępcą, bo ja mam naprawdę długiego chuja, a on nie ma. I w związku z tym musi go sobie sztukować. I to jest problem.

Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz: Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje

Prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka: Polskie Inwestycje Rozwojowe są, niestety, jak to się górnolotnie nazywa i bardzo eufemistycznie… Ich po prostu nie ma. To chuj, dupa i kamieni kupa.

Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak: Zrobiliśmy prywatyzację Cargo. No to zrobiliśmy ten numer, żeby ich trochę tam kupić, no to wprowadziliśmy członka zarządu PKP Cargo od związkowców. Oni się podjarali. Dzisiaj spektakl, jak oni sobie skaczą do gardeł jest po prostu piękny. Tylko kupić bilety, popcorn, okulary i sobie oglądać. Jak się rzucają na siebie liderzy związkowi, żeby od nich ktoś był w tym zarządzie.

Takim ludziom nie oddaje się władzy nieograniczonej! Przeraża mnie perspektywa, że mogą oni rządzić kolejne kilka lat, ze strażnikiem żyrandola na czele.
Ostatnio zmieniony przez irbis01 22-05-2015, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 21:56   

Przemo, osoby które w chwili obecnej obrażasz powinieneś całować po stopach ty juz sie dawno nie zajmujesz skryptem nowy skrypt Przema juz nie będzie napisany przez Przema ... jesteś z siebie dumny

nie zdziwię sie jak większość obecnej ekipy zostawi cie samego w tym bałaganie

[ Dodano: 22-05-2015, 23:00 ]
irbis01, czy ty nie rozumiesz tego ze tu nie chodzi o mass e-mail tylko o to ze forum jest mieszane w politykę
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 22-05-2015, 22:03   

MagicalFire, ale mnie nie ma w tym bałaganie. Nie wiem czy zauważyliście, ale od 6 lat ja tu nic nie robię tylko Wy. I tak samo Wy decydujecie.
Ty zawsze miałes do mnie jakies ALE i nigdy nie rozumiałeś jak sytuacja wygląda, więc proszę cię daj spokój i nie drąż tego tematu bo ja już tobie powiedziałem wszystko na ten temat kiedyś na GG.
Odstosunkuj się po prostu ode mnie bo chcesz ode mnie wyegzekwowac jakieś tam moje działania, których nie będzie bo ja się już nie zajmuje tym skryptem oraz organizacją forum i ekipy. Pisz do innych osób.
 
     
irbis01


Posty: 27
Wysłany: 22-05-2015, 22:09   

MagicalFire napisał/a:
v[ Dodano: 22-05-2015, 23:00 ]
irbis01, czy ty nie rozumiesz tego ze tu nie chodzi o mass e-mail tylko o to ze forum jest mieszane w politykę
To ja się tu tyle produkuję, a Ty dalej to samo? Może przeczytaj jeszcze raz?

Jak najbardziej rozumiem, że to mieszanie forum do polityki wywołuje torsje u większości (?) użytkowników i ekipy biorącej udział w przedsięwzięciu! U mnie normalnie też, ale chciałbym się jeszcze w życiu łudzić, że coś można zmienić i jeśli można, to już mnie nie odrzuca wykorzystanie forum! Wydaje się, że stanęliśmy jako kraj przed przełomem. Byle okoliczność może sprawić, że nic z tego nie wyjdzie, ale tymczasem jest nadzieja.
Szkoda, że to niektórych przeraża.
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 22-05-2015, 22:12   

Ja też uważam, że obecna decyzja jest ważna i że można coś zmienić na lepsze. Dlatego "podle" wykorzystałem możliwośc wysłania mailingu do userów aby wszystkim było lepiej. Jak kogoś to zniesmaczyło to przepraszam, jednak ja zrobiłem to co uznałem za stosowne i pewnie ponownie tez bym to zrobił bo uważam, że to ważniejsze od tego czy ktoś dostanie jeden spam więcej czy mniej. Spam się kasuje i za sekundę zapomina.
Naprawde nie rozumiem w czym widzicie aż taki problem.
Jeżeli ten problem jest dla Was aż tak duży to rozumiem to i w takiej sytuacji uważam, że Wasze postrzeganie rzeczywistości jest inne niż moje oraz dużej rzeszy innych.
Jednak rozumiem, że Was to uraża bardziej niż mi się wydawało i obiecuję, że już nigdy nie wyślę żadnego mailingu.
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 22:12   

Przemo, to po co niszczysz te prace
czy ja cos do ciebie pisze w tamtych sprawach nie to co to ten temat wyciągasz czy ja cos pisze o jakis działaniach odnoszę sie tylko do tego haniebnego czynu którego dokonałeś
chcesz zarabiać kasę na forum oki reklamuj hostingi ale nie mieszaj sie w politykę


taka moja rada odsuń sie całkiem w cien nie zajmujesz sie forum oddaj je bo w chwili obecnej twoja osoba mu tylko szkodzi


Przemo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 22:15   

Przemo, to tylko źle świadczy o tobie. A jak już zaczynamy szukać analogii, to faktycznie, jest tak samo jak wcześniej. Tak jak teraz nie widzisz niczego złego (lub przynajmniej udajesz) w rozsyłaniu przedmiotowej "reklamy", tak wtedy nie potrafiłeś / nie chciałeś zrozumieć porad wraz z argumentacją które wam dawałem. Szkoda.
 
     
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 22-05-2015, 22:24   

Panowie, nie wierćcie już dziury w brzuchu, ja napisałem co miałem napisać i dalsze bicie piany nic nie zmieni.
W cień się odsunąłem już dawno temu bo nie mam czasu i nie będę już miał.
Jeżeli chcecie możecie mi odebrać uprawnienia administracyjne, napisałem już Wam w ukrytym dziale - zróbcie ankietę i już, ja zrobię to co chcecie i od lat to robię i od lat nic się nie zmienia. A Wy cyklicznie mi wiercicie dziurę w brzuchu, że mam coś zrobić albo czegoś nie robić itp itd. Dajcie mi po prostu spokój i zrozumcie to, że od lat ja tutaj już nie rządzę. I mam nadzieję że pisze to po raz ostatni i skończy się ten temat.
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 22:33   

Tylko co z tego że Ci odbiorą chłopaki uprawnienia. Tak jak sam napisałeś, wykorzystałeś bazę forum do celów prywatnych. Dodatkowo, nie rządzisz ale robisz wszystkim koło pióra, bez wiedzy, ani zgody.
_________________
Cygantura
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Posty: 3147
Wysłany: 22-05-2015, 22:42   

Jak mi odbiorą uprawnienia to jeżeli będziecie chcieli włączycie sobie osobne forum, subdomenę, ja mogę przekierować rekord subdomeny (i katalogu /phpBB2/) na wasze serwery i już.
Na pewno nigdy wam nic celowo utrudniać nie będę a wręcz będę kibicować i pomogę jak mogę.
Z mojej strony to EOT bo cały dzień jest wałkowany temat, który czasu na to poświęconego jest nie warty według mnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę