phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[wygląd] Grafika na aukcje allegro- mozliwa wspolpraca
Autor Wiadomość
Oko Bobra

Wysłany: 26-09-2016, 14:51   [wygląd] Grafika na aukcje allegro- mozliwa wspolpraca

Witam.

Czy bylby ktos w stanie przyszykowac mi grafike na aukcje allegro ?
Na dodanym obrazku na spodzie dodac dobrze widoczny napis:TibThings
Drugi obrazek rozszerzyć, aby pasował na strone allegro i dodać dosyc spory napis: 250 TIBIA COINS
Po lewej stronie zrobic takie okienka jak:
KONTAKT
Email:miczie3@gmail.com
Gadu-gadu:6136334

PŁATNOŚĆ
PayU (do 10minut podczas aktywności).
Zwykły przelew dostępny w opcjach płatności.

DOSTAWA
W wiadomości od sprzedającego prosimy o wskazanie
postaci na którą mamy wysłać zakupione TIBIA COINY.

I na prawo od tych okienek dodać główny tekst:
"Witam na mojej aukcji.

Przedmiotem sprzedaży jest 250 TIBIA COINÓW, które służą jako waluta w legendarnej grze Tibia. Za Tibia Coiny możesz kupić najróżniejsze udogodnienia takie jak pacc, zmiane nicku, transfer postaci, mounty oraz wiele innych rzeczy. W przypadku zakupu towaru na naszej aukcji WYSYŁKA JEST NATYCHMIASTOWA, gdy jesteśmy dostępni !

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z nami, postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania jak najszybciej."

Pod tym tekstem dodać takie 3 okienka, a nad nimi napis "Krok po kroku"
1. Wybierz ilość pakietów i naciśnij "Kup teraz" > 2.Wskaż nick postaci w "Wiadomości dla sprzedającego" > 3. Coiny transferujemy średnio w 5min, gdy jesteśmy online.

I strone domykamy takimi jakby kafelkami
BEZPIECZEŃSTWO SZYBKOŚĆ SATYSFAKCJA

Jest to trudne zadanie, ja o tym wiem. Jak ktoś się spisze to bedzie mozna nawiazac dluzsza wspolprace i coś dorobic.

[ Dodano: 26-09-2016, 17:21 ]
Tak, wiem. Nie powinienem nowego postu wklejac, ale zmienilem wazny element. Nazwa zmieniona z "heniekzi" na "TibThings".

Przepraszam za problemy.

logo-Tibia.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 35,69 KB

heniekzi.png
Plik ściągnięto 7 raz(y) 201 KB

Gadatliwa Kasia 

Odpowiedz do tematu