phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chelloPL
05-03-2007, 18:44
[opinie] i365.pl
Autor Wiadomość
daroo

Pomógł: 28 razy
Posty: 341
Wysłany: 16-09-2005, 13:05   [opinie] i365.pl

Ostatnio znalazłem dość ciekawą oferte firmy hostingowej http://www.i365.pl , lecz nadal dogłębnie nie znam tego serwera czy mieliscie z tą firmą już do czynienia, warto kupić tam konto?

Czy serwer jest godny zaufania czy też nie? :roll:
Ostatnio zmieniony przez daroo 16-09-2005, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wolsonik

Pomógł: 3 razy
Posty: 28
Wysłany: 16-09-2005, 13:13   

daroo, miałem tam konto testowe, i tylko o tym mogę coś powiedzieć ...

Przez 7 dni serwer "śmigał" aż miło, nie odnotowałem żadnego "padu" - duży plus. Natomiast kontakt administratorem - żaden, brak jakichkolwiek reakcji na maile z pytaniami o bardziej szczegółowe informacje ...
Plusem również jest cena ...

Tyle ode mnie, mam nadzieję, że to Ci w jakiś sposób ułatwi podjęcie decyzji.

Pozdrawiam

Wolsonik
 
     
Wolsonik

Pomógł: 3 razy
Posty: 28
Wysłany: 28-10-2005, 19:31   

Jako, ze minelo troszke czasu i mialem kilka perypetii z innym platnym hostingiem (forall) zdecydowalem sie na przeniesienie swojego forum na i365. Posiadam tam konto juz w pelni platne zakupione w promocji (notabene owa promocja sie skonczyla, a byla rewelacyjna, przynajmniej dla mnie) pozwole sobie dodac kilka uwag na temat owej firmy.
Poprzedni brak odpowiedzi od administratorow i365 okazal sie "bledem". Najprawdopodobniej mialem zle ustawione filtry na poczte wychodzaca. W chwili obecnej (konto posiadam od 3 tygodni) admin odpowiada blyskawicznie, serwer dziala jak dla mnie wysmienicie bez najmniejszych problemow (nie zanotowalem zadnej przerwy w dzialaniu), uzytkownik jest informowany z wyprzedzeniem o planowanych przerwach droga mailowa. Jak dla mnie hosting godny polecenia.
Wiem, ze 3 tygodnie to krotki okres czasu, aczkolwiek pomimo to pozwolilem sobie na dodanie wlasnej obiektywnej oceny.
Mam nadzieje, ze w ten sposob komukolwiek pomoge w podjeciu decyzji.

PS Aby uniknac postow typu "jestes pracownikiem i365 czy co, ze taka opinie piszesz" informuje, ze jestem takim samym uzytkownikiem jakich wielu, a moja opinia ma cel czysto informacyjny, aby w przyszlosci nikt z Was nie mial podobnych problemow jakich ja doswiadczylem korzystajac z uslug forall.

Pozdrawiam

Wolsonik
 
     
Pasja


Pomógł: 4 razy
Posty: 210
Wysłany: 31-10-2005, 22:46   

To ja jako użytkownik z troszkę większym stażem dodam że i365.pl od początku nie mogę nic zarzucić a już na 100% supportowi :-)
 
     
Yanix


Pomógł: 4 razy
Posty: 31
Wysłany: 07-01-2006, 15:34   

Widzieliście nową promocję?
http://www.i365.pl/i365/hotstart.php

Ktoś to może kupił? Wygląda zabójczo...
_________________
Będzie,będzie...
 
     
Wolsonik

Pomógł: 3 razy
Posty: 28
Wysłany: 08-01-2006, 12:00   

Yanix napisał/a:
Widzieliście nową promocję?
http://www.i365.pl/i365/hotstart.php

Ktoś to może kupił? Wygląda zabójczo...


Jak wspomnialem w poprzednim poscie, ja wykupilem hosting w i365 podczas podobnej promocji, rowniez parametry konta w porownaniu do ceny byly jak dla mnie rewelacyjne. Jednak najwazniejsze jest to, ze hosting od momentu gdy posiadam tam konto, dziala rewelacyjnie, a kontakt z administratorami jest blyskawiczny i w zasadzie 24h/dobe. Osobiscie szczerze polecam ten hosting.

Pozdrawiam

Wolsonik
 
     
Maxiu


Posty: 7
Wysłany: 26-01-2006, 17:30   

Witam, posiadam serwer z tej firmy już dwa miesiące i wszystko śmiga, aż miło kupiłem najpierw na próbę najmniejszy pakiet, ale później za dopłatą zrobiłem mały update. Wszystko działa błyskawicznie, faktycznie admin odpisuje w zaskakująco szybkim tempie i zaraz udziela niezbędnej pomocy. Polecam ten serwer wszystkim tym którzy poszukują czegoś taniego. Wystarczy czekać na promocję i korzystać :)
 
     
Yanix


Pomógł: 4 razy
Posty: 31
Wysłany: 26-01-2006, 17:41   

Wracając do mojego poprzedniego postu. Serwer działa bardzo ładnie a parametry konta za 159zł powalają na kolana :mrgreen:
_________________
Będzie,będzie...
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 26-01-2006, 18:47   

Tak. A najlepszy jest admin - wysłałem kiedyś wiadomość o 3 w nocy - po chwili odpowiedź. Wysłałem w jakieś święto, też w dziwnej godzinie - po chwili odpowiedź. Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to? :mrgreen:
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 26-01-2006, 18:51   

Leone napisał/a:
Tak. A najlepszy jest admin - wysłałem kiedyś wiadomość o 3 w nocy - po chwili odpowiedź. Wysłałem w jakieś święto, też w dziwnej godzinie - po chwili odpowiedź. Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to? :mrgreen:

Żebyśmy tylko takich adminów mieli... :)
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
Maxiu


Posty: 7
Wysłany: 26-01-2006, 20:49   

Leone napisał/a:
Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to?

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Ostatnio mieli restart serwera, aby dołożyć do niego RAMu to zanim zdarzyłem zadać pytanie, czemu nie działa dostałem informacje, że jest restart itp itd. Dbają o klienta :)
 
     
futrzak


Posty: 103
Wysłany: 26-01-2006, 22:20   

za taka cene to sie opłaca a skoro jeszcze dobrze się wypowiadacie o nim to ja na to ide :) czy bede kolejnym zadowolonym klientem czas pokaze :)
_________________
www.pobieralnia.pl -->> PROGRAMY & SPOLSZCZENIA
 
     
Fiercio

Posty: 13
Wysłany: 27-01-2006, 23:29   

Leone napisał/a:
Tak. A najlepszy jest admin - wysłałem kiedyś wiadomość o 3 w nocy - po chwili odpowiedź. Wysłałem w jakieś święto, też w dziwnej godzinie - po chwili odpowiedź. Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to? :mrgreen:


Cytat:
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Ostatnio mieli restart serwera, aby dołożyć do niego RAMu to zanim zdarzyłem zadać pytanie, czemu nie działa dostałem informacje, że jest restart itp itd. Dbają o klienta :)


Też mam konto tam i moge polecić w 1000% - admini odpisują na maile bardzo szybko :mrgreen:
Można (prawie) wszystko załatwić ;) (nawet dosyć nietypowe sprawy...)


Wadą jest tylko blokada funkcji readfile() na serwerze, przez co nie chciały mi załączniki działać.
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 28-01-2006, 12:57   

Fiercio napisał/a:
Wadą jest tylko blokada funkcji readfile() na serwerze, przez co nie chciały mi załączniki działać.

W nowej wersji jest to już rozwiązane. Do starszych wersji też jest gotowa przeróbka na forum podana. Ponadto wiele firm blokuje jednak tą funkcję.

-=-=-=-=-

Przejrzałem cały temat - nie widzę aby ktokolwiek miał jakieś zastrzeżenia co do hostingu (z wyjątkiem kosmetycznego readfile).
Proponuję zatem dodać hosting do zaufanych firm. Jeśli nie będzie sprzeciwu w ciągu kilku dni, zostanie dopisany.
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Maxiu


Posty: 7
Wysłany: 28-01-2006, 13:05   

Podpisuje się pod tym, jest to jak najbardziej zaufany hosting :) jesli ktos chce upolować promocje, to proponuje zajrzeć na allegro. Tam ta firma oferuje swoje pakiety w jeszcze niższych cenach :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę