phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
27-08-2007, 21:50
Forum a PHP 5.0.5
Autor Wiadomość
czarnymotyl


Posty: 7
Wysłany: 02-11-2005, 23:09   

no dokładnie, wszystko zalezy od servara, najlepiej czytac dokumentacjie, troszke wiedzy nie zaszkodzi, lub posiadac dobry servar, ja na 60free, nie moge złego słowa powiedziec, pomagaja, admini staraja sie uzytkownika jakos pomoc, odpisuja na mile, co nie jest czeste i to w przeciagu 24 godzin :D jedno moge poweidziec, servery które nie dbaja o uzytkowników sa g** marne. Macie racje sprawdzałem na innem serverze, jak to działa i niestety rozczarowałem sie.kazdy działa jak moze :)
_________________
Gość pozdrawiam Cię
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
girwan


Posty: 6
Wysłany: 03-11-2005, 07:05   tylko, ze ja dalem mam nierozwiazany problem :)

czy ktos ma jeszcze jakies propozycje?
 
     
Felietonik

Posty: 18
Wysłany: 05-11-2005, 10:57   

Falken z plikiem posting i function_search wszystko OK działczy. Ale po edycji pliku search, co prawda nie ma już błędu, ale wyszukiwanie zwaroiwało. Otóż nie ważne co wpiszesz do wyszukiwania to nic nie znajdzie chociaż takowa wraza jest na foum. Jak to naprawić?
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 05-11-2005, 12:40   

Felietonik, odbuduj search? :roll:
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
aliando

Posty: 12
Wysłany: 09-11-2005, 17:54   

girwan napisał/a:
podmieniłem posting.php na oryginalny - > nład w lini 988
podmieniłem posting.php na zmodyfikowany (wg powyższych wtycznych) ->
Parse error: parse error, unexpected T_VARIABLE in /mnt/storage/users/a/l/i/aliens/forum/posting.php on line 933

mam dokładnie ten sam problem prosze o pomoc

http://www.microchip.net.pl/~aliando/forumst/
 
     
olczisko

Posty: 1
Wysłany: 09-11-2005, 18:11   

mam troche dziwne pytanie ale jak zribc ten .htaccess bo ja jak to robie to mowi Zmien nazwe pliku i nic nie idzie :evil: :evil: kurcze a tez mam na ovh i to bedzie działo tylko ten .htaccess
 
     
aquanta


Posty: 21
Wysłany: 09-11-2005, 20:31   

U mnie identyczne problemy jak u DuroneK :?

Z utęsknieniem będe oczekiwał na rozwiązanie.
Poszukam jeszcze "unknown column group_id" w search :wink: .

No i po zmianach Falkena oraz po zmianach w tym topicu SPY problem ustąpił :mrgreen:
http://www.przemo.org/php...+column+groupid
 
     
zarius

Posty: 5
Wysłany: 09-11-2005, 21:44   

Ja proponuje w takim razie jesli ktos moze niech gdzies wrzuci pliki ktore wedlug niego po modyfikacji zalatwiaja sprawe bo nie moge tego zrobic :/
 
     
aquanta


Posty: 21
Wysłany: 09-11-2005, 22:29   

Plik z 1.9.5 z tymi dwoma zmianami, które u mnie działają.

posting.zip, a i jeszcze plik functions_search.zip
 
     
zarius

Posty: 5
Wysłany: 10-11-2005, 00:02   

aquanta napisał/a:
Plik z 1.9.5 z tymi dwoma zmianami, które u mnie działają.

posting.zip, a i jeszcze plik functions_search.zip


Chwala Ci dobry czlowieku ! Dziekuje bardzo teraz juz jest chyba wsyzstko OK (przynajmniej pisac mozna :D )

[ Dodano: 10-11-2005, 13:34 ]
Hmmm dziwne. Pisac sie da tematy tez moglem zakladac ale kiedy zaczalem uzywac tagow bo chcialem zmienic kolor dostalem cos takiego:

Kod:

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 13, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('postujcie', 'tutaj', 'błedy', 'ktore', 'natkneliscie', 'sie', 'podczas', 'gry', 'przy', 'kazdym', 'bugu', 'jest', 'jego', 'status', 'czyli', 'drop', 'boxow', 'lorencii', 'potworki', 'wchodza', 'wody', 'wyjsc', 'nie', 'moga', 'chaos', 'castle', 'inwazja', 'konczy', 'electrick', 'spark', 'dark', 'lorda', 'animuje', 'zadaje', 'dmg', 'mozna', 'warpowac', 'przez', 'menu', 'pod', 'klawiszem', 'opcje', 'odnoszace', 'vitality', 'energy', 'ancient', 'itemach', 'dzialaja', 'jak', 'ktos', 'znajdzie', 'jakies', 'postowac', 'ja', 'bede', 'prostu', 'dodawal', 'do', 'tego', 'postu', 'usuwal')

Line : 246
File : functions_search.php


Hmmm czemu tak sie dzieje ?
Zaraz sprawdze czy to wina tagow i je sprobuje usnac

EDIT: Odkrylem przyczyne ! LOL dziwne to ale to nie tagi tylko: błędy powodowaly to, zmiana na bledy i zadzialalo. Hmmm czemu nie moge uzywac polskich znakow <rotfl> :P ?
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 10-11-2005, 14:33   

zarius, bo baza SQL nie akceptuje polskich liter? Ale to nie jest odpowiedni temat, więc nie będę tego wątku rozwijał.
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
zarius

Posty: 5
Wysłany: 10-11-2005, 15:48   

chelloPL napisał/a:
zarius, bo baza SQL nie akceptuje polskich liter? Ale to nie jest odpowiedni temat, więc nie będę tego wątku rozwijał.


Ok to mi wystarczy ;) Ustawialem baze wg. tutoriala na jakiejs stronie i tam pisalo zeby miec polskie znaki trzeba bylo wybrac Latin2 tyle ze tych latin2 bylo klilka ;) ale nie ma sprawy pokombinuje z ustawieniami. Myslalem ze to cos z forum, pozdrawiam i dzieki za szybka odpowiedz
 
     
GhousteR

Posty: 4
Wysłany: 10-11-2005, 17:07   

kolejny problem teraz w : functions_search.php on line 108 :( , a podmieniłem te 2 pliki :/
 
     
aquanta


Posty: 21
Wysłany: 10-11-2005, 17:16   

GhousteR napisał/a:
kolejny problem teraz w : functions_search.php on line 108 :( , a podmieniłem te 2 pliki :/


Podmień plik functions_search.php z oryginalnego phpbb i bedzie hulac :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
DuroneK


Posty: 264
Wysłany: 11-11-2005, 09:00   

podmieniłem te 2 pliki i wszystko działa :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę