phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Po jakiej? AKCJI wylogowywuje mnie!!
Autor Wiadomość
jendrek9

Pomógł: 3 razy
Posty: 53
Wysłany: 26-12-2008, 11:20   

Ekhem, ogłaszam:

Jeśli nie ZAPARKOWAŁEŚ domeny na hostingu i nie zmieniłeś ADRESÓW DNS na te z hostingu (operacja trwa ok. 24h) wtedy NIE MOŻE zmienić pola "Nazwa Domeny" na adres swojej domeny gdyż TRZEBA ją zaparkować i zmienić adresy DNS. W takim wypadku robimy to (opisane w innym temacie -> opcja szukaj) i potem zmieniamy na adres domeny, w między czasie korzystamy nadal w polu "nazwa domeny" adres strony bez aliasu np. twojastrona.webd.pl zamiast twojastrona.pl

Miałem ten sam problem ^^

Jeśli już zepsułeś i nie można się zalogować itp.

log in do PMA

szukaj tabeli "config"

zmnień adres domeny na adres do strony na hostingu

zaakceptuj, usuń zawartość "cache" na forum przez np. total commandera ;]

Dziękuję za uwagę

PS. Miałem kiedyś to samo
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Watcher


Posty: 2
Wysłany: 18-01-2010, 14:49   

Lanzer napisał/a:
Witam mam problem z zalogowaniem się i reszta moich urzytkowników także, ciągle wyskakuje mi
Cytat:
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, kliknij Tutaj żeby przejść do formularza rejestracyjnego.
Logowałem się już setki raz i dalej to samo. Moze to przez zmiane domeny :( Moj adres forum to warezteam.6.pl lub z nowej domeny warezteam.pl prosze o pomoc


Rusek napisał/a:
UPDATE phpbb_config SET server_name = 'warezteam.pl';

i wchodz przez http://warezteam.pl


Podczepię się. Przed momentem zmieniłem nazwę swej domeny na www.watcherforum.com no i mam ten sam problem co Lanzer. Nie wiem niestety gdzie dokładnie jest ten wytłuszczony przeze mnie plik, w którym mam zmienić wartość podaną przez Ruska (w moim przypadku oczywiście na adres mojej nowej domeny). Pomoże ktoś?
_________________
Marcet sine adversario virtus
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 18-01-2010, 14:51   

Watcher, przez PHPmyadmina.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Watcher


Posty: 2
Wysłany: 18-01-2010, 18:02   

Bucu napisał/a:
Watcher, przez PHPmyadmina.
Dzięki. No więc znalazłem phpbb_config, zmieniłem nazwę serwera na "watcherforum.com" (a potem na "watcherforum.cal24.pl", bo tak się naprawdę nazywa moja domena)... nadal nic. :/ Czy zmiana następuje z jakimś opóźnieniem? :(

[ Dodano: 19-01-2010, 16:25 ]
OK, wyczyściłem katalog Cache i wszystko gra :)
_________________
Marcet sine adversario virtus
 
     
corrweta

Posty: 27
Wysłany: 06-03-2012, 20:27   

Witam proszę o pomoc mam ten samo problem zainstalowałem spider Friendly i po zalogowaniu się na forum bardzo szybko mnie wylogowuje co może być przyczyną??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę