phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
PANEL ADMINA - problem z wej?ciem
Autor Wiadomość
frozen

Posty: 6
Wysłany: 06-06-2006, 21:28   

ja tez dolacze sie do tematu.

mam ten sam blad. nie moge wejsc do panel administracyjnego. zainstalowalam skrypt, to jest pierwsza instalacja. nie ma wiec nic z poprzednich wersji. czysta baza i pliki po rozpakowaniu.

po wpisaniu adresu panelu admin dostaje komunikat
Kod:

Nie posiadasz uprawnień administratora.



sprawdzilam pliki check_files.php, wszystko jest ok.

bede wdzieczna za pomoc.

pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
czf

Posty: 1
Wysłany: 22-06-2006, 01:38   

Ehem... ja tez sie podepne pod ten temat... Mam mniej wiecej taki sam problem... Zrobilem aktualke z Przema 1.8 do najnowszej wersji i niby wszystko poszlo ok, tylko nie moge wejsc do panelu admina... Caly czas przekierowuje do strony glownej forum... Sprawdzilem check files i wszystko jest tak jak byc powinno...
Help... :roll:
 
     
tkoras

Posty: 6
Wysłany: 22-06-2006, 09:51   

No ja mam tez coś w podobie i nigdzie nie moge znaleść odpowiedzi na to... Gdy zaloguje sie jako admin to chwile nim jestem i po jakims nieokreslonym czasie wywala mnie do wpisania hasla (logowanie do panelu), lub:
Kod:

Nie posiadasz uprawnień administratora.
Wcześniej miałem (w wersji 1.8)
Kod:
Invalid_Sesion
Sądze ze to ma coś z tym wspolnego, pomoze jak zmodyfikuje tak samo kod w pagestart.php?
 
     
Grzesiek

Posty: 5
Wysłany: 29-06-2006, 22:38   

Witam,
troszkę mnie niepokoi brak rozwiązania problemu przekierowania do głównej strony w momencie wejścia do PA po aktualizacji do najnowszej wersji skryptu.
Mimo tego, że mam małe forum przyzwyczaiłem się do modyfikacji by Przemo i nie chciałbym z niej rezygnować. Na forum jestem od ponad 3 lat, zawsze w razie jakiś problemów z działaniem forum odpowiedź można było znaleźć czytając forum... w tym przypadku jest jednak inaczej. Zwróćcie uwagę, że ten problem nie pojawił się w jednym przypadku ale wiele osób ma identyczny problem mimo, że zastosowali się do wszystkich wskazówek.

Pozdrawiam
Grzesiek
_________________
Głuchołazy Twoja Brama w Góry Opawskie
 
     
cezarylee

Pomógł: 2 razy
Posty: 122
Wysłany: 14-09-2006, 15:42   

Tak dokladnie, nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi na to. Ja dziś tez nie moge sie zalogować do PA, wczoraj dogrywalem w nocy nowy styl, ale to chyba nie przez to. Prawa, i reszta jest ok, bo było ok, nic nie zmienialem, chyba ze junior cos przestawił :/

[ Dodano: 14-09-2006, 17:46 ]
http://piramida.i365.pl/piramida/check_files.php
 
     
simsim6

Posty: 2
Wysłany: 27-09-2006, 16:05   

Mój problem jest ciekawszy, mianowicie po kliknięciu na PA wyświetla mi się takie o to coś ^^'
mojeforum napisał/a:

Warning: main(./../pafiledb/includes/functions.php): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/accounts_z/zifael/public_html/admin/index.php on line 57

Warning: main(): Failed opening './../pafiledb/includes/functions.php' for inclusion (include_path='.:/var/iws/php/php4-fcgi/lib/php') in /home/accounts_z/zifael/public_html/admin/index.php on line 57

Fatal error: Unknown function: pafiledb_config() in /home/accounts_z/zifael/public_html/admin/index.php on line 58
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 27-09-2006, 21:39   

simsim6, http://www.shiryudojo.boo.pl/check_files.php
Masz napisane co musisz z tym zrobić... (na czerwono na dole).

A w tym "ciekawszym" problemie jest tylko tyle, że czytać nie potrafisz ze zrozumieniem. Mało tego - nawet istniejących postów w tym temacie nie przeczytałeś :evil: (bo już w drugim, czy trzecim masz odpowiedź)
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
simsim6

Posty: 2
Wysłany: 28-09-2006, 08:07   

Oups, racja ^^" Z przyzwyczajenia do czytania tylko tekstu niebranego w ramki, obrazki czy cuś nie przeczytałem Twojej wcześniejszej odpowiedzi ^^". Oczywiście to mnie nie usprawiedliwia ^^" Sorraski ^^"
 
     
extreme.olsztyn

Posty: 3
Wysłany: 05-11-2006, 22:25   

Mój problem dokładnie wygląda tak:
wczoraj w nocy modernizowałem portal. W konfiguracji mojej domeny www.extreme.olsztyn.pl zrobiłem przekierowanie na URL .../portal.php - po to żeby portal stał się moją stroną główną. No i wszystko było ok i działało tak jak chciałem kiedy odchodziłem od kompa. Dziś rano po odpaleniu strony www.extreme.olsztyn.pl Po pierwsze zniknął nagłówek (górny baner - wkleiłem tam takie zdjęcie http://www.jagi.nazwa.pl/phpBB2/files/1_820.gif ). Po drugie - co najważniejsze - po próbie zalogowania się nic się nie dzieje - nic nie mogę zrobić ani też nie widzę linku do panelu administracyjnego (pozostali użytkownicy forum mają ten sam problem)
poprzez oststnie tematy udaje mi się wejść na główną stronę forum i widzę tam siebie na dole wśród zarejestrowanych użytkowników. Kiedy próbuję się zalogować do Panelu Administracyjnego (udało mi się uruchomić stronę z logowaniem) przerzuca mnie do portalu.
Opisywano tu podobne problemy i sporo szukałem odpowiedzi na FAQ ale nie nic nie znalazłem!!

KTO POMOŻE??
 
     
MasterM

Posty: 1
Wysłany: 08-11-2006, 21:10   

Mam hosta na yoyo.pl i niby robię wszystko dobrze, ale po wejściu do panelu admina pojawia mi się biała kartka.

w nr portu podałem 21, 80 i 3306 żaden nie dał rezultatu (najlepszy efekt na 21, bo wyskoczyła biała kartka, pozostałe niet.)

nie chciałem zakładać nowego topicu, sory że bawie siew archeologa ;)
 
     
arton10

Posty: 2
Wysłany: 10-11-2006, 16:05   

Witam! Mam pewien problem, załozylem testowa stronke i forum na yoyo.pl a dzis nie da rady wejsc ani tu ani ty. Gdy wchodze na forum mam cos takiego : Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql3.yoyo.pl' (4) in /var/www/sites/yoyo.pl/a/r/arton13/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error
Could not connect to the database.
Can't connect to MySQL server on 'mysql3.yoyo.pl' (4)

Pisze ze nie chce połaczyc sie z baza danych ale co z tym fantem robic dalej! Prosze o pomoc. Pozdr
 
     
FayMoon


Pomógł: 10 razy
Posty: 60
Wysłany: 12-12-2006, 23:05   

Problem, o którym wspominacie (tzn. po kliknięciu na link do PA wczytuje się strona główna), pojawił się na jednym z moich forów w chwili, gdy włączyłem w PA opcję sprawdzania poprawności adresu (ta opcja od początku mojej przygody z phpBB nigdy nie działała jak trzeba :P ). Ponieważ po wylogowaniu się i wtórnym zalogowaniu nie jest już możliwe wejście do panelu administracyjnego, proponuję spróbować rozwiązać problem inaczej (dla przypadków analogicznych do mojego):
phpMyAdmin :arrow: tabela phpbb_config :arrow: kolumna check_address :arrow: ustawiamy 0 (zero)

Teraz należy się wylogować z forum, wyczyścić cookies przeglądarki i zalogować ponownie.
_________________
?SYNTAX ERROR
READY
 
     
Dj_Rasti


Posty: 6
Wysłany: 13-12-2006, 17:05   

MasterM napisał/a:
Mam hosta na yoyo.pl i niby robię wszystko dobrze, ale po wejściu do panelu admina pojawia mi się biała kartka.


Mam identyczny problem i nie wiem jak go naprawić ;/
_________________
Pozdrawiam Rasti
 
     
astraklub

Posty: 1
Wysłany: 16-12-2006, 22:45   

matti_paluki napisał/a:
Ja problem mam z tym że gdy się zaloguje na swoim forum zamiast pokazywania sie jakiejkolwielk informacji o udanym zalogowaniu albo odpalenia strony głównej forum pokazuje sie białe tło. :? Gdy wejde na strone główną forum jestem zalogowany. ;)

Ale dlaczegopo zalogowaniu pokazuje mi sie białe tło???

Inna sprawa to panel admina!
Otwieram go i pokazuje mi sie też białe tło ale nic z tym nie moge zrobić!!?

:oops: PHP nie potrafie ( dopiero zaczymam sie tego uczyć)


mam dokłądnie ten problem panowie pomóżcie :?:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pcw291
[Usunięty]

Wysłany: 21-12-2006, 21:06   

Ja mam problem taki:

Po wejściu na moje forum i zalogowaniu się próbuję wejść do Panelu Administracyjnego, lecz on w ogóle nie reaguję.

Gdy naciskam na Panel Administracyjny, przenosi mnie na główną stronę forum, a adres forum wygląda wtedy tak: www.worldatwar.pl/index.php?redir=1

Czy to problem z domeną, czy jakiś inny?

Jeżeli macie jakieś pomysły, prosił bym o wskazówki. :)

Pozdrawiam.


edit:

próbowałem wgrać katalog admin od nowa, ale nic to nie dało.


edit2: problem rozwiązany ;pp
Ostatnio zmieniony przez pcw291 04-01-2007, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę