phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
PANEL ADMINA - problem z wej?ciem
Autor Wiadomość
haiczynka

Posty: 3
Wysłany: 04-01-2007, 16:03   

ja natomiast mam taki problem... po zalogowaniu sie do PA pkazuje sie okno... są tam podstawowe wid. o forum... brakuje mi bocznego panela... zamiast niego, jest następujacy komunikat...
Kod:
 Fatal error: Cannot redeclare class template in /var/www/sites/yoyo.pl/p/o/poligarchia/includes/template.php on line 31
 
mógłby mi ktoś pomóc?? moje forum to http://poligarchia.yoyo.pl/ za szybka odp. thanks...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 04-01-2007, 16:06   

haiczynka, masz bardzo starą wersję 1.8
zainstaluj najnowszą wersję 1.12.5!
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
haiczynka

Posty: 3
Wysłany: 04-01-2007, 21:11   

ok... zainstalowalem nowsza, ale teraz to wogóle nie wchodzi panel... gdy klikne PA wyskakuje błąd, że IE nie mógł otworzyć strony... mam mod 1.12.5... co mam zrobić??? z góry thanks... ps... nie znam php... licze na pomoc łopatologiczną...
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 04-01-2007, 21:30   

http://poligarchia.yoyo.pl/ - nie działa
Cytat:
Niestety, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony.
Sprawdz, czy podałes poprawny adres w pasku lokalizacji.
Sprawdz, czy utworzyłeś poprawny plik startowy (index.php, index.html, index.htm),
Sprawdz, czy nie wygenerowałeś za dużo żądań a w konsekwencji zostałeś zablokowany przez nasz system.
Uwaga: jeżeli widzisz ten błąd na głownej stronie Twojego serwisu a wgrałeś już jakieś pliki, sprawdź czy w katalogu głównym istnieje poprawny plik startowy (index.php, index.html, index.htm). Strony bez skryptu startowego będą kasowane w ciągu 1 dnia od daty modyfikacji!

Sprawdź to wszystko, a jak wszystko jest ok to pretensje kieruj do yoyo.pl :]
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
haiczynka

Posty: 3
Wysłany: 04-01-2007, 22:18   

popatrz teraz... all jest zainstalowane, jak podaje instrukcja... ładuje sie strona główna... jak się chcem nawet normalnie zalogować, to wyskakuje mi błąd IE... Czy może to być spowodowane błędem przeglądarki??

[ Dodano: 05-01-2007, 06:54 ]
jeszcze jedno... forum niby wchodzi, lecz przy zalogowaniu, pokazuje się biała kartka... co z tym zrobić?? nie znam php!!

[ Dodano: 05-01-2007, 15:36 ]
moim zdaniem, jeżeli wielu osobom się tak robi, to chyba jest błąd w modzie... Przemo... Fajne jest to co robisz, ale chyba ma błąd jakiś we. lub my nie potrafimy zrobić tak, żeby było dobrze... nie znam php, nigdy nie znałem!! i co taka osoba ma zrobić?? proszę, pomóżcie nam!! mogę na PW podać info o serw. ale tylko upoważnionej os. niech sproboje na darm. serw. i niech zobaczą!!
 
     
kruger

Posty: 1
Wysłany: 16-01-2007, 18:50   

Nie mam już siły czytać, mam nadzieję, że jeszcze to nie było poruszane i że to odpowiedni temat...

Otóż mój współadmin na czas wprowadzania zmian wyłączył forum i teraz nie mam możliwości zalogowania się ani do forum, ani do panelu administracyjnego i jestem już trochę zdesperowany...

Taki komunikat dostaję po próbie zalogowania:
Cytat:
Informacja

Błędne hasło dla użytkownika: Administrator

Kliknij Tutaj aby spróbować ponownie

Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej

A hasło podaję na 100% prawidłowe...

Da się to jakoś odkręcić?
 
     
maccloy

Posty: 3
Wysłany: 16-01-2007, 22:59   

odswiezam temat, bo mam taki sam probelm, jak wielu tutaj:

chce sie zalogowac, albo wejsc w PA > pusta strona

moze ktos bylby tak mily i... pomogl? :S

(btw. pzeczytalem wszystko dokladnie, postepowalem wg. wskazowek podanych wczesniej i mimo to... wal :/ . Do prawdy- cholernie irytujace)
 
     
Heartbreaker

Posty: 1
Wysłany: 17-01-2007, 23:05   

Mam identyczny problem jak koledzy probowalem wszystkiego tutaj moj check files
http://web171.s4.server4user.de/check_files.php

Najlepsze co forum dzialalo ladnie do godziny 16 a puzniej zaczely sie problemy na poczatku nie dzialalo nic puzniej samo zaczlo dzialac no i brak mozliwosci wejscia do panelu adminia blad 404

Pomozcie
Zrobilem tak jak napisal przemo skasowalem pliki z folderu admin itp i nic moze ciasteczka ? moze cos zle wpisalem jest jakas alternatywa do wejsca do panelu

Dzieki

Piotrek
 
     
BritnejRT

Posty: 1
Wysłany: 31-01-2007, 14:10   

Witam, podpinam się do tematu. To samo u mnie się dzieje...

http://witex.strefa.pl/forum/index.php


Byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mi pomógł ;)
 
     
melisa

Posty: 10
Wysłany: 05-02-2007, 09:38   

Witam,
mam problem ze swoim forum,
po zalogowaniu na panel administracyjny przez pewnien czas mogę konfigurować forum i zapisywać zmiany, jednak za którymś razem zamiast otrzymać info, że zmiany wprowadzone zostały zapisane,
dostaję komunikat: "Nie posiadasz uprawnień administratora" ( http://www.mrkh.pl/forum/...d299d90a6cc589b )
Czasami taki komunikat pojawia się zaraz po wpisaniu loginu i hasła administratora :(

Przeinstalowywałam całe forum kilka razy, próbowałam podmieniać katalog admin, ustawiać chmody, sprawdzałam chmod'y, próbowałam też instalować oryginalne phpbb2 i uploadowac je phpbb2 by Przemo. Za każdym razem efekt jest ten sam. Problem ten nie pojawia się przy oryginalnym phpbb2.
Może wiecie jak sobie z tym poradzić ?
 
     
macio120

Posty: 13
Wysłany: 05-02-2007, 10:45   

Witam!
Mam dokładnie ten sam problem co moja przedmówczyni...
Po zalogowaniu na forum klikam link : Panel Administracyjny i wpisuje hasło, zamiast przenieść mnie do PA wyświtla się tekst
Cytat:
Nie posiadasz uprawnień administratora.

Wyczyściłem ciasteczka z mojej przeglądarki, wyczyściłem folder cache, wgrałem od nowa katalog "admin", sprawdzałem check_files (wszystko OK), na koniec włączyłem dbloadera...zmieniłem IP i zapisałem ustawienia konfiguracji tak jak proponował dbloader:
Scieżka cookie: /
Domena: www.cheats.ihost7.pl
Domena Cookie (czy jakoś tak): www.cheats.ihost7.pl
Teoretycznie powinno wszysko być dobrze...ale tak nie jest... proszę o pomoc!!

PS. Za drugim razem dbloader mi nie działał!
 
     
s3ba1989

Posty: 2
Wysłany: 05-02-2007, 14:52   

Ja też chciałbym przypiąć się do tematu instaluje forum poraz 3, na początku wszystko jest sprawdzam kontrole wszystko się pali na zielono po kilku godzinach wchodzęw panel administracyjny nic się nie dzieje jedynie pokazuje się białe tło a nie strona z panel administracyjnym gdzie moge zarządzać, robiłem wszystko tak jak przemo czyli usunąłem cały katalog póżniej wgrywałem pojedynczo te pliki i nie pomoga, może w końcu ktoś rozwiąże ten problem, lub napisze mi na GG. 3815004. Z góry dziękuje. Czołem...
 
     
macio120

Posty: 13
Wysłany: 05-02-2007, 17:37   

Jeszce aproposz mojego problemu: jakieś 5 minut po napisaniu mojego poprzedniego postu (w tym temacie), posanowiłem spróbować jescze raz się zalogować...i o dziwo udało mi się!
Przez jakieś 30-40 minut mogłem sobie posiedzieć i pobaić się w panelu, ale jak chciałem ponownie wejść do panelu to znowu komunikat o moim braku uprawnień (wcześniej wchodziłem do niego i wychodziłem i było ok)!!
Uważam że domena cookie, domena, katlog cookie nie mają tutaj nic do rzeczy więc wgrałem od nowa katalog admin, wyczyściłem ciasteczka z przeglądarki i katalogu cache i... NIC!!
Proszę o pomoc!! :|
 
     
s3ba1989

Posty: 2
Wysłany: 05-02-2007, 18:13   

chyba nie doczekamy się tej pomocy... zostaje nam zmiana forum czy instalacja vbul..
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 05-02-2007, 19:23   

macio120, poczytaj sobie o problemach z yoyo. Nie ma sensu wymieniąć wszystkich.

s3ba1989, tu nie ma supportu dla vbulletin, jakiej niby pomocy chcesz, jesli nie dajesz adresu?


melisa, wyłacz w swoim profilu autologowanie z ostatniego IP
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę