phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
PANEL ADMINA - problem z wej?ciem
Autor Wiadomość
Piero test

Posty: 1
Wysłany: 09-09-2007, 21:02   

Mam dokładnie to samo co przedmówca. Na forum nie znalazłem rozwiązania tego problemu :(

Usunąłem folder admin i wgrałem go jeszcze raz.

adres forum: www.diglo.civ.pl/mlodziez
check files - wszystko na zielono :)

Bardzo proszę o pomoc - nie mogę nic zrobić! Białe tło po próbie wejścia do PA...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
tomeh123

Posty: 2
Wysłany: 12-09-2007, 10:23   

Jam mam podobny problem i także szukałem już poruszonego tego tematu bez efektu.

To zdjęcie komunikatu na mojej stronie:


Oraz także nie mogę wejść do panelu admina bo wyświetla się biała strona.

Jeżeli się pojawią odpowiedzi na nasze pytania to proszę o jak najprostsze ich sformułowanie, bo całkiem jestem zielony w tych sprawach.
 
     
fajfajf

Posty: 46
Wysłany: 12-09-2007, 13:48   

Ja mam taki komunikat jak cce wejsc do panelu:
Kod:
'YES', false => 'NO'); else if ($only_values_given) { for ($i = 0; $i < count($testval); $i++) { $testval[$testval[$i]] = $testval[$i]; unset($testval[$i]); } } $var = strtoupper($cfg_var) . '_'; foreach ($testval as $test => $return_value) { if ($sfc[$cfg_var] == $test) return $var . strtoupper($return_value); } return $var . strtoupper($testval[$defaults[$cfg_var]]); } function sf_microtime_float() { list($usec, $sec) = explode(' ', microtime()); return ((float)$usec + (float)$sec); } function make_sort_header($l_name, $l_val, $u_name, $u_base, $sortcol) { global $template, $sort, $sort_order; if ($sort != $sortcol) { $l_val .= ' ^'; } else if ($sort_order == 'ASC') { $sortcol = '!' . $sortcol; $l_val .= ' [^]'; } else { $l_val .= ' [v]'; } $template->assign_vars(array( $l_name => $l_val, $u_name => append_sid("$u_base&sort=$sortcol") )); } function sf_remove_logs($where_clause, $msg_lang_name, $redirect) { global $lang, $db, $phpEx; $where_clause = !empty($where_clause) ? "WHERE $where_clause" : ''; $sql = "DELETE FROM " . SPIDER_LOG_TABLE . " $where_clause"; if (!$db->sql_query($sql)) { message_die(GENERAL_ERROR, 'Failed to delete log information from table', '', __LINE__, __FILE__, $sql); } $message = $lang[$msg_lang_name] . '

' . sprintf($lang['Click_Return_Spiders'], '', '') . '

' . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], '', ''); message_die(GENERAL_MESSAGE, $message); } function sf_log_count() { global $db; $sql = 'SELECT COUNT(*) AS count FROM ' . SPIDER_LOG_TABLE; if (!($result = $db->sql_query($sql))) { message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not obtain log information', '', __LINE__, __FILE__, $sql); } $row = $db->sql_fetchrow($result); return $row['count']; } function sf_parse_sort_info($sort, $sort_allow) { global $HTTP_GET_VARS; $sort = isset($HTTP_GET_VARS[$sort]) ? $HTTP_GET_VARS[$sort] : ''; if (substr($sort, 0, 1) != '!') { $ret['order'] = 'ASC'; } else { $sort = substr($sort, 1); $ret['order'] = 'DESC'; } if (!in_array($sort, $sort_allow)) $sort = $sort_allow[0]; $ret['sort_by'] = $sort; return $ret; } function sf_lang_time($seconds) { global $lang; if ($seconds < 60) { return sprintf($lang['time']['seconds'], $seconds); } else if ($seconds < 3600) { return sprintf($lang['time']['minutes'], floor($seconds / 60), ($seconds % 60)); } else { $hours = floor($seconds / 3600); $seconds = $seconds - ($hours*3600); return sprintf($lang['time']['hours'], $hours, floor($seconds / 60), ($seconds % 60)); } } function przemo_register_acp_menu($cat, $name, $file, $jr_admin_id, $after_cat = null) { global $modules_data; if (!is_null($after_cat)) { $new_data = array(); foreach ($modules_data as $mcat => $marray) { $new_data[$mcat] = $marray; if ($mcat == $after_cat) { $new_data[$cat][$name] = array($file, $jr_admin_id); } } $modules_data = $new_data; } else { $modules_data[$cat][$name] = array($file, $jr_admin_id); } } ?>
Fatal error: Call to undefined function: przemo_register_acp_menu() in /home/www/web40/html/forum/admin/modules_data.php on line 135

pojawil sie znikad... od dzisiaj :)

http://www.forum.alfaholicy.net/check_files.php
_________________
Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-09-2007, 13:55   

popraw pliki od sf
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
tomeh123

Posty: 2
Wysłany: 12-09-2007, 20:23   

A w naszych powyższych przypadkach jaki jest problem widzę że chodzi o plik config coś ale dokładnie o co?
 
     
ErykG

Posty: 12
Wysłany: 14-09-2007, 23:23   

tomeh123, wgraj plik config.php jeszcze raz (nowy oryginalny) ale nie wiem czy to coś da, a właśnie czy grzebałeś coś w config.php wygląda na to ze jest mały błąd na początku kodu i na końcu !! radze wgrać jeszcze raz :roll: ale czy to coś da rade...

myśle ze przyda się
http://www.przemo.org/php...ion=file,id,135 :roll:
_________________
phpBB by przemo to SHIT 102!
BB3 rlz :]
 
     
fajfajf

Posty: 46
Wysłany: 21-09-2007, 01:13   

joli napisał/a:
popraw pliki od sf

a co dokladniej? :(
 
     
ErykG

Posty: 12
Wysłany: 23-09-2007, 18:34   

chyba w Language lang_admin :roll:
_________________
phpBB by przemo to SHIT 102!
BB3 rlz :]
 
     
zmichal

Posty: 26
Wysłany: 15-11-2007, 21:10   

A skąd wziąć oryginalny katalog /admin/ ?

Sorry, że pytam, ale jestem trochę zielony :oops:
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 15-11-2007, 21:11   

zmichal napisał/a:
A skąd wziąć oryginalny katalog /admin/ ?
Z paczki instalacyjnej? http://www.przemo.org/phpBB2/index.php?cid=0 :roll:
To, że jesteś poczatujący nie zwalnia Cie z samodzielnego przemyślenia problemu...
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
zmichal

Posty: 26
Wysłany: 15-11-2007, 21:19   

tak mi się wydawało arcy, ale wolałem zapytać :> dzięki!

[ Dodano: 15-11-2007, 21:57 ]
Niestety zamiana folderów /admin/ nic nie pomogła :(

U mnie problem z wejściem do PA powstał po tym, jak chciałem zrobić kopię forum w PA i ustawiłem ID na 2, abym wogle mógł wejść w opcję tworzenia kopii.
Po tej operacji, po ponownym zalogowaniu się na forum i przy próbie wejścia do PA zawieszało mi się okno IE i nie mogłem nic zrobić.
Doraźnie pomaga wyczyszczenie rejestru (np. przez Regseeker). Ale już przy następnym wejściu problem wraca :(

Czy ktoś mi może pomóc :?
 
     
Polak

Posty: 1
Wysłany: 20-11-2007, 00:57   [Problem]Dlaczego nie ma Pa??

Witam jesli wchodze na swoje forum i sie loguje to jak chce wejsc do PA to wyskakuje mi tylko jakas biała stronka i nic wiecej :( to chyba jakis błąd prosze o pomoc
 
     
salam


Posty: 44
Wysłany: 29-11-2007, 22:07   

Outlaw napisał/a:
Po kliknięciu na Panel Administracyjny pokazuje się biała strona i tyle...

Znam przyczyne błędu przynajmniej tak mi sie wydaje. Mam ten sam objaw na wszystkich 3 forach, ktore lezaly na serwerze, gdzie admin w piatek przeinstalowal msql4 na 5.0.24a
Zainstalowal on ta sama wersje przema co ja mam 1.12.5 i z nowa baza dziala wszystko ok. Porownalam pliki config.php $dbms = 'mysql4'; w obu stoi jak wół. W katalogu db nie widze by bylo cos nowego (bo niby skad :) ). W bazie w tabeli config nie widze by gdzie byla zaznaczona wersja bazy, wiec jak to naprawić? W czasie instalacji przemo pyta o wersje bazy, ale wydawalo mi sie ze notuje to w config.php, czy gdzies jeszcze???
 
     
mario_b


Posty: 22
Wysłany: 03-12-2007, 18:51   

Ja też od paru chwil dołączyłem do grona ludzi z problememBIAŁEJ KARTY :(

Forum mam już od dłuższego czasu na OVH. Dodawałem style, zabezpieczenia i inne duperelki i wszystko chodziło cacy. Dopiero wczoraj wyskoczył błąd, nie ładowała się strona główna forum. Był tam jakiś komunikat, pisało coś o session.php ale nie ważne wiedziałem, że to wina przekroczenia 4MB limitu bazy danych. Wskoczyłem w phpAdmina i przeczyściłem dwa "sercze" w celu odchudzenia bazy - udało się 1,5MB ocaliłem - forum pojawiło się i znów działa... ale nie PA - tu po wejściu pojawia się biała karta. I w Moziili i w IE5 to samo. Katalog admin wgrany nowy z paczuszki nic nie zmienił. Check_file - na czerwono tylko Safe mode i kilka plików które chyba modyfikowałem. Aha i jeszcze zmieniłem hasło do bazy danych i uwzględniłem to w pliku config.php (chyba, że jeszcze gdzieś trzeba? )

Co do wersji MySQL to w configu też mam 4 a na ovh wydaje mi się że od początku była 5 więc to chyba nie to...;( Nie wie ktoś czy można stwierdzić tak na oko, czy będzie to problem z bazą danych czy z plikami forum na serwerze?

Jeszcze jedno czego nie jestem pewien to: baza "information_schema" jest ona obok bazy mojej strony ale nie przypominam sobie żebym ją tworzył - czy może to mieć związek z białą kartą?

Zauważyłem jeszcze, że u mnie jak wpiszę "byle co" w miejscu na login i na hasło to także pojawia się biała karta! Dodatkowo gdy klikam na zaloguj (to obok szukaj, nie masz wiadomości itd) to także pojawia się - nie zgadniecie - biała karta!!! Hilfee!! Dobrze, że mogę się zalogować na forum dzięki tylko i wyłącznie temu, że mam zapamiętane haslo i login w mozilli (uff, gdy je wpisuję ręcznie to znowu lipa)
_________________
Gość zapraszam Cię na moje forum (link powyżej ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
salam


Posty: 44
Wysłany: 03-12-2007, 20:04   

mario_b napisał/a:
zmieniłem hasło do bazy danych i uwzględniłem to w pliku config.php (chyba, że jeszcze gdzieś trzeba? )
z tego co mi wiadomo nie :)
mario_b napisał/a:
Co do wersji MySQL to w configu też mam 4 a na ovh wydaje mi się że od początku była 5 więc to chyba nie to
Jeśli zainstalowałeś i działało, a w tym czasie co Ci forum nawaliło, nie zmienili, to raczej nie w tym przyczyna.
mario_b napisał/a:
Zauważyłem jeszcze, że u mnie jak wpiszę "byle co" w miejscu na login i na hasło to także pojawia się biała karta! Dodatkowo gdy klikam na zaloguj (to obok szukaj, nie masz wiadomości itd) to także pojawia się - nie zgadniecie - biała karta!!! Hilfee!! Dobrze, że mogę się zalogować na forum dzięki tylko i wyłącznie temu, że mam zapamiętane haslo i login
dokładnie to samo. Jeśli też się zrobi błąd przy próbie logowania ze strony głównej (userom tam udaje sie najczesciej zalogowac) to tez biala karta.
A może to jakas dziura po prostu ? :| Choc u mnie to zbieglo sie tak idealnie z pracami na serwerze, ze w takie zbiegi okolicznosci to ja nie wierze :roll:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę