phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
PANEL ADMINA - problem z wej?ciem
Autor Wiadomość
nolag


Posty: 115
Wysłany: 10-08-2010, 16:29   

? Mam w czymś pomóc ;) ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
SHOX!


Posty: 24
Wysłany: 11-08-2010, 17:15   

nolag napisał/a:
? Mam w czymś pomóc ;) ?
Jasne, czemu nie, nie wiem czy problem został rozwiązany, ale, wczoraj postawiłem forum na swojej stronie, i po konfiguracji nie mogę się powtórnie zalogować, przy logowaniu wywala mnie na główną stronę mojej domeny, nie na gł. forum i nic... pół dnia konfigurowania i lipa, ostatnie forum przema instalowałem kilka lat temu, i na tym samym serverze chodziło aż miło, teraz są problemy.
 
     
kuchar


Pomógł: 3 razy
Posty: 53
Wysłany: 12-08-2010, 23:41   

zle skonfigurowales, musisz dostac sie do panelu admina i glowne ustawienia forum, tam jest lokalizacja forum i musisz podac dokladnie gdzie masz forum zainstalowane, czyli to bedzie tak. http://twojaglownadomena/forum

to forum po ukosniku to tylko tak o napisalem, bo nie wiem w jakim katalogu zainstalowales forum....


Pozdrawiam.
_________________
Jeżeli masz problem, pisz o nim na forum. Na gg pomagam jedynie odpłatnie
 
     
venres

Pomógł: 26 razy
Posty: 82
Wysłany: 12-08-2010, 23:54   

SHOX!,

Cytat:
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony www.forum.shox.pl


Cytat:
W profilu podaj pełny, realny adres Twojego forum phpBB2 modified by Przemo
 
     
El ScRe3N

Posty: 4
Wysłany: 15-01-2011, 18:19   

Witam, mam pewnien problem z forum. Gdy próbuje wejść w panel administratora to forum wogole nie reaguje. Wpisuje ligin, hasło, klikam zaloguj i nic. Nie wiem co z tym zrobić wiec prosze o pomoc. Nie mogłem znaleźć odpowiedzi na to pytanie
 
     
morarz

Posty: 19
Wysłany: 18-03-2011, 13:02   biała strona tak samo przy próbie logowania

Witam,

Ja mam taki problem że jak próbuje się zalogowac to mam białą strone, albo nawet jak się zaloguje na forum to nie mogę się zalogować do panelu admina.
 
     
@d!r3k



Pomógł: 851 razy
Posty: 1685
Wysłany: 18-03-2011, 21:34   

morarz, popraw sobie to:
-> http://garwolinskie.info/forum/check_files.php
_________________
Odpłatnie wykonam:
- Instalację forum / Instalację modyfikacji,
- Wykonanie uniwersalnego szablonu / Kodowanie szablonów,
- Pisanie drobnych modyfikacji.
 
     
~Cichy


Posty: 52
Wysłany: 21-03-2011, 15:38   

Witam, mam problem, więc tak, gdy loguje się do PA to przenosi mnie na Stronę Główną, boję się usunąć katalog: admin ponieważ mam parę modyfikacji zabezpieczenia na Panel Admina i nie ja to wgrywałem i nie wiem, może coś usunę czy coś :( Proszę o pomoc, co mogę zrobić? :(
 
     
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 21-03-2011, 15:41   

adres www??
 
     
~Cichy


Posty: 52
Wysłany: 21-03-2011, 15:43   

www.allepomoc.pl

A nie wspomniałem, wcześniej było wszystko OK, ale jak wyłączyłem forum to to się stało :)
 
     
boogie-man

Posty: 8
Wysłany: 30-05-2011, 23:04   

Witam.
Wszystko działało idealnie a teraz mam problem, bo nie mogę dostać się do panelu administratora a jestem adminem. Zalogować na forum udaje mi się (choć nie za pierwszym razem), ale wspisując hasło przed wejściem do PA po wciśnięciu ZALOGUJ, hasło znika i kursor ustawia się na początku nazwy użytkownika. Po kilku nieskutecznych próbach pojawia się komunikat 'Nie posiadasz uprawnień administratora'. Zanim się to stało zmieniłem nazwę domeny (dodałem www).
Jak sobie z tym problemem poradzić. Bardzo proszę o pomoc.
 
     
RadziuGW

Posty: 3
Wysłany: 29-09-2011, 10:22   

Witam. Mam problem z pustym (białym) Panelem Administratora. Przeczytałem tu chyba wszystkie posty o tym i nie znalazłem rozwiązania. Podmiana katalogu /admin nic nie dała.
Czerwona pole w check'u są spowodowane zmianami które wprowadzałem, ale od kilku lat działało bez problemu mimo tych czerwonych pól, więc to raczej nie jest tego wina.

Problem rozwiązany. wystarczyło usunąć fizycznie z konta zawartość katalogu CACHE. Antywirus wykrył mi tam w plikach trojana Kryptonik, czy to normalne? Jakieś kodowanie sesji itp? czy faktycznie trojan?
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 29-09-2011, 17:42   

RadziuGW napisał/a:
Antywirus wykrył mi tam w plikach trojana Kryptonik, czy to normalne? Jakieś kodowanie sesji itp? czy faktycznie trojan?
UWAGA!!!
Masz zainfekowany skrypt forum
O infekcjach skryptu czytaj w TEMACIE:
UWAGA ROBAK!
 
     
last_mann

Posty: 6
Wysłany: 04-12-2011, 22:59   

Witam. Mój problem wygląda identycznie jak u boogie-man'a. Loguję się na forum sanatorium.ovh.org ale przy próbie wejścia do PA nic się nie dzieje. Forum działa(ło) bezproblemowo od 2006r w wersji 1.12.5. Tydzień temu zaktualizowałem do 1.12.6 i wszystko śmigało pięknie - włącznie z PA. Dopiero wczoraj pojawiły się próby z wejściem do PA. Wpisywać można do znudzenia nazwę użytkownika i hasło i zupełnie nic się nie dzieje. Raz udało mi się wejść po ręcznym wyłączeniu sprawdzania adresu w phpmyadminie, opróżnieniu katalogu cache na koncie ftp oraz plików cookie z systemu. Ale po wylogowaniu się problem powrócił i już od tej pory w ogóle nie mogę wejść do PA. Przywróciłem kopię całego forum sprzed aktualizacji i nic nie dało. Przywróciłem kopię bazy danych z datą sprzed aktualizacji i to też nic nic nie daje. Nadal nie mogę wejść do PA. Spróbowałem wrzucić kopię forum i bazy danych na inny hosting (konkretnie na korczaka1.prv.pl/forum/ ) i tam o dziwo loguję się do PA bez problemu. Ta sama kopia wrzucona na serwer ovh.org nie pozwala na zalogowanie. Próbowałem już wszelkich kombinacji z plikami i bazami i nie daje to żadnych rezultatów. Każda próba wejścia do PA na serwerze ovh.org kończy się niepowodzeniem. Nie ma komunikatów o braku uprawnień, nie ma monitu o złym haśle itp - po prostu nic się nie dzieje. Czy istnieje możliwość, ze w hostingu ovh.org coś zmienili lub wyłączyli jakąś opcję? Nie mam logicznego wytłumaczenia dla tej sytuacji. Jeżeli ma ktoś jakieś pomysły, bardzo proszę o wsparcie.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MaTeK_
Czarna lista


Pomógł: 364 razy
Posty: 1712
Wysłany: 04-12-2011, 23:03   

Dostęp do CheckFiles tylko dla Administratorów.


zmień to ...
_________________
Instalacja/aktualizacja/konwersja/przenoszenie/naprawa for i portali
Więcej info na portfolio
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę