phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chelloPL
24-11-2005, 10:09
[Problem] podany adres obrazka jest nie prawidłowy
Autor Wiadomość
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 23-11-2005, 23:47   

They napisał/a:
qbs, rozumiem, ale od tego jest mod_info
do tego nie ma mod_info :!: nikt nie zrobil a sam widzisz ze on raczej sam sobie nie zrobi.
jednymi slowy udupiliscie chlopaka :mrgreen: i teraz musi modyfikowac pliki na nowo
_________________
Cygantura
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 01:40   

gbs napisał/a:
do tego nie ma mod_info Exclamation nikt nie zrobil a sam widzisz ze on raczej sam sobie nie zrobi.
jednymi slowy udupiliscie chlopaka Mr. Green i teraz musi modyfikowac pliki na nowo
chyba nie zrozumiales mnie w ogole.

jak on nie zrobil mod_info to nie jestesmy jasnowidzem, a ty jestes jasnowidzem i wiesz ,ze on zmodyfikowal pliki ? no to gratulacja i pokaż Nam czary lub sztuczkę :lol:

i uważasz ,ze nie ma mod_info to też tematu nie ma i nie wiemy nic.
ehkm zostawiam bez komentarza :?
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 24-11-2005, 02:15   

Cytat:
jak on nie zrobil mod_info to nie jestesmy jasnowidzem, a ty jestes jasnowidzem i wiesz ,ze on zmodyfikowal pliki ? no to gratulacja i pokaż Nam czary lub sztuczkę Laughing

they widac ze nie masz pojecia o czym piszesz poczytaj a pozniej mow, prosze:
http://www.przemo.org/php...347&view=newest
to jest nieoficjalny patch by moc uruchomic forum na servach gdzie jest php 5.0.5
jakbys chociaz do niego zajrzal to bys wiedzal ze sie mylisz

Cytat:
i uważasz ,ze nie ma mod_info to też tematu nie ma i nie wiemy nic.
ehkm zostawiam bez komentarza Confused

przypominam ze userzy sami to edytuja wiec spacja enter wiecej i d*** po mod_info :P
_________________
Cygantura
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 04:17   

lol qbs, kasowałeś moje posty...
brawo... wstydzisz się ,że nie masz całkowitej racji :?

Mam Ci powtarzać odpowiedzi na twoje głupie posty ? człowieku odwal się ode mnie !
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 24-11-2005, 05:01   

wybacz they ze nazwalem cie polglowkiem i tak dalej ale niestety tak sie zachowujesz, starasz sie mnie osmieszysc dlatego ze wytknelem twoj blad? jak dla mnie jestes zwyklym egocentrykiem nie widzacym nic poza czubkiem wlasnego nosa.

twierdzisz ze ja sie myle ale sam widzisz ze swoimi radami rozwaliles chlopakowi forum. dalej -twierdzisz ze sie myle? jestes dupa a nie programista nie biorac pod uwage kilku czynnikow - wersja php, temat o php 5.0.5 i w nimzawarta lista plikow ktore trzeba przerobic i lista zmodyfikowanych plikow w CF michalkichala - dla mnie to bylo oczywiste ze zmodyfikowal a ty co? wysmiewasz mnie? bez jaj, ale kto tu jest smieszny? i ty niby jestes tym WIELKIM they'em :?

glupoie posty mowisz? staralem sie ciebie przekonac z reszta teraz poraz kolejny raz to robie, ze myliles sie a ty co? wytykasz mi literowki.
chcialem bys przestal mnie cytowac jako GBS to stwierdziles ze sprowokowalem cie tym.

i kolejna sprawa usunelem twoje 3 posty i w kazdym mnie obrazales - nie mowie o przeklenstwach bo nie uzyles zadnego w przeciwienstwie do mnie (za co przepraszam) ale obraziles mnie. a niestety po czyms takiem traktuje czlowieka jak szmate.

tym samym straciles caly moj szacunek dla swojej osoby, i potwierdziles (przynajmniej mi ze patrcik nie mylil sie co do ciebie)
_________________
Cygantura
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 07:23   

słuchaj, nie będę tyle wytłumaczył, napisałem Ci to co było wyjaśnione o tym, ale niestety to usunąłeś. Nie wyśmiewałem się w ogóle, lecz tylko starałem się wyjaśnić.

a tu twoj ostatni post to jest niczym, lecz tylko ciągle kierujesz do mnie zaczepką !
Za przeproszeniem przyjmuję, ale za to co odeszłeś od MODTeam i w podpisie "USUNCIE TO KONTO", to nie moja sprawa, ty SAM tego chciałeś :?

i jeszcze na PW:
qbs napisał/a:
okaz sie totalnym niedorozwojem i daj mi jeszcze 2 warny Confused
ale z ciebie jest burak, i pomyslec ze jeszcze wczoraj mialemdobre zdanie o tobie a tymczasem widze ze patrick mial wiecej racji niz sie komukolwiek zdawalo Rolling Eyes lecz sie koles bo naprawde wkrotce glupota cie wciagnie do konca

Oj wybacz mi, kto Ci powiedział z racji ? I z jakiej racji Ci chodziło ? Było napisane w dziale Support Team temat o moim odejściu, większość dobrych ludzi , którzy nie są moderatorami napisali o tym,że pomogłem Wam itp.... A tobie zapamiętałem co ty napisałeś, popierałeś do tych ludzi co mnie czepiali. Teraz zauważyłem ,że temat w Supporcie zostal usuniety za to ,że wstydzić się nie chcecie prawda ?


Nie chcę mi się pisać tyle w kółko, bo ciągle robi się tu nędny burdel w temacie :?
Pa.
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 24-11-2005, 09:19   

beuehhe they powrócił :| ołł fuck juz dymy ..
Daj sobie spokoj :twisted:

They napisał/a:
Szanujesz osoby niesłyszące ?

Jezeli chcesz wzbudzic litosc to Ci sie nie udalo ..

ehh qbs , za szybko sie zalamales :/ No i ty masz wrocic a nie :mrgreen:
Najlepsza obrona jest atak !!
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 09:53   

patrick, widzę ,że wróciłeś jako brutalny czlowiek eh.

bez sensu.
 
     
gruszkins

Posty: 10
Wysłany: 24-11-2005, 09:55   

dymy były przez pol nocy :mrgreen: ja widze ze they robi z siebie straszna ofiare jesli chodzi o jego sluch, pozatym uwaza sie za boga bo nie mozna mu nawet zwrocic uwagi. porobil duzo modyfikacji, ma plecy u widma i sobie pozwala zjezdzac ludzi, ehhh...
a odnosnie zalamki to wystarczy mi fakt ze musze zmienic studia po wpier*** w obecna 2 kafli, a czemu? bo zjeb rektor ze studii zaocznych (na takie sie zapisalem) robi dzienne i czesc przedmiotow przerzucil na takie dni kiedy nawet nie moge sie urwac z tyry. i bardzo nie cieszy mnie fakt wyrzucenia 2000zl w bloto :? a uzeranie sie z waflem to juz szczyt.

Cytat:
Nie chcę mi się pisać tyle w kółko, bo ciągle robi się tu nędny burdel w temacie

sam go robisz, a jak usunelem wszystkie posty to mnie sprowokowales do kolejnych.

Cytat:
bez sensu.

no wlasnie twoja postawa jest bez sensu, zamiast przyznac sie do bledu, albo dac sobie spokoj, robisz jechanke w temacie.

a co do odejscia z MT zaczelo sie od tego ze sie wkurzylem i przetestowalem blokade opuszczania grup - jak widac nie dziala, o czym odrazu napisalem widmowi
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 10:02   

gruszkins, no fajnie ,ze masz drugie konto po qbs, a myslisz ,ze dostales bana ? ehe...
Nie mam ochoty z Wam tego klocic...

gruszkins napisał/a:
sam go robisz, a jak usunelem wszystkie posty to mnie sprowokowales do kolejnych.
usunales jedyny bardzo wyjasniony post ode mnie ,a to nie jest burdel... wiec daj juz spokoj, bo wymyslasz bzdury :?

gruszkins napisał/a:
no wlasnie twoja postawa jest bez sensu, zamiast przyznac sie do bledu, albo dac sobie spokoj, robisz jechanke w temacie.
nie, nie o to chodzi.

bzdura.
 
     
gruszkins

Posty: 10
Wysłany: 24-11-2005, 10:06   

dlaczego bzdura? bo sie z tym nie zgadzasz? to nie jest bzdura tylko twoj sprzeciw, a moje argumenty sa w przeciwienstwie do twoich sluszne.

Cytat:
usunales jedyny bardzo wyjasniony post ode mnie
ktory? moze ten w ktorym stwierdziles ze jestem wszechwiedzacym jasnowidzem? :mrgreen:
czy moze ten w ktorym stwierdziles ze obrazilem cie bo napisalem Ciepie zamiast Ciebie?

egocentryzm az kipi z twoich wypowiedzi :cry: a myslalem ze jestes naprawde inteligentnym czlowiekiem :( naprawde glupim uczuciem jest rozczarowanie
_________________
(...) and don't be a wafel!
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 10:13   

Kurcze... miałem przenieść i zamknąć temat, ale tu nie mogę :/

Zakończcie wszyscy ten temat, bo to niestety tylko świadczy o Waszym poziomie :x
Jeśli musicie sobie nabluzgać, to macie maile, macie PW, macie GG itp.

I niech ktoś tu jeszcze spróbuje po tym poście odpowiedzieć!
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 24-11-2005, 10:34   

gruszkins napisał/a:
dlaczego bzdura? bo sie z tym nie zgadzasz? to nie jest bzdura tylko twoj sprzeciw, a moje argumenty sa w przeciwienstwie do twoich sluszne.
moje jest słusznie niż twojego ! Więc skończ już.

gruszkins napisał/a:
egocentryzm az kipi z twoich wypowiedzi Crying or Very sad a myslalem ze jestes naprawde inteligentnym czlowiekiem Sad naprawde glupim uczuciem jest rozczarowanie
egoizm i cham aż kpi z twoich wypowiedzi :cry: a myslalem ,ze jestes naprawde inteligentym czlowiekiem, naprawde glupim uczuciem jest pierwsze wyskoczenie rozczarowania.

zadowolony ?



chelloPL, mogles najpierw zamknac temat a potem przeniesc do kosza, nie odwrotnie... i jeszcze odrazu daj do wygasniecia, bo naprawde nie moge wystrzymac ,ze diabli ucieszyli ich ,ze zachowywali zli dzieci.

Prosze zamknąć i dać wygaśniecia tematu.
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 24-11-2005, 15:12   

hehe

Smieszne ...

Wiesz, "brutalny" znasz znaczenie tego zwrotu ?
Zawsze mowie to co myśle a, ze prawda bywa bolesna to sory wielkie ;)
Do tego nie nawidze osob uzalajacych sie nad soba i do tego forum jest miejscem publicznym ze mam za przeproszeniem gdzies kim ty jestes ... moge max patrzec na wypowiedzi a sa zalosne. Tych plecy u widma nie komentuje pozwolicie ..

AA "... to nie jest dis to tylko spostrzezenie..." 8)

ps. wydawalo mi, ze to forum jest dyskusyjnym ...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gruszkins

Posty: 10
Wysłany: 24-11-2005, 22:37   

co do plecow u wdima... nie mam nic do widma za to ze mu robi plecy czy cos tylko ta sytuacja przypomina cos takiego:

podlatuje do ciebie smark kopie cie w dupe i ucieka chowajac sie za tatkiem i tak kilka razy. nie chodzi tu o to ze cie bije tylko ze ten szczyl jest wkur*** a jak nie wytrzymujesz i dajesz po dupie gowniarzowi to pozniej ty dostajesz baty od tatuska :mrgreen: a jak dostajesz to dzieciak robi z siebie wielka ofiare i wszystkie babcie ktore widza dzieciaka zaraz jeszcze cie z buta traktuja bo nie wiedza ze ten gowniarz cie wczesniej z buta traktowal.

i dlatego wole nie byc MT by nie robic theyowi okazji do zrobienia z siebie meczennika a ze mnie oprawcy. a znacie mnie i wiecie ze chetnie bym go regularnie banowal :mrgreen:
_________________
(...) and don't be a wafel!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę