phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Widmo
21-03-2006, 23:03
Publikacja wersji 1.12.2
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 30-01-2006, 14:53   

anielka napisał/a:
problem w portalu.. albo jestem szalony, albo:
wstawiam 3 menu jedno podstawowe i dwa własne + linki...

widać max dwie z tych rzeczy(dwie pierwsze w kolejności ustawień). pozostałych brak.. podobnie z modułami(próbowałem to obejść, bo stronkę chcę otworzyć 1 lutego o 00:01, ale nie da się i już).. na pw/gg forum i hasła.. dziwna sprawa.. psrawdzćie u siebie proszę
Sprawdzalem ale nie wiem dokladnie o co ci chodzi, wlaczalem wlasne moduly, wlaczalem linki i jak wlacze to widac. Napisz jaśniej.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 30-01-2006, 18:12   

nie wiem czy wspominałem ale brakuje modułu statystyk zaproszonych osób, tak żeby ludzie mieli do wglądu
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
anielka


Posty: 57
Wysłany: 30-01-2006, 22:09   

przemo jako, że testuję bardziej portal to te błędy, które znalazłem podaję
-w ustawieniach portalu po wejściu nie jest zaznaczany w formularzu wybór pola "Link do portalu"
-w portalu chcę wykożystać dwa własne menu i menu podstawowe. mam zdefiniowane linki w obu menu,w ustawieniach wyświetlania są wybrane własne menu(1 i 2). wyświetla tylko jedno. dodatkowo chcę mieć zakładkę linki - nie wyświetla się. desperacko wlkeiłem kod menu do jednego modułu, a treść linków do drugiego - również mi nie wyświetla..

mam nadzieję, że to ja gdzieś robię błąd(np w tym kodzie), ale zgłaszam. zależy mi na portalu - już kiedyś o tym pisałem, a jak wiadomo wszystkie anielki są uparte i wierne swoim planom..
_________________
if you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Unix is Dolby Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free. But remember, that only FreeBSD is 5.1 sound system.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 30-01-2006, 22:19   

dodatkowo nie zawsze działa dodawanie usera na moderatora grupy po jego wyszukiwaniu ! ten przycisk nie zaskakuje "dodaj"
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
Ostatnio zmieniony przez kermit 30-01-2006, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 30-01-2006, 22:20   

mi również zależy bardzo na portalu...
od siebie moge dodac ze nie wyswietla sie blok "download" ustawiany w ustawieniach portalu (na samym dole)
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
anielka


Posty: 57
Wysłany: 30-01-2006, 22:32   

[offtop]
chyba udeżyłem w górę lodową :roll:
[/offtop]
phpBB by Przemo to głównie forum, ale wielu jest userów, dla których portal jest dopełnieniem forum. nam zależy na jego funkcjonalności tak jak na funkcjonalności całęgo forum;]
_________________
if you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Unix is Dolby Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free. But remember, that only FreeBSD is 5.1 sound system.
 
     
anielka


Posty: 57
Wysłany: 30-01-2006, 23:12   

odnośnie mojego poprzedniego posta.. nie wiem czy to istotne, ale na becie 6 z tym nie było problemów - był za to z tą ankietą w obu bocznych kolumnach
_________________
if you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Unix is Dolby Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free. But remember, that only FreeBSD is 5.1 sound system.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 31-01-2006, 12:59   

Jakiś kolo dostaje od nas maile z forum mimo, że nie jest naszym uzytkownikiem. Jego maila ani ksywki nie ma wśród userów! Niemożliwe stało się możliwe! Skrypt wysyłania maili sam wygenerował jakimś cudem nowyu adres email ! Nie wiadomo czy w innych przypadkach jest poodobnie! Lub nie znalazłem kolesia mimo wpisanego maila w szukaj użytkowników i coś w skrypcie jest skopane !
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
SouND


Pomógł: 118 razy
Posty: 792
Wysłany: 31-01-2006, 14:42   

kermit, nie koniecznie blad w skrypcie... np jezeli ktos ma podanego maila w profilu a ma ustawione w mailu przekierowanie na dany adres (inny) to moze przychodzic komu innemu :)
_________________
Pamietaj że nie udzielam porad na GG!!
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 31-01-2006, 15:18   

anielka, niestety twoje forum dziala tak wolno ze nie sposob nic zrobic, strona po wygenmerowaniu laduje sie godzine, transfer 1kb/s
Zainstaluj czyste forum 1.12.2 i sprobuj zrobic to samo ale na zwyklym stylu.
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 31-01-2006, 16:13   

anielka napisał/a:
w portalu chcę wykożystać dwa własne menu i menu podstawowe. mam zdefiniowane linki w obu menu,w ustawieniach wyświetlania są wybrane własne menu(1 i 2). wyświetla tylko jedno. dodatkowo chcę mieć zakładkę linki - nie wyświetla się. desperacko wlkeiłem kod menu do jednego modułu, a treść linków do drugiego - również mi nie wyświetla..
Żeby to było wyświetlane, nie wystarczy wypełnić pole, wybrać centrowanie, trzeba też na dole w "Rozmieszczenie modułów" wybrac w którym miejscu ma byc wyświetlane !!! Sprawdzałem u siebie i działa.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 31-01-2006, 18:04   

SouND napisał/a:
kermit, nie koniecznie blad w skrypcie... np jezeli ktos ma podanego maila w profilu a ma ustawione w mailu przekierowanie na dany adres (inny) to moze przychodzic komu innemu :)


Sound to może być prawda!

a teraz pokaże Wam inny bajer!

Włączyłem sobie z preferencji "uproszczony nagłówek" i zniknęły dolne linki

lol - macie screena
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
vioka


Pomógł: 24 razy
Posty: 210
Wysłany: 31-01-2006, 19:07   

kermit to błąd stylu pod sub silverem z linkami wszystko oki
_________________
Twoja <a>uroda</a>
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 31-01-2006, 19:26   

faktycznie, przepraszam,
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
anielka


Posty: 57
Wysłany: 01-02-2006, 01:55   

Przemo napisał/a:
anielka, niestety twoje forum dziala tak wolno ze nie sposob nic zrobic, strona po wygenmerowaniu laduje sie godzine, transfer 1kb/s
Zainstaluj czyste forum 1.12.2 i sprobuj zrobic to samo ale na zwyklym stylu.

wybacz - nie było mnie w domu, a serwer się wysypał ;/ posiedzę nad tym dopiero w piątek, bo nie mam czasu teraz na nic - niestety;/
udało mi się zlokalizować błąd - w kodzie tabeli zrobiłęm mały błąd(nie domknąłem jedej komórki). przepraszam za panikę, wle wyglądało to strasznie.... błąd odnalazłem dopiero po zainstalowaniu "w lokalu" i przerzucaniu ustawień :/ nieodzanczanie Link do portalu jest jednak nadal - subSilver na nowej instalacji... dobra spadam, bo mnie żona zaraz zabije :mrgreen:
_________________
if you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Unix is Dolby Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free. But remember, that only FreeBSD is 5.1 sound system.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę