phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: arcy
21-12-2009, 23:55
Offtopic dotycz?cy tematu 'Publikacja wersji 1.12.3'
Autor Wiadomość
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 26-02-2006, 19:25   

Morlas,
1. jest to możliwe
2. nie, nie będzie w 1.12.4
3. nie ma moda, ale możesz poprosić kogoś o napisanie takiego (uprzedzając pytanie, ja na to nie mam czasu).
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
d007

Pomógł: 1 raz
Posty: 67
Wysłany: 27-02-2006, 10:53   

Czy ktoś zauważył dziwny błąd na forum z datami urodzin?? TZN. nie można dodać daty 28-02-1980 (niewiem czy każdego roku 28 luty się nie da...) bo użytkownik podaje taka date i wpisuje mi 27.02.1980 , sam próbowałem mu to poprawić i też mi zmienia z 28 na 27. Co jest nie tak?
 
     
Dlugi


Pomógł: 268 razy
Posty: 1633
Wysłany: 27-02-2006, 10:54   

d007, blad zglaszany byl juz i zostal poprawiony, czekaj na 1.12.4
_________________
 
     
soser


Pomógł: 136 razy
Posty: 820
Wysłany: 27-02-2006, 12:54   

No ja własnie zrobiłem z 1.9.4 na 1.12.3 i mam problem. W statystykach pod działami nie mam nazw [Administrator] i [Moderator] tylko [ ] [ ] . W PA>Konfigruacja > Nie ma napisu czcionki i jak ona wygląda. A co mam zrobić z tym config.php z wersji 1.12.3 wgrać po zrobieniu wszystkiego? A w ustawieniach np. dodatkowych nie ma niektórych pól do wyboru TAK i NIE a i nie mogę dać koloru w nazwa strony i opis strony piszę tylko Kolor i nic więcej.
A i nie ma shoutboxa
 
     
MikiGHC


Pomógł: 10 razy
Posty: 51
Wysłany: 27-02-2006, 16:48   

Mam problem kiedy chce wprowadzić jakieś zmiany w portalu i klikam na wyślij wyskakuje błąd:

Cytat:
Fatal error: Cannot use string offset as an array in /srv/www/htdocs/web863/html/admin/admin_portal.php on line 52
 
     
wmp


Posty: 39
Wysłany: 27-02-2006, 18:37   

Witam. Wchodze do PA > Reklama i wywala mi 4 ramki. Pierwsze dwie(na górze) to menu w PA i Rekalma, a 2 następne to puste ramki.

Dla osób które nie maja rozbujanej wyobraźni zamieszczam screena:
http://img231.imageshack....pture0337dy.jpg
_________________
http://www.sfon.be/reklama/baner3.gif
 
     
Alexy

Posty: 4
Wysłany: 28-02-2006, 17:47   

Ja trochę z innej strony chciałem uderzyć.

Sprawa 1) ... nigdzie nie doczytałem (chociaż mogłem przeoczyć...) jak powrócić do kolorów definiowanych przez użyszkodników, tak jak to było w starszej wersji Forum. Rangi mogłyby pozostać, chociaż też niekoniecznie. Na pewno rozwiązaniem nie jest zrobienie oddzielnej grupy dla każdego koloru i powrzucanie w te grupy poszczególnych userów :) .

Sprawa 2) ... czy linia
$data = ($data) ? "<?php\n \$$file = unserialize('" . str_replace("'", "\'", str_replace('\\', '\\\\', serialize($data))) . "');\n?>" : "<?php\n?>";

w pliku functions.php jest prawidłowo zapisana? Przy podglądzie w MC kod PHP ładnie się wyświetla właśnie do tej linii, poniżej wszystko jest już wykomentowane. Niestety nie jestem aż takim znawcą PHP żeby się pozbyć tego commenta. A może nie trzeba?
 
     
Alexy

Posty: 4
Wysłany: 28-02-2006, 17:51   

Coby doprecyzować punkt 1) - chodzi o kolory nicków w kolumnach "Ostatni post" i w ShoutBoxie
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 28-02-2006, 18:41   

jest ok, to mc zle koloruje.
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
MrK


Pomógł: 1 raz
Posty: 65
Wysłany: 28-02-2006, 19:05   

Dziś znowu desynchronizacja bazy. Dwa nieprzecztane posty na głównej pokazuje a po kliknięciu:

Kod:
array(1) { [0]=>  array(4) { ["file"]=>  string(36) "/home/sx2/public_html/search.php" ["line"]=>  int(934) ["function"]=>  string(22) "get_poster_topic_posts" ["args"]=>  array(2) { [0]=>  &array(0) { } [1]=>  &string(1) "2" } } }
Forum SX1.pl Strona Główna
Błąd Ogólny
 
Could not obtain poster topic posts information
Jeśli otrzymasz ten błąd koniecznie zgłoś go do administratora forum załączając wszystkie informacje zawarte poniżej:

dumping topic_id as an array: Array ( )
dumping as is: Array
dumping topic_id_list:
dumping topic_id_list as an array:
topic_id_list is false or return error
dumping topic_id as array: Array ( )
topic_id is: Array




DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'Array' in 'where clause'

SELECT COUNT(post_id) AS posts FROM phpbb_posts WHERE topic_id = Array AND poster_id = 2

Line : 1953
File : functions.php
_________________
Pozdrawiam
MrK
 
     
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 28-02-2006, 21:51   

MrK, spróbuj w pliku finctions.php, w funkcji: get_poster_topic_posts
znaleźć:
Kod:
    if( is_array($topic_id) )
    {

za tym, dodaj:
Kod:
        if ( count($topic_id) == 0 )
        {
            return;
        }

Od razu dodam, że nie wiem jakie to może przynieść skutki. A to dlatego, że taki błąd u mnie na forum nie występuje (stąd nie mogę przetestować).
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
hastur

Posty: 4
Wysłany: 01-03-2006, 15:57   

Mam problem ... przy próbach updateowania forum z wersji 1.9.4 wyświetla mi sie następująca wiadomość:
Cytat:
Informacja

Nieprawidłowa suma kontrolna pliku ./update.sql ! (6401318c965c57f949c194965c960b9d)
Spróbuj jeszcze raz skopiować plik na serwer.


Kopiowałem plik kilkukrotnie - bez skutku :(
 
     
Alexy

Posty: 4
Wysłany: 01-03-2006, 16:02   

A spróbuj może wywalić cały folder /scripts/ i wrzuć go ponownie.
 
     
Matic27

Pomógł: 14 razy
Posty: 122
Wysłany: 01-03-2006, 16:06   

Alexy, Chyba mowił ze wgrywal plik kilkukrotnie to po co ma jescze kombinowac :mrgreen: .

hastur, Czym wgrywasz,moze źle sciagnełes archwium z phpbb by przemo sproboj jescze raz sciagnąc i wgrac innym klientem ftp ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
hastur

Posty: 4
Wysłany: 01-03-2006, 16:20   

Próbowałem ściągać ponownie ... korzystam z File Zilli ... jedyny inny program jaki mam to CuteFTP ale ten nie działa mi poprawnie :(

[EDIT]
W końcu sie udalo ... ale wyskoczyło mi kilka takich wiadomości:

Cytat:
DROP TABLE phpbb_cat_rel_cat_parents
Niewykonane - Unknown table 'phpbb_cat_rel_cat_parents'


Cytat:
ALTER TABLE phpbb_album_cat ADD cat_parent mediumint(8) unsigned NOT NULL default '0' AFTER cat_id
Niewykonane - Duplicate column name 'cat_parent'


Cytat:
ALTER TABLE phpbb_categories DROP parent_forum_id
Niewykonane - Can't DROP 'parent_forum_id'. Check that column/key exists


Bylo więcej podobnych ... czy to bedzie sprawiało jakieś problemy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę