phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
RANGI -> KOLORY w 1.12.*
Autor Wiadomość
Balin


Pomógł: 1 raz
Posty: 29
Wysłany: 24-03-2006, 15:44   

hammer83 napisał/a:
ale teraz jak rozwiazac problem: http://www.azs.wsz.pl/forum
jak widac pod dzialami jest: Moderatorzy Administrator, Moderator
zatem moje pytanie jak sie tego pozbyc?? i ulozyc w odpowiedniej kolejnosci: admin, moderato

Nie da się tego zmienić. Jeśli grupa modów nazywałaby się C
Ktoś, a grupa adminów Coś to wyglądąłoby to tak:Moderator: Coś, Ktoś. Tu chodzi o to, że pierwsze moderator jest wyliczeniem kto moduje.
_________________
Gość zrobisz coś dla mnie? Kliknij
Gość nie masz tak fajnego warna jak ja!!!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
hammer83

Posty: 8
Wysłany: 26-03-2006, 15:37   

cos zle mowisz, wczesniej tego nie mialem. bylo tylko admin, moderatorzy (jako linki do grup) a teraz jeszcze mi sie pokazalo ten shit :/
no i na tym forum: www.parlament.wsz.pl/forum tego nie mam
 
     
soser


Pomógł: 136 razy
Posty: 820
Wysłany: 26-03-2006, 15:38   

:shock: Ustaw pierwszenstwo grup i będzie dobrze ;)
 
     
hammer83

Posty: 8
Wysłany: 26-03-2006, 16:17   

no mam ustawione: admin moderator
ale nadal nie moge sie pozbyc tego opisu "moderatorzy" ktory nie jest linkiem i ma czarny opis i w porownaniu do 2ch pozostalych jest zbedny
 
     
soser


Pomógł: 136 razy
Posty: 820
Wysłany: 26-03-2006, 16:39   

To w edycji danych stylu zmień ;)
 
     
hammer83

Posty: 8
Wysłany: 26-03-2006, 17:01   

niby co mam tam zmienic?
 
     
soser


Pomógł: 136 razy
Posty: 820
Wysłany: 26-03-2006, 20:26   

Wykasuj wszystko, dodaj grupy jak zawsze Administrator i link do grupy administratora, moderator itp...

http://www.przemo.org/php...der=asc&start=0

Tu jest opisane :(
 
     
hammer83

Posty: 8
Wysłany: 28-03-2006, 12:49   

no i dupa :/ nadal jest tak samo jak opisalem wyzej
 
     
soser


Pomógł: 136 razy
Posty: 820
Wysłany: 28-03-2006, 14:15   

tak ale na forum masz tak
Kod:
ajwięcej użytkowników 3 było obecnych Czw 16 Mar, 2006 20:22 Administrator  • Moderatorzy 
:) Więc nie trzeba chyba nic zmieniac
 
     
Ivan173

Posty: 1
Wysłany: 28-03-2006, 14:16   

Dziękujemy :!: Działa wszystko ładnie :)
 
     
kalas

Posty: 30
Wysłany: 11-04-2006, 19:55   

co jeśli po pkt1 wyskakuje mi wiadomość:

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to access ./../templates/SmileBlue/smileblue.tps in /mnt/storage/users/a/r/c/archiwumc/admin/xs_edit_data.php on line 280

Warning: file_get_contents(./../templates/SmileBlue/smileblue.tps) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /mnt/storage/users/a/r/c/archiwumc/admin/xs_edit_data.php on line 280
 
     
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 11-04-2006, 22:27   

kalas napisał/a:
Warning: file_get_contents(./../templates/SmileBlue/smileblue.tps) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /mnt/storage/users/a/r/c/archiwumc/admin/xs_edit_data.php on line 280
 
     
kalas

Posty: 30
Wysłany: 12-04-2006, 08:15   

czyli muszę przerobić xs_edit_data.php? ale co mam tam wpisać?
 
     
rotsap

Posty: 3
Wysłany: 15-04-2006, 22:27   Re: *RANGI -> KOLORY w 1.12.*

bulion napisał/a:
Nie trzeba doinstalowywać żadnych dodatkowych modów!
Funkcja ta jest w standardzie.

W stopce widzimy 3 kolorowe rangi:
AdministratorJunior AdminModerator

Możemy:
1. zmienić ich kolor
2. wykasować te rangi, i dodać swoje, z innym kolorem, stylem itp. (np. zamiast 'Administrator' to '@Admin').

!Uwaga: zanim przystąpisz do zmian, nadaj plikowi css twojego stylu (np. subSilver.css) CHMOD 777. (tutaj wytłumaczenie jak to zrobić)

Ad.1
PA :arrow: OGÓLNE :arrow: STYLE :arrow: EDYCJA DANYCH STYLU :arrow: wybierz styl i kliknij edytuj.
Poszukaj pola Kolor Admina, Junior Admina i Moda. Zmień na jaki chcesz. Kliknij 'Wyślij'

Ad.2
PA :arrow: OGÓLNE :arrow: STYLE :arrow: EDYCJA DANYCH STYLU :arrow: wybierz styl i kliknij edytuj.
Pola Kolor Admina, Junior admina i moda pozostaw puste, czyli wykasuj ich zawartość. Kliknij 'Wyślij'

Następnie wejdź pod, PA :arrow: GRUPY :arrow: ZARZĄDZAJ :arrow: UTWÓRZ NOWĄ GRUPĘ
Wypełnij formularz, wpisując kolor rangi, prefix czyli przedrostek, oraz styl (czy ranga ma być pogrubiona, podkreślona itp..) Klikasz wyślij i po sprawie.

Jeśli chcesz stworzyć grupę np. Moderatorów, to po utworzeniu, w zezwoleniach grup, dajesz tej grupie uprawnienia "Moderator" na wybranych podforach.

Prawda że łatwe?

Prosze nie robić z tego tematu śmietnika, chyba że ktoś chce dostac warna, to spoko 8)



wszystko ok, ale tak naprawde nie pada odpowiedz na pytanie jak po wypelnieniu punktu 2 spowodowac aby ta grupa wyswietlala sie na stronie glownej obok moderator, administrator, junioradmin, i aby byla podswietlna
przypisanym jej kolorem
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 15-04-2006, 23:01   

rotsap napisał/a:
Wypełnij formularz, wpisując kolor rangi, prefix czyli przedrostek, oraz styl (czy ranga ma być pogrubiona, podkreślona itp..) Klikasz wyślij i po sprawie.

A to zdanie niby o czym mówi? :|
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę