phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Map MOD 1.1
Autor Wiadomość
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 12-02-2006, 22:32   

BPL, a nadpisałeś napewno map.php?! Sprawdzałem na forum testowym i na 2óch na localhoscie - powinno działać!
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 12-02-2006, 22:38   

tak, na pasku wywala blad js
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 12-02-2006, 22:46   

Bład wywala bo jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności map.php nie parsuje czasów do tplka i zostaje pusty argument w overlibie.
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 12-02-2006, 22:48   

hm lipa juz wolalem jak sie 3 sek wyswietlalo niz wcale :D http://obstawianie.com/map.php
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 13-02-2006, 12:13   

BPL, rano jeszcze raz zrobiłem czystą instalkę forum, wgrałem na nią moda i wszystko pięknie działa. Tymczasowo zmień w map.tpl
Kod:
{CTIME}
i
Kod:
{LOCTIME}
na wybrane przez siebie wartości w milisekundach.
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
gnomidlo

Posty: 12
Wysłany: 13-02-2006, 23:15   

Cześć,

na początek świetna sprawa z tym skryptem i gratuluje motywacji w dostosowaniu go na potrzeby Polski.

Mam tylko jedno pytanie:

Na jakiej podstawie skrypt ustala współrzędne poszczególnych userów? Czy w profilu pojawia się dodatkowa opcja do wpisania wsp. georgaficznych, czy też może skrypt dysponuje jakąś listą miejscowości i rozpoznaje współrzędna na podstawie podanej tekstowo w profilu nazwy miejscowości (co jak ktoś wpisze wspomniane wcześniej "z kontowni"???)?

Nie znalazłem odpowiedzi w pliach moda więc liczę na Wasze wyjaśnienie.
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 13-02-2006, 23:18   

Przejdz do pierwszego postu. Tam masz adres do forum które postawił Azwel. Na tym forum zaloguj sie jako test/test i mozesz wejsc do Profilu/Panelu Admina i zobaczyc jak to wyglada.
 
     
gnomidlo

Posty: 12
Wysłany: 14-02-2006, 00:12   

Wielkie dzięki miszko, jakoś to przeoczyłem na początku.

Wszystko już jest jasne. Szkoda tylko że ta baza miejscowości jest tak mała (tylko 223 miejscowości).

Ja mam bazę wszystkich miejscowości z roku około 1975. Jest ich nieco ponad 53 tysiące. Baza jest w pliku acces'a i trzeba by z niej wywalić pare nipotrzebnych kolumn. Współrzędne są w podane wstopniach i minutach. Gdybyście chcieli ją dostosować do tego skryptu to mogę ją podesłać komuś na maila.

Pozdro.
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 14-02-2006, 00:15   

tu http://mapa.szukacz.pl/ mozna sobie znalesc polozenie dowolnego miasta ( i wsi tez ;] )
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 14-02-2006, 08:02   

gnomidlo, mozna by przetestować. Możesz mi podesłać na mojego maila. Dzisiaj pod wieczor pobawie się. Azwel pewnie też będzie chciał.
53tyś. to dużo. Tak wydaje mi się z np. 5 tys. by starczyło. W końcu to trzeba do bazy wprowadzić.

BPL, próbowałem tak z moja miejscowościa, spisalem szerokosc/dlugosc z tej stronki i wprowadzilem do profilu. Niestety ta mapa z map.szukacz.pl maja inne zakresy wartości.
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 14-02-2006, 12:13   

gnomidlo, podeślij mi tą bazę na maila.
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
smith

Posty: 17
Wysłany: 14-02-2006, 22:44   

Mam taki problem

jak się zmienia kolor, chciałbym zmienić kolor formularza, i kolory tekstu.

zobacz: http://motocykle-mz.pl/forum/map.php
_________________
smith
 
     
igiko

Posty: 32
Wysłany: 15-02-2006, 15:36   

azwel, Jak będziesz mial tą baze miejscowosci to może wstawic pole miasto z mapy w miejsce skad (to co jest teraz na forum) i dodac opcje ze moze byc wymagane
 
     
smith

Posty: 17
Wysłany: 16-02-2006, 13:13   

Jak sobie poradzić z takim błędem ??

Próbowałem w PA wszystkie możliwości i dalej mam 2 Polski (z tym że ta dolna Polska to nie działa a ta górna działa) a wiec jak wywalić tą dolną Polskę
_________________
smith
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gnomidlo

Posty: 12
Wysłany: 16-02-2006, 15:41   

Azwel dostał już bazę mailem.

Nie wywalałem z tabeli kolumny "dawne województwo". - Może będzie się wam chciało to wykorzystać - gdyby były dwie miejscowości o tej samej nazwie to user zawsze mógłby na tej podstawie sprecyzować o którą chodzi.

pozdro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę