phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Map MOD 1.1
Autor Wiadomość
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 03-01-2007, 20:03   

Widmo napisał/a:
wiesz ze jak wpiszesz jakas miejscowosc w wyszukiwaniu wspolrzednych i dasz gwiazdke to sie wszysktkie pokazuja po 4 razy

W weekend się zajmę małymi poprawkami. Jak masz jeszcze jakieś sugestie to pisz, bo są bardzo mile widziane ;)
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
daniel93

Posty: 187
Wysłany: 06-01-2007, 15:29   

I było by fajnie, gdyby miejscowość była zaznaczana, po wpisaniu w pole "skąd(miasto)", bez podawania współrzędnych i szukania...
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 06-01-2007, 19:54   

daniel93 napisał/a:
bez podawania współrzędnych i szukania


nie moze tak byc bo baza nie ma wszystkich miast ;]

azwel, zwroc uwage jeszcze na jedno - w skrypcie jest tak pomieszane dlugosc z szerokoscia, raz najpierw podaje sie dlugosci potem szerokosci innym razem na odwrot. napisalem skrpyt ktory sprawdzał czy miasto wpisane w profilu ma odpowiednik we wspolrzednych - i jezeli ma to przepisywalem wspolrzedne.

wszystko fajnie - przepisalo - ale widze ze mapa dalej ma 800 ludzi a powinna miec 1600. okazalo sie ze zamienilem dł z szer. i tym samym obrocilem uklad osi o 90 stopni :D

załaczam Ci skrypta ktorego pisałem, mysle ze warto go dodac :)
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
sebp

Posty: 7
Wysłany: 07-01-2007, 12:27   

W sumie pomysł z polem skąd jest interesujący.
Sprawdzam na http://maps.google.com/ i znajduje mi miasta, gorzej byłoby z wioskami i innymi głupotami wpisywanymi w to pole. Pewnym rozwiązaniem lokalizacyjnym mogłoby być podanie kodu pocztowego po którym uzupełniane byłoby pole skąd oraz współrzędne na mapie. To już większa modyfikacja forum i na pewno wiele osób było by przeciwnych temu rozwiązaniu. Mimo wszystko wyszykiwarka miast wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem i ułatwia nawigację. Zamiast przewijać pół świata wpisuje "Pcim, Poland" i już jestem na miejscu :)
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 07-01-2007, 21:38   

sebp, a niby skąd ja mam wziąć te wszystkie współrzędne, hy? Jak chcesz sobie wpisać jakąś wiochę lub ogólnie miejscowość której nie ma w bazie to osobiście poszukaj współrzędnych i sobie je wprowadź.

Widmo, wielkie dzięki za ten skrypt, oczywiście go dołączę. Póki co czeka mnie już teraz batalia na uczelni i ciężko mi znaleźć chwilę wytchnienia. Zajmę się tym wszystkim, ale nie teraz. Dzięki za pomoc ;)
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
fajfajf

Posty: 46
Wysłany: 26-01-2007, 05:55   

a jak to zainstalowac do stylu invision red?
tam nie ma overall_header...
_________________
Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D
 
     
szafa81

Pomógł: 1 raz
Posty: 62
Wysłany: 28-01-2007, 23:40   

super mod

a jak zrobic zeby to dodatkowe pole w profilu bylo wymagane podczas rejestracji?
_________________
Pozdrawiam, szafa.
 
     
fajfajf

Posty: 46
Wysłany: 31-01-2007, 05:19   

Uf wkoncu sie udalo... :)
Wspolrzedne mozna znalezc tutaj: http://mapa.szukacz.pl/
Tylko gdy wpisuje je recznie to Dziwnówek jest w morzu zamiast na wybrzezu :P
_________________
Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 31-01-2007, 09:35   

fajfajf, męczyłem się już kiedyś kilka dni żeby porządnie wykalibrować tą mapę i ciągle mi się nie udało idealnie tego zrobić :x
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
draco_20

Posty: 7
Wysłany: 23-03-2007, 23:19   

witam chciałbym powtórzyć pytanko które już tu padło a każdy starał się je skutecznie ominąć :mrgreen:
chodzi mi o "szarzenie" obrazków mapy po ich zmianie ( flagi lub mapa )
mam problem taki że mapa przy widoku normalnym jest ok ale flagi są szare natomiast przy powiększeniu i mapa i flagi stają się szare ;( ;( nie wiem o co chodzi próbowałem różnych rodzajów plików z różnymi paletami barw i kompresją i za każdym razem to samo ;( ;(
uprzedzę niektóre odpowiedzi ;) Użyj kompresji GD2 mam na tak więc to nie jest błędem
Proszę pomóżcie

Oto link do mapki na moim forum
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 25-03-2007, 10:33   

draco_20, to są jakieś problemy z bibliotekami graficznymi. Nie wiem co dokładnie, nie zagłębiałem się w to, ale takie "jaja" się dzieją kiedy używa się wielokolorowych map.
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
draco_20

Posty: 7
Wysłany: 25-03-2007, 11:36   

hmmmm no to chyba jak z każdym problemem sam sie pobawie :) jak mi coś ciekawego wyjdzie to zamieszcze w tym poście
:-)
 
     
besciak

Posty: 33
Wysłany: 24-10-2007, 14:15   Re: Map MOD 1.1

Witam,

mam pytanie co trzeba zrobic aby zmienic ( dodac ) uprawnienia na Prywatne w konfiguracji Mapy i moc dodawac pozwolenia okreslonej grupie userow??

Pozdrawiam
 
     
yapa

Posty: 31
Wysłany: 21-11-2007, 23:45   

Potrzebuję kogoś kto by mi pomógł... zainstalowałem moda, ale gdzieś się błędy wdały :(

nie wiem czy na junglebook wogóle będzie to działać...

w BŁĘDNE WPISY wyświetla mi:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not query map configuration

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3

SELECT * FROM phpbb_map_mod_map WHERE id=

Line : 53
File : admin_map_wrong.php

w MIEJSCA WYSZUKIWANIA po kliknięciu na idź:

Couldn't insert search location.

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Duplicate entry '1-Adamów (siedleckie)' for key 1

INSERT INTO phpbb_map_mod_place VALUES (1,'Adamów (siedleckie)', '51.75', '22.25', '99999' )

Line : 72
File : admin_map_search.php

a w KONFIGURACJA:

po wciśnięciu wyślij:

Failed to update map configuration for ('default_map', '1');

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'default_map', '1');' WHERE config_name = '('default_map', '1');'' at line 2

UPDATE phpbb_map_mod_config SET config_value = '('default_map', '1');' WHERE config_name = '('default_map', '1');'

Line : 61
File : admin_map_config.php


Proszę o pomoc. Pozdrawiam

[ Dodano: 27-11-2007, 16:41 ]
Proszę o pomoc, nawet odpłatną
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
wolbi

Posty: 5
Wysłany: 06-01-2008, 22:10   

Witam!
Instalacja przebiegla bez problemow, wszystko pieknie chodzi tylko nie wiem dlaczego w ogole mi nie wyswietla opisow pol (jedynie Uzytkownik i Skąd) a reszta jest pusta. To samo na glownej stronie, ikonke choragiewki mi wyswietla a opisu "Mapa" juz nie. Zainstalowalem wszystko zgdonie z instrukcja, pliki jezykowe takze a jednak nie widzi i wstawia puste pole.
Dzieki za pomoc
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę