phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[pytanie] tanie domeny
Autor Wiadomość
BusteR_XXL

Posty: 6
Wysłany: 11-02-2006, 21:37   [pytanie] tanie domeny

Witam mam pytanie. Znalazlem strone z tanimi domenami, bo za oko 40zl mozna juz miec domene pl czy com.pl ale mam pytanei czy ktos z was zna ta strone i czy czasem nie ma tam jakis kruczkow prawnych ze np po uplywie roku promocyjnego jestem zmuszony wykupic domene po normalnej cenie ?

http://www.domeny.org/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 11-02-2006, 21:50   

Domene obojetnie gdzie, tam gdzie taniej ;) domeny.org jest ok :) przedluzenie domeny bedzie drozsze http://www.domeny.org/main/main.php?id=625 ( w az.pl przedluzenie domeny pl 89zl netto) ale zmuszony nie bedziesz bo nikt Cie nie zmusi :D
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
BusteR_XXL

Posty: 6
Wysłany: 11-02-2006, 22:07   

pytam bo czasem rozne chwyty stosuja, np
Cytat:
kup domene teraz za 1zl !! najtaniej w necie !!

a potem boom umowa sie konczy i musisz jeszcze min na rok wykupic po normalnej cenie 129zl :D

dlatego pytam was czy to aby nie jakis podstep :) bo chetnie bym tam wykupil domenke a po nzije sie zobaczy moze sie pzredluzy a moze nie :P
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 11-02-2006, 22:16   

Promocje obejmuja tylko pierwsza rejestracje, przedluzenie jest w normalnej cenie - wszedzie
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 11-02-2006, 22:17   

BusteR_XXL, to jest akurat normalne ;) Przecież nie dostajesz domeny gratis tak za nic , oni też muszą mieć jakis zysk. zawsze odnowienie domrny jest droższe niż jej rejestracja. Ja polecam az.pl mam tam kilka domen i jest spoko ;) i w kazdym momecie mozesz przetransferować domene do innego rejestratora ;)
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
BusteR_XXL

Posty: 6
Wysłany: 11-02-2006, 23:45   

ale czy po tym okresie 1 roku moge zrezygnowac czy musze przedluzyc ??

www.az.pl <-- ten serwis wyglada spoko polecacie go czy macie jeszcz ejakies lepesze ???
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 12-02-2006, 00:07   

Pewnie, ze mozesz zrezygnowac :)

az.pl jest ok mam tam kilka domen - 0 problemow, dobry i szybki kontakt z obsluga :) w razie sprzedania/oddania domeny wystarczy dane w panelu zmienic...
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
RAJDON


Pomógł: 15 razy
Posty: 72
Wysłany: 12-02-2006, 12:20   

A webd.pl (serwer na którym stoi strona przema) za 39 zł za rok też dają domene twojanazwa.pl
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 12-02-2006, 16:35   

kox napisał/a:
dobry i szybki kontakt z obsluga

Z tą szybkością to nie przesadzajmy :P Ostatnio kazali mi czekac "chwilke" az podejdzie pani z działu domen, no i czekałem 30 min az się wkurzyłem i wlaczyłem jeszcze raz ich panel pomocy online i dopiero wtedy odezwała się jakas miła pani :)

Ale ogólnie to najlepszy rejestrator domen ;)
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 12-02-2006, 16:42   

widocznie miales pecha :) ja ostatnio czekalem 3 razy max godzinke na odp :)
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
ravnet

Posty: 26
Wysłany: 17-02-2006, 16:49   

Znalazłem ostatnio na home.pl promocje na tanie domeny,
wziąłem domenę regionalną za niecałe 6zł. a pl są za niecałem 25.
Hosting mam nie u nich i dało się podłączyć bez problemu(wczoraj w nocy opłaciłem i skonfigurowałem ją a dzisiaj rano już działała).
Chyba nie ma żadnych myków tam, a przynajmniej nie znalazłem poza tym że dane będą wpisane do bazy WHOIS.
Promocja trwa do 23 lutego.
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 17-02-2006, 17:09   

ravnet napisał/a:
Chyba nie ma żadnych myków tam,

a patrzyłes ile kosztuje odnowienie domeny :D ? A po za tym nie mozesz jej przetransferowac nigdzie bo w regulaminie jest ze musi byc odnowiona w home.pl

Jak dla mnie głownym minusem home.pl jest to ze jak chce sie sprzedac domene to trzeba spisywac cała umowe :/ i to troche kłopotliwe.
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
ravnet

Posty: 26
Wysłany: 17-02-2006, 17:56   

czyli mam domenę tylko na rok, a opłata za regionalne wynosi 25zł więc nie tak dużo.
Z tym przetransferowaniem to nie doczytałem, faktycznie to kiepska promocja bo po roku nie będę mógł jej odnowić.
 
     
Mich@ł


Pomógł: 199 razy
Posty: 1704
Wysłany: 17-02-2006, 18:08   

ravnet napisał/a:
faktycznie to kiepska promocja bo po roku nie będę mógł jej odnowić.

Bedziesz ją mógł odnowić i jest to nawet wskazane. Chodzi o to że nie wydadzą ci kodu potrzebneko do transferu domen. Bedziesz się mógł o niego dopiero ubiegać gdy odnowisz domene u nich :]
_________________
==> Mich@ł <==
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ravnet

Posty: 26
Wysłany: 17-02-2006, 18:41   

Podsumowując, czy dobrze rozumię.
Czyli mogę przedłużyć a nawet muszę(nawet jeżeli strona nie znajduje i nie będzie się znajdowałau nich).
Rejestracji tej domeny mogę dokonać tylko u nich a zapłacę za drugi rok wg aktualnego cennika.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę