phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Powstał automatyczny katalog for dyskusyjnych !
Autor Wiadomość
marios


Posty: 18
Wysłany: 08-04-2006, 22:30   

czy te ikony w katalogu for są objęte prawami autorskimi? chodzi oto, czy można je wykożystać na swoich forach?
_________________
ZApraszaMy na forum WWW.ROZGADANI.BE
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
warna



Pomógł: 475 razy
Posty: 2335
Wysłany: 09-04-2006, 06:57   

Zrobiłem je ja specjalnie na ten lay i jak myślisz? Czy możesz je sobie wziąć? No właśnie - NIE! Już jedno forum widziałem z tymi ikonkami... Ludzie są bezczelni...
 
     
ben_kenobi


Posty: 5
Wysłany: 09-04-2006, 19:09   

Zmieniłem domenę i moje forum jest teraz podwójnie wyświetlane w katalogu: pod starą i nową domeną. Czy to jest normalne :?:
 
     
marios


Posty: 18
Wysłany: 09-04-2006, 21:51   

warna napisał/a:
Zrobiłem je ja specjalnie na ten lay i jak myślisz? Czy możesz je sobie wziąć? No właśnie - NIE! Już jedno forum widziałem z tymi ikonkami... Ludzie są bezczelni...

aha, tylko pytałem... myślałem, że są strony z których można je pobrać. To prawda, ludzie są bezczelni, ale nie ja ;)
_________________
ZApraszaMy na forum WWW.ROZGADANI.BE
 
     
dash4


Posty: 27
Wysłany: 10-04-2006, 11:55   

odnosnie tego katalogu for to proponuję (niewiem czy o tym juz nei bylo, a jak tak to sorx) zeby zrobic jakis skrypt ktory by wywalał podwójne fora....np: wtedy jesli ktos przeniosl forum z jednego serva na drugi itp.....Widzialem w katalogu podwojne opisy, podwojne fora itp....
srox jesli namotałem, ale chyba zczaicie ocb :D
Pozdro
_________________
Gość Zapraszam Cię na moje forum :D --> www.forum-bmwbialystok.4h.pl
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 11-04-2006, 13:20   

dash4, zgadza sie, pomysle jak to rozwiazac.
 
     
dash4


Posty: 27
Wysłany: 11-04-2006, 15:11   

zauwazylem "te coś" bo sa dodane moje 2 fora. W tym drugie jest tylko testowe (forum 2) i wcale niejest potrzebne wiec...juz odznaczylem w PA->Konfiguracja zeby nie pokazywało -> mam nadzieje ze wkrotce wywali to z Katalogu :D
Pozdro :D
_________________
Gość Zapraszam Cię na moje forum :D --> www.forum-bmwbialystok.4h.pl
 
     
Kosimus


Pomógł: 1 raz
Posty: 60
Wysłany: 20-04-2006, 17:43   

Przeniosłem forum z Lycosa na YoYo i dalej nic. Katalog nie łapie mojego forum nadal. Nie wiem dlaczego. W końcu w katalogu najwięcej for jest właśnie z yoyo.pl więc powinno działać.
Plik diagnostyki zwraca taki komunikat:

Kod:
Warning: fsockopen(): unable to connect to www.przemo.org:80 in /var/www/sites/yoyo.pl/t/u/turysta-forum/phpbb2/katalog_diagnostyka.php on line 8
Blad lokalny: Nie mozna sie polaczyc z: www.przemo.org


Wie ktos o co biega?
_________________
"Alt" nie jest twoim wrogiem! Używanie polskich znaków naprawdę nie boli!
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 20-04-2006, 19:43   

Widocznie na yoyo.pl tez to wylaczyli, zapytaj na ich forum albo poszukaj "fsockopen"
 
     
Kosimus


Pomógł: 1 raz
Posty: 60
Wysłany: 20-04-2006, 20:14   

A nie ma takiej możliwości, że przy przenoszeniu na nowy serwer nie zmieniłem czegoś, co powinienem zmienić?
_________________
"Alt" nie jest twoim wrogiem! Używanie polskich znaków naprawdę nie boli!
 
     
greg1970

Posty: 10
Wysłany: 08-05-2006, 21:08   

A może dałoby się stworzyć dodatkowy dział w katalogu gdzie można byłoby dodać adres swojego forum. Chodzi o te przypadki kiedy strona nie pojawia się w katalogu z powodu blokowania przez serwer (np. byethost). Oczywiście nie byłoby aktualnych informacji dotyczących ilości postów na danym forum ale przynajmniej pokazałoby to bardziej realną ilość phpbb by Przemo.
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 16-05-2006, 22:56   

Przeglądałem właśnie katalog for i jedna rzecz jest moim zdaniem do poprawy.
Otóż adresy for są różne - często nie sposób się domyśleć, z czym są powiązane, o czym dane forum traktuje. Jest niby opis, chociaż on jest zazwyczaj dość trudny do zrozumienia.

Jednak przy wielu forach nie żadnego opisu. Jest naprzykład w jakimś dziale forum o adresie www.zbyszek/forum i żeby się dowiedzieć co to, trzeba by wchodzić na dane forum.
Może warto by było coś z tym zrobić, naprzykład wymagane dodawanie opisu, jeśli się chce dodać swoje forum do katalogu, albo też zrzucić fora bez opisu po prostu na dół listy..
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 17-05-2006, 07:10   

Leone napisał/a:
Może warto by było coś z tym zrobić, naprzykład wymagane dodawanie opisu, jeśli się chce dodać swoje forum do katalogu, albo też zrzucić fora bez opisu po prostu na dół listy..


Brak opisu jest najczęściej wtedy gdy ktoś sam nie ma opisu na swoim forum lub gdy ktoś nie używa funkcji opisu bo ma swoje logo wstawione. Ja np. próbowałam dać opis ale od razu wyświetlało mi go pod logiem a to psuje moją koncepcje ;-)
 
     
geman


Pomógł: 323 razy
Posty: 1500
Wysłany: 17-05-2006, 10:17   

Sylwia napisał/a:
Ja np. próbowałam dać opis ale od razu wyświetlało mi go pod logiem a to psuje moją koncepcje

Zawsze w pliku stylu można usunąć odpowiedni wpis. Ja słyszałem, że brak opisu w katalogu może być także spowodowany zastowaniem w opisie html-a
_________________
No PW/GG/mail. Pomagam tylko na forum.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 17-05-2006, 12:27   

Mozna usunac odpowiedni wpis, w overall_header.tpl chodzi o zmienna: {SITE_DESCRIPTION} mozna ja usunac lub zamienic na: <!-- {SITE_DESCRIPTION} -->
Mozna tez na forum w tym pliku wpisac recznie swoj wlasny opis i wtedy ten z panelu admina bedzie tylko dla katalogu for.

W tej chwili zrobilem sortowanie w ten sposob ze na gorze sa fora z najwieksza iloscia tematow a na samym dole fora bez opisu.
Sortowanie wedlug ilosci tematow ma na celu szybsze skierowanie przegladajacego do najciekawszego forum (wiem, wiem nie zawsze najwieksze znaczy najciekawsze, ale czegos sie trzeba trzymac [Heh myslalem nawet, zeby sortowac wedlug PageRank i jest to jak najbardziej mozliwe, byc moze niebawem tak zrobie]) jednak ma to ten minus ze najwieksze fora sa faworyzowane i tym samym male fora na starcie przegrywaja.

Html w opisie mozna stosowac, z opisu zostaja usuniete znaczniki html i w ten sposob jest wyswietlane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę