phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: arcy
21-12-2009, 23:56
Błędy wersji 1.12.5
Autor Wiadomość
MiStrzU7777

Pomógł: 4 razy
Posty: 39
Wysłany: 21-11-2006, 13:18   

Gdy nadamy junior adminom moduły użytkowników, to mogą oni edytować profile nawet administratorów oraz zmienić poziom użytkownika ze zwykłego na administratora
Edit:
Podczas próby nadania administratora przez junior admina pisze "nie masz uprawnień", ale wogóle nie powinno wyświetlać opcji nadania administratora. Pozostaje też możliwość edycji profilu administratora, dzięki czemu może zmienić mu hasło, lub go usunąć.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Graffek

Posty: 16
Wysłany: 23-11-2006, 18:05   

nie można, bo musisz pierw znać stare hasło by zmienić na nowe a tego nie wiesz ,... więc nie widzię problemu (to złudna nadzieja)>!
 
     
MiStrzU7777

Pomógł: 4 razy
Posty: 39
Wysłany: 23-11-2006, 23:52   

Jak nie ma problemu, jak jest ? Przecież w panelu admina by zmienić komuś hasło nie trzeba znać starego hasła. Sam nawet prosiłem, by jeden z junior adminów zmienił mi hasło i zrobił to bez problemu.
 
     
mori0220

Posty: 14
Wysłany: 24-11-2006, 00:44   

Witam Was.. czemu nie mogę ściągnąć poprawki krytycznej przema w Ogłoszeniach do 1.12.5 ?? Wyswietla mi sie tylko download.php jako plik do sciagniecia :( Pomoze ktos na PW ??
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 24-11-2006, 07:42   

mori0220, zmien przegladarke
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
kfak

Pomógł: 1 raz
Posty: 28
Wysłany: 24-11-2006, 19:17   

MiStrzU7777 napisał/a:
Jak nie ma problemu, jak jest ?

nie ma problemu bo chyba nawet moderatora nie dajesz niezaufanym. a co dopiero mowic o Junior Adminach??
wykasuj opcje edytowania userow i problem zalatwiony
jak? w opcjach junior admina.
 
     
MiStrzU7777

Pomógł: 4 razy
Posty: 39
Wysłany: 24-11-2006, 21:18   

Oczywiście, że nie daje jr nie zaufanym osobom, ale jak jest możliwość włamu, to powinna ta droga zostać załatana.
 
     
azwel


Pomógł: 41 razy
Posty: 402
Wysłany: 28-11-2006, 18:08   

MiStrzU7777 napisał/a:
to powinna ta droga zostać załatana

Jak najbardziej popieram. Nie ukrywam że tą drogą padłem ofiarą włamu na konto admina. Hakierzy dobrali się do hasła JA, zmienili adminowi hasło i się zalogowali na jego konto.
_________________
Bezpłatnie pomagam na forum. Jeśli to za mało to zapraszam do skorzystania z płatnych usług.
 
     
sraken1

Pomógł: 1 raz
Posty: 93
Wysłany: 29-11-2006, 17:15   

http://www.przemo.org/php...t=32518,start,0

drugi post

Przemo, sprobuj naprawic ten blad, poniewaz poprzez taka wade moje forum niejest w stanie dobrze funkcjonowac. Skrypt niepowinien byc wadliwy :/

Kiedys powiedziales, ze chcesz usunac WSZYSTKIE bledy z forum, lacznie z literowkami. A mysle ze to jest duzo wazniejsze od literowek.

pzdr

update: to nie jest zabawne, gdy trzeba restartowac mysqld czasem 2 razy dziennie czasem co 3 dni takze licze na jakas reakcje

04.12.06 - 4 restarty mysqld
05.12.06 - 2 restarty mysqld
06.12.06 - 1 restarty mysqld
07.12.06 - 3 restarty mysqld
_________________
Drugi post Przemo troche motywacji! To powazny blad, skrypt niemoze byc wadliwy.
Ostatnio zmieniony przez sraken1 07-12-2006, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
aglonger


Posty: 5
Wysłany: 05-12-2006, 14:55   

Przemo, ja mam taką prośbę... nie mógłbyś wypuścić nowej wersji phpbb by przemo z tymi wszystkimi poprawkami?? Ja na przykład chciałbym wprowadzić 9 z tych tu podanych...
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 05-12-2006, 14:57   

aglonger napisał/a:
Ja na przykład chciałbym wprowadzić 9 z tych tu podanych...
to sobie zainstaluj jaki to problem?
najbliższa nowa wersja pojawi się najprawdopodobniej po wypuszczeniu phpBB 3
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 09-12-2006, 18:55   

nie wiem czy było, ale u mnie wyskakiwały błędy przy stopce forum!

Wyskakiwąło hasęłko, że jej nie ma i dopiero jak dodałem wpis w syopce jeszcze raz przez co h#jowo wygląda to nie ma problemu!

a pomyslec, że dodałem tylko wpis o sitemaps ze spider friendly autorstwa Cracka!

Nie zmieniałem stopki tylko dodałem szczegół i już problemy!
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
mati


Pomógł: 1 raz
Posty: 42
Wysłany: 14-02-2007, 18:51   

Jest drobny błąd w warunkach rejestracji:
Cytat:
Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeb
 
     
mati


Pomógł: 1 raz
Posty: 42
Wysłany: 19-02-2007, 17:26   

Wydaje mi się czy tutaj jak i na innych forach nie są wyświetlane ustawienia ostrzeżeń?
http://www.przemo.org/phpBB2/forum/warnings.php
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kemustek


Pomógł: 100 razy
Posty: 500
Wysłany: 19-02-2007, 22:37   

mati, zgadłeś jest to mały błąd w pliku lang_warnings.php wystarczy poprawić:
Cytat:
$lang['warnings_e'] = 'W tym miejscu wy¶wietlani s± użytkownicy, posiadaj±cy na swoim koncie ostrzeżenia dodane przez administratorów, lub moderatorów.<br /><object><hr /></object><span class="gensmall"><b>Ustawienia ostrzeżeń:</b><br />- Zablokowanie możliwo¶ci pisania postów po warto¶ci ostrzeżeń: <b><u>' . $board_config['write_warnings'] . '</u></b><br />- Zablokowanie możliwo¶ci wej¶cia na forum po warto¶ci ostrzeżeń: <b><u>' . $board_config['ban_warnings'] . '</u></b><br />- Ostrzeżenia ' . $expire_war . '<br />- Użytkownicy mog± widzieć od kogo dostali ostrzeżenie: <b><u>' . $lang['warnings_mods_public'] . '</u></b><br />- Moderatorzy mog± dodawać ostrzeżenia: <b><u>' . $lang['mod_warnings'] . '</u></b>' . $lang['mod_edit_warnings'] . '' . $lang['mod_value_warning'] . '</span>';

trzeba stąd wywalić pogrubioną część
_________________
Nim się odezwiesz, pomyśl pierw nieco,
bo często słowa jakby z worka lecą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę