phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
14-04-2009, 23:22
Obejście reklamy na LYCOSIE
Autor Wiadomość
Hunter900MHz

Posty: 8
Wysłany: 31-05-2004, 23:56   Re: Obejście reklamy na LYCOSIE

iwonen napisał/a:
Widmo napisał/a:
Jeżeli masz swoje konto WWW na serwerze Lycos, możesz zastosować pewn? sztuczk? aby obej?? reklam? pojawiajac? się przy wchodzeniu na Twoj? stroną. Wpadłem na ciekawy sposób: wystarczy na każdej swojej stronie wkleić następujący kod:


Widmo ale ty zajebisty jesteś, wozisz się na tym forum bo dostałeś moderatora od przema i piszesz jeszcze takie farmazony...Gówno nie wpadłe? bo intol się mączy? i ten kod napisać a ty jesteś jeszcze na tyle głupi, że w kodzie nie zauwazy?e? dopisku skąd on pochodzi.....


To ze wpadł nie znaczy że sam to robić. Móg? znaleźć...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 01-06-2004, 00:07   

Cytat:
To ze wpadł nie znaczy że sam to robić. Móg? znaleźć...


i wcale nie ukrywam ze znalazlem na stronie Introla.

www.introl.noi.pl - ostatnio zaktualizowal ten artykul (jest wzmianka w komentarzach)
wiec to co jest napisane nie wyglada jak bylo z tamtad. Zapewniam że jest.
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
mopek


Pomógł: 2 razy
Posty: 290
Wysłany: 01-06-2004, 23:23   

Cytat:
napisać a ty jesteś jeszcze na tyle głupi, że w kodzie nie zauwazy?e? dopisku skąd on pochodzi.....


a ty jesteś na tyle głupi, że nie wpadło ci do głowy, że Widmo nie kasuje tego celowo aby szanowa? pracę innych! To, że ty był był może skasowa? i uważa? się przez to za m?dral? nie znaczy, że inni tak będę robić! Pomy?l mega-m?dralo nad innymi możliwościami zanim napiszesz temu podobne bzdury...

_________________
[Forum Przyroda | Boxer Forum]
!!MoPeK!!
 
     
qzaj66


Posty: 9
Wysłany: 11-07-2004, 13:35   

Znałem tą sztuczke na stronach www. sam się w to bawićem ale mam jedno pytanie !! Ja ja mam kurwa ma? wypieprzy? te cholerne reklamy na forum phpbb by Przemo ? ? to jest już wyłsza szko?a techniki oszukiwania ludzi. Wie ktoś jak to zrobic ?
_________________
Cause of Death: Suicide
 
     
gieras

Posty: 5
Wysłany: 30-08-2004, 09:37   

wsadzilem te skrypty (dziala wszystko jak trzeba), tylko cale forum niejet wysrodkowane, przesunelo sie do prawej krawedzi. probowalem je poszerzyc z panelu admina ale to nic nie daje. wiecie może jak to zrobic ?
 
     
hiphopek11

Posty: 3
Wysłany: 11-09-2004, 16:28   

A może ktoś zrobi specialne phpBB modifiet by przemo z wpisanym kodem na wyłączenie reklam na lycosie
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 11-09-2004, 17:02   

hiphopek11 napisał/a:
A może ktoś zrobi specialne phpBB modifiet by przemo z wpisanym kodem na wyłączenie reklam na lycosie
nikt nie robić i nie polec? LYCOS'a :]
 
     
r7raul

Posty: 1
Wysłany: 20-09-2004, 22:23   

między jakimi znaczkami mam to wkleić??
 
     
sebapawlak

Posty: 1
Wysłany: 20-10-2004, 16:39   

mam jesdno pytanko czy zeby ta reklma nie działała trzeba zmodyfikowac wszystki pliki czy tylko index ?????????
 
     
GiZmO

Posty: 10
Wysłany: 25-10-2004, 20:17   

Ja nic już nie kapuje. CZy może ktoś krok po kroku napisać jak usunąć te ramki w forum phpbb by przemo ??
Chodzi mi gdzie, w który plik (gdzie dokładnie jest ten plik peage_header.tpl) i w której człąci kody to wkleić? Co? tu zrozumiałem, ale najlepiej żeby napisać jeden po??dny tutorial. Więc jeżeli ktoś ze speców ma czas to niech stworzy porządny tutorial zrozumiały dla takich ?osi jak ja.

Edit

Zrobiłem to co zrozumiałem, dodałem ten skrypt w peage_header.tpl i działa tylko na stronie głównej ( nie zawsze), możecie sprawdziś na moim forum i mi pomóc ?? Link na górze
Z góry dzięki.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 16-11-2004, 20:20   

znam kod intola ale subsilver'a znalazłem na necie z Jego gotowo wstawionym kodem:)
pozdrawiam
 
     
hackers41

Posty: 3
Wysłany: 17-11-2004, 19:04   Skrypt

Ej Jo? Widmo !

Ten skrypt czasami nie działa , albo działa nie do końca!

Jak dasz do shoutboxa to się wali !!

Albo ta reklama u góry dalej jest !!


Co ty na to ???

Jak wywalić reklamy ?
_________________
--------------------
życie nie jest nic warte..
Jeśli nie czujesz, że ?yjesz...
 
     
Fanatyk


Pomógł: 6 razy
Posty: 116
Wysłany: 18-11-2004, 21:55   

przenieść się na inny serwer.
 
     
nicolas-5


Posty: 6
Wysłany: 19-11-2004, 12:26   

U mnie teraz działa w dziwny sposób. Jak wejdź z innej strony forum na mój adres http://members.lycos.co.uk/nicolas5 to w?a?ciwie nie mam wcale reklam, ale jak wpiszę ten adres w przeglądarce to pojawiaj? mi się reklamy na stronach i wtedy żeby znik?y pomaga odświeżanie. Może mi ktoś z was doradziś jak zrobić żeby przy wpisywaniu adresu też nie były widoczne? :roll:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
GreenHorn


Posty: 16
Wysłany: 21-11-2004, 10:22   

Cyr4x napisał/a:
Przy shoutboxie Przema się mimo wszystko chrzani

Spróbuj, podobnie jak ja, wyedytować plik templates/[skórka]/overall_footer.tpl. Zamiast końcowego
Kod:
...</html>

wklej to:
Kod:
<embed width=0 height=0></embed>
<noembed>
<script language=javascript>
function lycosBreak()
{
if(typeof("DeleteCookie")=="function")DeleteCookie("adFrameForcePHP");
}
lycosBreak()
function resizeGoogleAdFrame() {
if (window != top) window.parent.document.body.cols = "*,0";
}
resizeGoogleAdFrame()
//setInterval("lycosBreak()",2000);
if (window != top) setInterval("resizeGoogleAdFrame()", 100);// lower is better
</script>
<noscript><noscript><plaintext><plaintext>

U mnie to działa i nie ma ?ADNYCH reklam.

EDIT:
Nie ma żadnych reklam pod warunkiem, że zastosujesz do tego co podaćem, TYLKO poradł Widma. Więc jak co? modyfikowałe? jeszcze, to może nie działał.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę