phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Spell Checker 1.13.10
Autor Wiadomość
-=Masasex=-

Posty: 47
Wysłany: 23-03-2006, 14:56   

kto mi pomoze zainstalowac tego moda do stylu UnholyBlue bardzo prosze o pomoc
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Seavolv


Posty: 64
Wysłany: 23-03-2006, 17:37   

sergi napisał/a:
hehe ja tez mam na livenet i u mnie to samo z "nie"

a jaki masz wykupiony hosting. Moze to zależy od wielkosci konta na livenet?
 
     
ekspedyt


Pomógł: 1 raz
Posty: 22
Wysłany: 23-03-2006, 17:42   

-=Masasex=-, podeślij mi pliki na PW z tego stylu a dopasuje ;)
Seavolv , według mnie jedynie pomóc może napisanie do admina livenet, albo zmiana serwera, bo pewnie na wszystkich kontach livenet będzie problem z tym pliczkiem
 
     
ROGU

Posty: 60
Wysłany: 23-03-2006, 17:44   

ekspedyt Wielkie dzięki za Zainstalowanie tego Moda u mnie na Forum.. Działa Wyśmienicie... Dzięki za aktualizację forum z wersji 1.12.4 do 1.12.5 ....

Nprawde WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Nie moge punkcika dodać ;(
 
     
koziolek



Pomógł: 675 razy
Posty: 1925
Wysłany: 23-03-2006, 18:18   

a nie można pliku nie.txt rozdzielić na
Kod:
niea.txt
nieb.txt
niec.txt
nied.txt.
. . .
. . .
. . .
niex.txt.
niey.txt
niez.txt
:?: :?: :?: :?: :?:
_________________
#4 /xg.xrybvmbx.jjj//:cggu
 
     
ekspedyt


Pomógł: 1 raz
Posty: 22
Wysłany: 23-03-2006, 18:55   

koziolek, można by tylko trzeba posiedzieć nad modem ;)
 
     
Seavolv


Posty: 64
Wysłany: 23-03-2006, 19:09   

Z tego, co dowiedziałem się ten skrypt potrzebuje na wykonanie np.1min a na livenet odczyt plików jest maksymalnie na 30 sekund. Admin ma ustawić chwilowo dostęp na 1min.zobaczymy jak wtedy będzie się zachowywał ten mod. Poza tym tez bym był za rozdzieleniem pliku "nie" na mniejsze na pewno było by to z korzyścią dla wielu osób
 
     
koziolek



Pomógł: 675 razy
Posty: 1925
Wysłany: 23-03-2006, 19:25   

ale czy da sie rozdzielić tylko plik "nie" czy trzeba wszystkie?
i jak to zrobic? bo nie kumam tego spelling.php :?

[ Dodano: 23-03-2006, 19:54 ]
czy trzeba zamienić to:
Cytat:
foreach ($spelling_words as $spelling_word)
{
if (strlen($spelling_word) < 3) continue;

$spelling_letter = strtr(substr($spelling_word, 0, 3), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż±ćęłń󶼿', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz------------------');
$spelling_dir = substr($spelling_letter, 0, 1);
if (file_exists("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt") && filesize("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt") > 0)
{
$spelling_fp = @ fopen("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt", 'r');
if (!$spelling_fp) $spelling_content = false;
else
{
flock($spelling_fp, 1);
$spelling_content =& fread($spelling_fp, filesize("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt"));
flock($spelling_fp, 3);
fclose($spelling_fp);
}
}
else $spelling_content = '';

if ($spelling_content === false) exit('false');
if (strpos($spelling_content, ' '.$spelling_word.' ') === false && (preg_match('/^[A-ZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż]+$/', $spelling_word) ? strpos($spelling_content, ' '.($spelling_temp = strtr($spelling_word, 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz±ćęłń󶼿')).' ') === false && strpos($spelling_content, ' '.substr($spelling_word, 0, 1).substr($spelling_temp, 1).' ') === false : strpos($spelling_content, ' '.strtr(substr($spelling_word, 0, 1), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz±ćęłń󶼿').substr($spelling_word, 1).' ') === false)) exit('0');
}


na to:
Cytat:
foreach ($spelling_words as $spelling_word)
{
if (strlen($spelling_word) < 3) continue;

$spelling_letter = strtr(substr($spelling_word, 0, 4), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż±ćęłń󶼿', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz------------------');
$spelling_dir = substr($spelling_letter, 0, 1);
if (file_exists("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt") && filesize("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt") > 0)
{
$spelling_fp = @ fopen("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt", 'r');
if (!$spelling_fp) $spelling_content = false;
else
{
flock($spelling_fp, 1);
$spelling_content =& fread($spelling_fp, filesize("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt"));
flock($spelling_fp, 3);
fclose($spelling_fp);
}
}
else $spelling_content = '';

if ($spelling_content === false) exit('false');
if (strpos($spelling_content, ' '.$spelling_word.' ') === false && (preg_match('/^[A-ZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż]+$/', $spelling_word) ? strpos($spelling_content, ' '.($spelling_temp = strtr($spelling_word, 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz±ćęłń󶼿')).' ') === false && strpos($spelling_content, ' '.substr($spelling_word, 0, 1).substr($spelling_temp, 1).' ') === false : strpos($spelling_content, ' '.strtr(substr($spelling_word, 0, 1), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz±ćęłń󶼿').substr($spelling_word, 1).' ') === false)) exit('0');
}

a potem porozdzielać wszystkie pliki *.txt?
_________________
#4 /xg.xrybvmbx.jjj//:cggu
 
     
Seavolv


Posty: 64
Wysłany: 24-03-2006, 00:54   

Można zastosowac jeszcze inne rozwiązanie tego problemu bynajmniej u mnie polegające na zredukowaniu ilosci wyrazów w nie.txt a tym samym zmniejszeniu jego obiętosci, niektóre wyrazy są praktycznie nie używane w stylu nieabdykowanie nieablaktowanie nieablaktowany nieablegrowanie niedyslokowanie niedyslokowany itp. powiedzmy ze te słowa uzywane są dosc żadko.
PS. Może zapoda ktos linka do jakiegos slownika.txt skąd mozna by było pobrac wyrazy na "nie" chodzi mi o te bardziej popularne.

[ Dodano: 24-03-2006, 14:26 ]
znalazłem jeden słownik.txt ale jak wyciągnełem z niego słowa na "nie" to wyszło tego 6,7MB a potrzebował bym taki z 1,5-2MB
Teraz zredukowałem plik "nie" do jakis 1,6MB i chodzi ale wywaliłem słowa jak podeszły, poprostu chciałem sprawdzic czy to wina wielkosci pliku, dlatego potrzebuje słow na "nie" w formacie .txt ale tych często uzywanych.
 
     
koziolek



Pomógł: 675 razy
Posty: 1925
Wysłany: 24-03-2006, 20:06   

mażna zrobić tak:
Cytat:
foreach ($spelling_words as $spelling_word)
{
if (strlen($spelling_word) < 3) continue;

$spelling_letter = strtr(substr($spelling_word, 0, 3), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż±ćęłń󶼿', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz------------------');
$spelling_dir = substr($spelling_letter, 0, 1);

if ($spelling_letter == 'nie')
{
$spelling_letter = strtr(substr($spelling_word, 0, 4), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż±ćęłń󶼿', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz------------------');
}


if (file_exists("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt") && filesize("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt") > 0)
{
$spelling_fp = @ fopen("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt", 'r');
if (!$spelling_fp) $spelling_content = false;
else
{
flock($spelling_fp, 1);
$spelling_content =& fread($spelling_fp, filesize("spelling/$spelling_dir/$spelling_letter.txt"));
flock($spelling_fp, 3);
fclose($spelling_fp);
}
}
else $spelling_content = '';

if ($spelling_content === false) exit('false');
if (strpos($spelling_content, ' '.$spelling_word.' ') === false && (preg_match('/^[A-ZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż]+$/', $spelling_word) ? strpos($spelling_content, ' '.($spelling_temp = strtr($spelling_word, 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz±ćęłń󶼿')).' ') === false && strpos($spelling_content, ' '.substr($spelling_word, 0, 1).substr($spelling_temp, 1).' ') === false : strpos($spelling_content, ' '.strtr(substr($spelling_word, 0, 1), 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZˇĆĘŁŃÓ¦¬Ż', 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz±ćęłń󶼿').substr($spelling_word, 1).' ') === false)) exit('0');
}


i rozdzielić plik nie.txt na
Cytat:
niea.txt
nieb.txt
niec.txt
nied.txt.
. . .
. . .
. . .
niex.txt.
niey.txt
niez.txt


postaram si to zrobić o ile wymysle jak to zrobic nie ręcznie :P :mrgreen:
_________________
#4 /xg.xrybvmbx.jjj//:cggu
Ostatnio zmieniony przez koziolek 25-03-2006, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Seavolv


Posty: 64
Wysłany: 24-03-2006, 21:39   

Ale co chcesz zrobic recznie jesli chodzi o rozdzielenie pliku "nie" to moge to zrobic bezproblemowo?
Ale czy ten kod zadziała?
 
     
Slavikord


Pomógł: 7 razy
Posty: 60
Wysłany: 24-03-2006, 23:54   

A ja mam pytanie nieco innej natury :)

Chcę stworzyć mod_info do Spell Checkera, żeby Check Files nie pokazywało brzydkich czerwonych plików. Mam taki kod:

Kod:
<?php
$mod_name[] = 'Spell Checker';
$add_size['language/lang_english/lang_main.'.$phpEx] += 200;
$add_size['language/lang_polish/lang_main.'.$phpEx] += 198;
$add_size['posting.'.$phpEx] += 311;
$add_size['privmsg.'.$phpEx] += 311;
$add_size['quick_reply.'.$phpEx] += 46;
$add_size['viewtopic.'.$phpEx] += 589;
?>


Niestety, nic on nie daje -> http://mangowe.psiaczek.pl/check_files.php

Czy błąd jest gdzieś w powyższym kodzie? Czy to zależy od jakiś innych czynników?

(prosze nie zwracać uwagi na resztę "błędnych" plików, one czekają na swoje mod_info :P )
 
     
ShotgunXC

Posty: 44
Wysłany: 25-03-2006, 15:04   

Kod:

$mod_name[] = 'Spell Checker';
$add_size['language/lang_english/lang_main.'.$phpEx] += 200;
$add_size['language/lang_polish/lang_main.'.$phpEx] += 198;
$add_size['posting.'.$phpEx] += 311;
$add_size['privmsg.'.$phpEx] += 311;
$add_size['quick_reply.'.$phpEx] += 46;
$add_size['viewtopic.'.$phpEx] += 589;

To musisz umiesci w tym damym pliku, co info o Spider Friendly i pozmieniac ilosc znakow, w plikach, ktore wykorzystywane sa w obu modach.
 
     
koziolek



Pomógł: 675 razy
Posty: 1925
Wysłany: 25-03-2006, 16:14   

Seavolv napisał/a:
Ale czy ten kod zadziała?

chyba tak :P
Seavolv, znasz php czy nie? :mrgreen:

[ Dodano: 25-03-2006, 16:21 ]
Slavikord, wszystko wygląda że jest dobrze :D zapisz plik pod jakąś nazwą (np. spell.php) i wgraj na serwer do katalogu /includes/mods_info odświerz kilka razy check_files.php, albo wyczyść cache Opery
_________________
#4 /xg.xrybvmbx.jjj//:cggu
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Slavikord


Pomógł: 7 razy
Posty: 60
Wysłany: 25-03-2006, 16:49   

ShotgunXC, wielkie dzięki dla Ciebie, wsjo gro i bucy :)

koziolek, ano, teraz to już jest dobrze :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę