phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Spell Checker 1.13.10
Autor Wiadomość
K@mil

Posty: 54
Wysłany: 28-07-2006, 18:42   

Witajcie a ja mam taki problem normalnie wszystko dziala w szybkiej odpowiedzi tez ale jak dam ODPOWIEDZ i napisze i znajde na dół to nie ma ikony PISOWNIA jest takie coś jak na zdjęciu i jak na to kliknę to nic nie dziala tylko czyści okno wiadomości :( adres forum www.romety.pl

Zdjęcie http://foteka.pl/pokaz.php?id=3957

Proszę o odp. Z góry dzięki!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szansa

Pomógł: 2 razy
Posty: 35
Wysłany: 31-07-2006, 07:43   

Zmieniłem swój post, bo to nie to.
W pliku posting.php masz braki.
http://www.romety.pl/check_files.php
 
     
K@mil

Posty: 54
Wysłany: 31-07-2006, 11:39   

Siemka widziałem Twojego posta ja nie robiłem wg instrukcji podmieniłem gotowe pliki te które były tam na 1 stronie :P

[ Dodano: 31-07-2006, 12:42 ]
A no chyba żle skopiowało plik wgrałem na nowo i działa wielkie dzięki :P
 
     
szansa

Pomógł: 2 razy
Posty: 35
Wysłany: 31-07-2006, 11:50   

Trzeba pilnować jak się wgrywa
 
     
jabba1


Pomógł: 1 raz
Posty: 77
Wysłany: 19-08-2006, 13:51   

Po zmianie stylu na nowy chciałem przenieść spell checker do "nowego forum" a więc z instrukcji używam tylko pkt dotyczące plików stylu no i oczywiście kopiuje ikonke SC do nowego stylu. Gdy wszystko jest zrobione nie pokazuje mi forum tylko białą strone :/ dlaczego? Nadmieniam, że stary styl jest wciąż na serwie bo paru userów z niego wciąż korzysta. Pozdrawiam
 
     
vogiel

Posty: 3
Wysłany: 25-08-2006, 23:38   

A ja mam taki problem, że nie działa mi zablokowanie w szybkiej odpowiedzi po wymuszeniu sprawdzenia pisowni mam szybka odpowiedz jak tutaj . W normalnej odpowiedzi jest ok ale w szybkiej nie blokuje się hm.. co jest nie tak robie wsyzstko według instrukcji
_________________
www.forum.helox.pl
 
     
Axadiw

Posty: 8
Wysłany: 10-10-2006, 17:09   

to ja jeszcze jedno pytanko:

w opisie do najnowszej wersji spell checkera(1.14.cos tam dalej :D ) jest napisane, o mozliwosci włączenia "wumuszenia sprawdzania pisowni", gdzie i jak to zrobic/włączyć?
 
     
tujek

Pomógł: 5 razy
Posty: 97
Wysłany: 11-10-2006, 17:01   

w profilu danego ludzika
 
     
Axadiw

Posty: 8
Wysłany: 13-10-2006, 14:46   

a mozna taka masówke zrobic? zeby wszyscy mieli taki obowiązek
 
     
andkar

Posty: 6
Wysłany: 14-10-2006, 19:43   

Wszystko zrobiłem jak trzeba, gdy piszę nowy post modyfikacja chodzi znakomicie, problem pojawia się w momencie gdy wchodzę w jakiś napisany wcześniej post. Pojawia się biała stronka z komunikatem:
Cytat:
.Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/bac/domains/bac.rdl.pl/public_html/viewtopic.php on line 3084

cache czyściłem kilkanaście razy, ręcznie i z ftp, nic nie dawało. W tej chwili modyfikacja jest wyłączona (wgrałem kopie plików)
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

W załączniku wszystkie edytowane pliki.
 
     
dj neo


Pomógł: 18 razy
Posty: 378
Wysłany: 27-10-2006, 22:13   

Proszę o usunięcie mojej wypowiedzi.

Dziękuję.
_________________
... niekompetentni ludzie są wśród nas
 
     
garbacz

Pomógł: 1 raz
Posty: 120
Wysłany: 30-10-2006, 17:34   

witam, zainstalowałem tego moda lecz, zauważyłem iz wyrazy które sa napisane źle nie są podkreslone.

Słownik mam wgrany cały, kolejno w folderach [a], [b] itd.

Jak można to naprawić ??
___________________________________

Już działa , wystarczyło usunąć ciasteczka :p
 
     
azet

Posty: 2
Wysłany: 02-11-2006, 21:03   

Dobrze by było tak usprawnić tego moda żeby administratorzy mogli sami dodawać zamienniki do błędnie zapisanego słowa.

Na jakiej zasadzie są wyświetlane zamienniki do błędnych słów i jak można dodać zamienniki ??

Np. błędnie napisane słowo czesc może oznaczać część albo cześć,
w zależności od kontekstu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Przy okazji napiszę że jestem początkującym adminem więc proszę o przystępne wyjaśnienie tematu.
 
     
pipo

Posty: 2
Wysłany: 15-11-2006, 12:27   

Witam!
Jest już wersja Mod Version: 1.14.1 czy ktos juz dostosował do wersji Przemo????
Pozdrawiam!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ShotgunXC

Posty: 44
Wysłany: 08-01-2007, 01:15   

Znalazlem blad. Blad wyglada nastepujaco: Kiedy sprawdzamy komus posta (klikajac na "ptaszka") i chcemy dodac wyraz do slownika, to on owszem dodaje sie, wyraz w podgladzie jest odznaczany z czerwonego na czarny kolor, ale do tekstu wiad. ponizej, do swiezo dodanego do slownika slowa, dodawane sa tagi
Kod:
[color=red]slowo[/color]
,
a tak byc nie powinno.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę