phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Skrypt] Aby newsy były widoczne tylko dla zarejestrowanych
Autor Wiadomość
Orlin

Posty: 28
Wysłany: 29-12-2005, 17:22   [Skrypt] Aby newsy były widoczne tylko dla zarejestrowanych

Witam wszystkich,

Czy ktoś wie może jak zrobić, aby newsy w portalu były widoczne tylko dla zarejestrowanych/zalogowanych użytkowników (czyli tak jak fora, z których są pobierane). Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam,
Orlin
Ostatnio zmieniony przez Orlin 29-12-2005, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 29-12-2005, 17:36   

Orlin, podaj adres forum. Nie dostaniesz pomocy dopóki tego nie uzupełnisz...

Zasady ogólne
 
     
Orlin

Posty: 28
Wysłany: 29-12-2005, 20:06   

Jest z tym mały problem - ponieważ forum - jak napisałem - jest dostępne tylko w sieci lokalnej. Adres to: http://192.168.5.47:3232 - tyle że prawie na pewno u nikogo nie zadziała :( Miałem cichą nadzieję (po dokładnym zapoznaniu się z regulaminem), że ktoś już się uporał z podobnym problemem, albo wie jak to zrobić - bo zakładanie darmowego konta na jakiejś stronie hostingowej, tylko po to żeby wgrać tam na chwilę forum średnio mi się uśmiecha... W końcu tak trzeźwo patrząc, to - przynajmniej wg mnie - wystarczy wiedzieć, że to jest wersja 1.9.4. i że wszystko działa jak należy.
W każdym razie jeśli mimo wszystko nie ma większych szans na pomoc, to przepraszam że niepotrzebnie zawracam głowę - A póki co przyjrzę się dokładniej modowi Guest Restrict - może jakoś coś wykombinuje (dlatego na wszelki wypadek prosiłbym o niezamykanie tematu - jak coś zdziałam, to się podzielę :) )

Pozdrawiam,
Orlin
 
     
San

Posty: 36
Wysłany: 02-01-2006, 21:11   

Kod:

----otwórz----
templates/your_main_template/portal_body.tpl

----znajdź [84 linijka]----
{BEGIN_NEWS}
         <table width="99%" cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" align="center">
               <tr>
               <td>
                  {NEWS_HEADER}
                  <!-- BEGIN fetchpost_row -->
                  <table width="100%" cellpadding="2" cellspacing="1" border="0" class="forumline">
                     <tr>
                        <td class="catHead" height="25"><span class="genmed"><b>{fetchpost_row.TITLE}</b></span></td>
                     </tr>
                     <tr>
                        <td class="row2" align="left" height="24"><span class="gensmall">{L_POSTED}: <b>{fetchpost_row.POSTER}</b> @ {fetchpost_row.TIME}</span></td>
                     </tr>
                     <tr>
                        <td class="row1" align="left"><span class="gensmall" style="line-height:150%">{fetchpost_row.TEXT}<br /><br />{fetchpost_row.OPEN}<a href="{fetchpost_row.U_READ_FULL}">{fetchpost_row.L_READ_FULL}</a>{fetchpost_row.CLOSE}</span></td>
                     </tr>
                     <tr>
                        <td class="row3" align="left" height="24"><span class="gensmall">{L_COMMENTS}: {fetchpost_row.REPLIES} :: <a href="{fetchpost_row.U_VIEW_COMMENTS}">{L_VIEW_COMMENTS}</a> (<a href="{fetchpost_row.U_POST_COMMENT}">{L_POST_COMMENT}</a>)</span></td>
                     </tr>
                  </table>
                  <font size="1"><br /></font>
                  <!-- END fetch_post_row -->
               </td>
            </tr>
         </table>
         {END_NEWS}
----przed, wklej----
<!-- BEGIN switch_user_logged_in -->

----po, wklej----
<!-- END switch_user_logged_in -->

----zapisz, zamknij----
EoM


następnym razem sam pokombinuj, a szybciej się nauczysz ;)

edit.
powinno działać, ale nie obiecuję
 
     
ZoOm


Posty: 4
Wysłany: 30-04-2006, 13:51   

to ja mówie, że nie działa :)
Myślę, że ekipa developerska powinna się nad tym problemem bliżesz zastanowić, bo funkcja by sie przydała przy prowadzeniu np for szkolnych takie jak moje, i blokada dostępu do portalu dla osób nie zarejestrowanych / nie dodanych do grup dostępu była by naprawdę pomocna.

Pozdrawiam i owocnych zastanowień :>

[ Dodano: 05-05-2006, 23:36 ]
może inaczej... żeby portal jako strona 'wejściowa' była dostępna po zalogowaniu. czyli gdy wchodzimy na forum pojawił się login form, i dopiero po zalogowaniu pojawiał się portal. Co wy na to ? :>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę