phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Points System
Autor Wiadomość
Cyklotrial

Posty: 1
Wysłany: 18-08-2006, 09:52   

edytowałem wszystkie pliki jak nalezy (tak mi sie wydaje) ale mam problem w momencie kiedy chce zobaczyc liste uzytkownikow

sortowanie owych uzytkownikow sie całkowicie pokiełbasiło
kiedy sortuje według liczby wizyt to sortuje mi według punktow
kiedy sortuje według punktow to sortuje mi według łacznego czasu wizyt

Chciałbym zapytac czy to wina zle zedytowan ych plikow czy poprostu jest to blad w tej modyfikacji

edit:

ok wiem gdzie jest blad - w pliku memberlist.php

w instrukcji zamiast
Cytat:
#
#-----[ Znajdz ]------------------------------------------
#

$lang['Email'], $lang['Website'], $lang['Sort_Top_Ten'], $lang['helped'], $lang['Visits'], $lang['Spend time']

#
#-----[ Po tym w lini dodaj ]------------------------------------------
#

,$board_config['points_name']

#
#-----[ Znajdz ]------------------------------------------
#

$mode_types = array('joined', 'lastvisit', 'username', 'location', 'posts', 'email', 'website', 'topten', 'special_rank'

#
#-----[ Po tym w lini dodaj ]------------------------------------------
#

, 'points'

powinno byc

Cytat:
#
#-----[ Znajdz ]------------------------------------------
#

$lang['Email'], $lang['Website'], $lang['Sort_Top_Ten'], $lang['helped'], $lang['Visits'], $lang['Spend time']

#
#-----[ Po tym w lini dodaj ]------------------------------------------
#

,$board_config['points_name']

#
#-----[ Znajdz ]------------------------------------------
#

$mode_types = array('joined', 'lastvisit', 'username', 'location', 'posts', 'email', 'website', 'topten', 'special_rank', 'user_visit', 'user_spend_time'

#
#-----[ Po tym w lini dodaj ]------------------------------------------
#

, 'points'


dzieki temu zabiegowi w widoku uzytkownicy sortowanie działa jak nalezy
oczywiscie w ten sposob sortowanie wedlug punktow bedzie ostatnie na liscie rozwijanej ale mozemy umiescic je nawet w srodku.w takim wypadku musimy zwrocic uwage na to po czym wstawiamu ,$board_config['points_name'] poniewaz po tej samej opcji nalezy wtawic wtedy , 'points'

pozdrawiam
Lukas
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Lex24


Posty: 10
Wysłany: 18-08-2006, 19:32   

Zainstalowałem tego moda gdy chce napisać nowy temat na forum pojawia sie biała strona z napisem [Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/silownia/domains/big-paker.pl/public_html/posting.php on line 1345] co moze byc nie tak za pomoc dziękuje..
 
     
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 19-08-2006, 12:55   

Gdzieś brakuje } sprawdź dokładnie instrukcje.
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
Lex24


Posty: 10
Wysłany: 19-08-2006, 14:50   

Już jest ok. okazało się ze przy wysyłaniu na serwer pliku postnig.php wystąpił błąd i wysłało mi pół zawartości tego pliku.

Nie zrobiłem przed instalacją kopii posting.php i wysłałem kopie tego pliku z przed instalacji Spider Friendly 1.3.8 i moje pytanie czy to nie będzie powodowało jakiś problemów jak na razie wszystko działa jak powinno.
 
     
Gozda


Pomógł: 206 razy
Posty: 1198
Wysłany: 19-08-2006, 14:59   

http://big-paker.pl/check_files.php Sprawdź i zrób żeby to jakoś wyrównać ;)
 
     
Lex24


Posty: 10
Wysłany: 19-08-2006, 15:10   

Ten czerwony kolor mnie przeraził prawdę mówiąc nie wiem co z tym zrobić tu zła zawartość w drugim miejscu znowu brak pliku koszmar. Da się to jakoś naprawić czy zalecana instalka forum od nowa?
 
     
Gozda


Pomógł: 206 razy
Posty: 1198
Wysłany: 19-08-2006, 15:12   

Brak plików ponieważ masz zainstalowanego Spider Friendly 1.3.8 a do kazdego stylu trzeba dodać pliki.
 
     
Lex24


Posty: 10
Wysłany: 19-08-2006, 15:18   

Gozda napisał/a:
Brak plików ponieważ masz zainstalowanego Spider Friendly 1.3.8 a do kazdego stylu trzeba dodać pliki.


Z tym chyba dam sobie radę a 'Zła zawartość' co na to poradzić?
 
     
Gozda


Pomógł: 206 razy
Posty: 1198
Wysłany: 19-08-2006, 15:21   

Lex24 napisał/a:
Z tym chyba dam sobie radę a 'Zła zawartość' co na to poradzić?
Źle zainstalowałeś jakąś modyfikacje, albo autor nie dodał pliku żeby dodać do mods_info co poprawiło by "Złą zawartość" na "Modyfikowany".
Dobra to jest temat o modyfikacji "Points System" nie piszmy już tutaj. ;)
 
     
Lex24


Posty: 10
Wysłany: 19-08-2006, 18:28   

Jeszcze tylko jedno pytanie poprawiłem wszystkie błędy odinstalowałem moda points System robie instalke jego od nowa po modywikacji pliku pojawia sie 'zła zawartosc' rozumiem ze jak mod działa dobrze czyli "autor nie dodał pliku żeby dodać do mods_info co poprawiło by "Złą zawartość" na "Modyfikowany". i z tym da sie żyć ? I pytanie do osób majacych tego moda wam też wyswietla sie "Zła zawartość"??
 
     
Gozda


Pomógł: 206 razy
Posty: 1198
Wysłany: 19-08-2006, 19:17   

Jeżeli ci to przeszkadza, to sam dodaj do mods_info plik że jest "modyfikowany" jeżeli działa poprawnie to nie widze problemów.
 
     
Seshiro

Posty: 153
Wysłany: 20-08-2006, 09:59   

1. Jak zrobić aby oknie admina przy Points: zamias liczby pisało cos innego np "brak" czy "nielimitowana ilość" :D Albo poprostu u admina to wymazać. Jak to zrobić ?

2. Jak zmienić nazwe z Points na "Respekt" ?

:P

[ Dodano: 20-08-2006, 16:16 ]
Ad 2. juz wiem :P
 
     
natthew

Pomógł: 3 razy
Posty: 105
Wysłany: 29-08-2006, 00:34   

Kod:
Could not!

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'user_points' in 'field list'

UPDATE phpbb_users SET user_points = 0 WHERE user_id = 2

Line : 94
File : update_user_points.php


Tak coś mi się wyświetliło jak chcialem zakończyć instalke Points System...

[ Dodano: 29-08-2006, 00:43 ]
Jak chce wejsć w temat ponadto:
Kod:
Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'u.user_points' in 'field list'

SELECT p.post_id, p.post_time, p.enable_sig, p.enable_html, p.enable_smilies, p.post_edit_count, p.post_edit_time, p.post_username, p.post_approve, p.poster_delete, p.post_edit_by, p.post_parent, p.post_icon, p.user_agent, p.post_attachment, p.post_expire, u.user_sig_image, u.user_birthday, u.user_from, u.user_regdate, u.user_gender, u.user_aim, u.user_viewaim, u.user_msnm, u.user_yim, u.user_avatar_width, u.user_avatar_height, u.user_field_1, u.user_allow_field_1, u.user_field_2, u.user_allow_field_2, u.user_id, u.username, u.user_level, u.user_jr, u.user_allowhtml, u.user_posts, u.user_points, u.user_allowsig, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_allowsmile, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_avatar, u.user_rank, u.user_viewemail, u.user_website, u.user_email, u.can_custom_ranks, u.user_custom_rank, u.user_session_time, u.user_allow_viewonline, pt.post_text, pt.bbcode_uid, pt.post_subject , ph.th_post_id FROM phpbb_posts p LEFT JOIN phpbb_posts_text_history ph ON (ph.th_post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_posts_text pt ON (pt.post_id = p.post_id) LEFT JOIN phpbb_users u ON (u.user_id = p.poster_id) WHERE p.topic_id = 129 GROUP by p.post_id ORDER BY p.post_order, p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 844
File : viewtopic.php
 
     
Ovitz

Posty: 27
Wysłany: 31-08-2006, 23:35   

Jeżeli chciałbym to zainstalować na innym stylu niz subsilver to co musze zrobić :?: CZy wogole musze coś robić :?:

I jeszcze jedno w instrukcji która ściągnołem z tego tematu pisze:

Cytat:
Instrukcja dla wersji phpBB by Przemo 1.9.5 by szpak


Czyli nie do 1.25.5 :?: :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
warna



Pomógł: 475 razy
Posty: 2335
Wysłany: 01-09-2006, 09:06   

natthew, nie uruchomiłeś pliku mod_install.php
Ovitz, widocznie szpak coś pomylił. Jeśli ściągałeś z tego tematu i archiwum z modem ma nazwe Points_System_1125.rar to śmiało możesz instalować :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę