phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
PM On Register
Autor Wiadomość
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 25-03-2009, 06:09   

bartek98, nie , tylko w BBCode
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
rybek

Posty: 8
Wysłany: 13-08-2009, 20:30   

Mam problem sprawdziłem 3 razy czy wszystko ok, ale nadal nie znalazłem błędu w wklejeniu czy coś.
Mianowicie po rejestracji nowego usera na są komunikaty:

Kod:

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in/includes/usercp_register.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/usercp_register.php:926) in /var/www/virtual/f1pro.pl/htdocs/forum/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/usercp_register.php:926) in/includes/sessions.php on line 547


w usercp_register.php linia 926 to:
Kod:
    $sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TEXT_TABLE . " (privmsgs_text_id, privmsgs_text) VALUES ($privmsg_sent_id, '" . str_replace("\'", "''", addslashes(sprintf($register_pm,$board_config['sitename'],$board_config['sitename']))) . "')";


Dlatego też nie PM dochodziły by puste :?:
 
     
centka

Posty: 68
Wysłany: 06-12-2009, 01:59   

przy rejestracji nowego usera pojawia sie taki komunikat:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not insert PM data.

DEBUG MODE

INSERT INTO scmazowsze_privmsgs_text (privmsgs_text_id, privmsgs_bbcode_uid, privmsgs_text) VALUES ((), 'dda418b4be', 'Serdecznie witamy na naszym Forum, Na samym poczatku, jesli jeszcze tego nie zrobles, proponujemy zapoznac się z regulaminem naszego forum. Naprawde warto go przeczytac. Zapraszamy takze do edycji profilu, gdzie znajduje sie wiecej opcji niz przy samej rejestracji oraz przedstawienia się innym użytkownikom w dziale Nasi Forumowicze i zaprezentowania swojego samochodu w dziale Nasze Auta. Zyczymy milego pisania Zespol CMS')

Line : 929
File : usercp_register.php

[ Dodano: 06-12-2009, 01:59 ]
jak to poprawic?

[ Dodano: 09-12-2009, 16:18 ]
pomoże ktoś? sama sobie nie poradzę ;]
 
     
An0nim

Posty: 6
Wysłany: 16-10-2010, 12:57   

Ja mianowicie mam taki problem. Wszystko robiłem starannie wg instrukcji nawet 2 razy. Jestem pewien w 99%, że wszystko zrobiłem dobrze, lecz gdy wchodzę w PA --> Konfiguracje zjeżdżam w dół, uzupełniam pole tak jak chcę, wciskam "Wyślij", wracam do podglądu konfiguracji jeszcze raz, ale wszystko mam puste mimo, że wypełniłem:


Założyłem testowe konto i sprawdziłem czy PW doszła (a może jednak zadziałało tylko w PA tego niewyświetla) - niestety nic.

Proszę kogoś kto ma chęci by mi pomógł...
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 16-10-2010, 13:52   

Wykonałeś zapytania SQL?
 
     
An0nim

Posty: 6
Wysłany: 16-10-2010, 14:51   

Tak, tylko nie wiem czy plik db_update.php dobrze wrzuciłem na serwer. Bo szukałem w ftp tego pliku ale go nie było...

[ Dodano: 16-10-2010, 18:16 ]
Nie wiem dlaczego nie ma opcji edytuj tak więc piszę nowego posta.

Mógłby mi ktoś napisać gdzie wrzucić ten plik po wrzuceniu zapytania i wygenerowania tego pliku?
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 16-10-2010, 21:35   

An0nim, wrzuć go do katalogu głównego forum i w przeglądarce wpisz: www.adres_forum.pl/db_update.php
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
An0nim

Posty: 6
Wysłany: 17-10-2010, 09:08   

Ok niby wszystko działa, ale jak klikam przycisk "Rejestracja" to wyskakuje taki błąd:

Kod:
Parse error: syntax error, unexpected '"' in /home/csblind/public_html/cs-blind.pl/includes/usercp_register.php on line 938
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 17-10-2010, 09:14   

An0nim, daj usercp_register.php do załącznika
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
An0nim

Posty: 6
Wysłany: 17-10-2010, 09:29   

Ok masz
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 17-10-2010, 09:33   

Sprawdź teraz
 
     
An0nim

Posty: 6
Wysłany: 17-10-2010, 09:37   

Hehehe działa pięknie :0 Dzięki wam chłopaki :) dałbym pomógł, ale nie mam jak :P
 
     
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 24-12-2010, 05:21   

Gdzie zmienić Autora PW ? zamiast id 2 np MASS PW (z tego moda ) albo chociaż inne id H@ ;;]
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 24-12-2010, 09:57   

mafialuka, usercp_register.php
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES ('0', '" . str_replace("\'", "''", addslashes(sprintf($register_pm_subject,$board_config['sitename']))) . "', '2', " . $user_id . ", " . $privmsgs_date . ", '0', '1', '1', '0')";

w tym:
Kod:
'2', " . $user_id . "

liczbę 2 zamieniasz na inne ID
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 26-12-2010, 01:11   

thx
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę