phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Mass PW
Autor Wiadomość
wolek

Posty: 118
Wysłany: 15-09-2010, 19:17   

Tak, działał mass pw dobrze 2 x a za 3 razem po 2 tyg nie działa
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ty27mek

Pomógł: 4 razy
Posty: 42
Wysłany: 10-11-2011, 15:43   

Jak zrobić html wiadomość?
 
     
Czaston


Pomógł: 22 razy
Posty: 175
Wysłany: 26-01-2012, 15:19   

Tak szukałem w tym wątku i w plikach do edycji odpowiedzi na moje pytanie - jak w widoku PA zmienić napis z Mass PW na np. Korespondencja PW?
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 26-01-2012, 16:53   

Jeżeli w menu to w admin/modules_data.php
Kod:
'Mass PW' => array("admin_mass_pw.$phpEx", 12),
jak na belce to templates/NazwaStylu/admin/user_pw_body.tpl
Kod:
{L_MASS_PW}
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Czaston


Pomógł: 22 razy
Posty: 175
Wysłany: 26-01-2012, 19:35   

xlesiu, czyli zamiast:
Kod:
'Mass PW' => array("admin_mass_pw.$phpEx", 12),

wpisać po prostu:
Kod:
'Mass PW' => Korespondencja PW

dobrze rozumiem?

[ Dodano: 26-01-2012, 19:50 ]
// już sobie poradziłem:
Kod:
'Korespondencja PW' => array("admin_mass_pw.$phpEx", 12),
 
     
kfak

Pomógł: 1 raz
Posty: 28
Wysłany: 29-03-2012, 02:37   

Pico napisał/a:
Cytat:
Siemanko
Jak moznaby zrobic, aby wyswietlany nadawca, byl aktualnei zalogowanym adminem?
Mam wielu administratorow na forum i chcialbym, aby kazdy wysylal w swoim imieniu

w pliku admin_mass_pw.php
znajdź
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_id, privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES ('$idx', '1', '$temat', '$bot_id', '$UserId', " . $data . ", '0', '1', '1', '0')";

i zamień na
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_id, privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES ('$idx', '1', '$temat', " . $userdata['user_id'] . ", '$UserId', " . $data . ", '0', '1', '1', '0')";

nie testowałem, ale powinno działać
Działa elegancko, ale w powiadomieniu mailowym o prywatnej wiadomości nie podaje informacji od kogo :(

[ Dodano: 30-03-2012, 11:47 ]
kfak napisał/a:
Pico napisał/a:

Cytat:
Siemanko
Jak moznaby zrobic, aby wyswietlany nadawca, byl aktualnei zalogowanym adminem?
Mam wielu administratorow na forum i chcialbym, aby kazdy wysylal w swoim imieniu


Kod:
w pliku admin_mass_pw.php
znajdź
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_id, privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES ('$idx', '1', '$temat', '$bot_id', '$UserId', " . $data . ", '0', '1', '1', '0')";

i zamień na
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_id, privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES (' ', '1', '$temat', " . $userdata['user_id'] . ", '$UserId', " . $data . ", '0', '1', '1', '0')";


nie testowałem, ale powinno działać

Działa elegancko, ale w powiadomieniu mailowym o prywatnej wiadomości nie podaje informacji od kogo :(


dokonałem takiej modyfikacji, która uwzględnia najprawdopodobniej (bo jeszcze nie wysyłałem na całej grupie) - błąd statystyk w postaci zapychania bazy privami i wyświetla administratora, który wysyła priva.
Kod:
w pliku admin_mass_pw.php
znajdź
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_id, privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES ('$idx', '1', '$temat', '$bot_id', '$UserId', " . $data . ", '0', '1', '1', '0')";

i zamień na
Kod:
$sql = "INSERT INTO " . PRIVMSGS_TABLE . " (privmsgs_id, privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES ('$idx', '1', '$temat', " . $userdata['user_id'] . ", '$UserId', " . $data . ", '0', '1', '1', '0')";
 
     
Łatuś


Posty: 16
Wysłany: 25-03-2013, 19:10   

Witam,
mam profil-bota, który siedzi u nas na forum.

W którym miejscu zmienić tak, aby nadawcą wiadomości nie był Mass Pw Info tylko właśnie ten profil-bot?
_________________
W większości samouk, dużo poradników ale też i dużo pomocy z strony użytkowników forum Przema. Dzięki :)
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 25-03-2013, 23:43   

admin_mass_pw.php

Kod:
    $sql = "SELECT user_id, username FROM " . USERS_TABLE . " WHERE username = 'Mass Pw Bot'";
    if ( !( $result = $db -> sql_query( $sql ) ) )


było na pieszej stronie tematu :oops:
 
     
kraszul

Posty: 54
Wysłany: 22-09-2013, 12:46   

Powiedzcie mi co zrobi ze powyżej 3000 użytkownik przy wysyłce mass pw z zaznaczeniem na powiadom o wiadomości na e-miala użytkownika wysyłką w po pewnym czasie wysalania wywala błąd i wysala 2 wiadomo sci na pw o takiej samej treści?
 
     
Charmer


Posty: 34
Wysłany: 11-01-2014, 22:26   

ciekawa modyfikacja mi działą poprawnie polecam :)
 
     
BoRii

Pomógł: 4 razy
Posty: 170
Wysłany: 07-02-2014, 21:54   

Co do instalowania w wersji 1.12.8
Pojawia się błąd, gdy instaluję tą modyfikację i wysyłam wiadomość, cały czas w profilu mam napisane że mam jedną nieprzeczytaną wiadomość, a tak nie jest, wie ktoś w czym problem?
 
     
Lechotek

Posty: 10
Wysłany: 14-03-2014, 14:13   

Mam ten sam problem co kolega wyżej... ;-(
 
     
adi32

Pomógł: 2 razy
Posty: 26
Wysłany: 29-08-2014, 20:34   

BoRii, Lechotek, synchronizowaliście nieprzeczytane PW w checkfiles? U mnie pomogło
 
     
Lechotek

Posty: 10
Wysłany: 22-10-2014, 16:04   

Tak, synchronizowałem i nadal ten sam problem
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
FarmerPL

Posty: 22
Wysłany: 28-12-2014, 15:52   

Ten sam problem mam co panowie wyżej, ciągle jedna nieprzeczytana wiadomość na przemo 1.12.8
Ostatnio zmieniony przez Woytec 28-12-2014, 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę