phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Shop mod
Autor Wiadomość
Seraphe


Pomógł: 38 razy
Posty: 606
Wysłany: 25-04-2008, 08:54   

potter125 napisał/a:
Nie ma . Tylko trzeba umieć zainstalować ....


Ma błędy, które mnie jako użytkownika irytują (nie twierdzę że uniemożliwiają użytkowanie).

Cash Mod jest milion razy lepszy i ma więcej opcji.

A sklepik też mam i wszystko działa jak należy (sam sobie przerobiłem). Zainteresowanych zainstalowaniem odsyłam na gg: 3029396
_________________
"Dostałem warna i teraz obniżone zachowanie będę miał na semestr"
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kwpolska

Posty: 9
Wysłany: 20-09-2008, 19:27   

Czy modyfikacja współpracuje z CashModem? Point System nie jest modyfikacją zachwycającą. Podobno PS ma takie same możliwości jak CM, ale bardzo trudno jest go odinstalować.
 
     
Seraphe


Pomógł: 38 razy
Posty: 606
Wysłany: 21-09-2008, 14:13   

Kwpolska napisał/a:
Czy modyfikacja współpracuje z CashModem?


Trzeba dokonać kilku modyfikacji aby działałz CM.
_________________
"Dostałem warna i teraz obniżone zachowanie będę miał na semestr"
 
     
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 26-11-2008, 23:24   

hmm.. tak pytanko :P Będzie to działać z Simple Points System by KnofeL 2.0 (lub Points System) i z Cash Mod ????? :P
 
     
Phantom


Pomógł: 23 razy
Posty: 161
Wysłany: 01-12-2008, 20:56   

orszul4321 napisał/a:
hmm.. tak pytanko :P Będzie to działać z Simple Points System by KnofeL 2.0 (lub Points System) i z Cash Mod ????? :P

Przecież pisze, że współpracuje z Points system
 
     
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 01-12-2008, 22:59   

no tak, ale jeszcze potrzebna jest jedna modyfikacja, która powiąże te dwa mody - ma ktoś taką??? :P
 
     
Phantom


Pomógł: 23 razy
Posty: 161
Wysłany: 02-12-2008, 01:31   

orszul4321 napisał/a:
no tak, ale jeszcze potrzebna jest jedna modyfikacja, która powiąże te dwa mody - ma ktoś taką??? :P

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=28361
 
     
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 24-12-2008, 17:28   

O co chodzi?? Screen w załączniku.. Wszystko wykonałem jak należy, ale mimo to nie działa :/ nigdzie nie mogę wejść, bo ten błąd się pokazuje :|
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 24-12-2008, 17:36   

Zobacz to http://www.przemo.org/php...p=206150#206150
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 24-12-2008, 20:35   

Nie doczytałem :( Wezmę odinstaluje moda i od nowa... :)
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 24-12-2008, 20:37   

orszul4321 napisał/a:
Wezmę odinstaluje moda i od nowa... :)
a le po co wykonaj tylko zapytanie
Kod:
create table `phpbb_shopitems` (`id` INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, `name` CHAR (32) NOT NULL, `shop` CHAR (32) NOT NULL, `sdesc` CHAR (80) NOT NULL, `ldesc` TEXT NOT NULL, `cost` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '100', `stock` TINYINT (3) UNSIGNED DEFAULT '10', `maxstock` TINYINT (3) UNSIGNED DEFAULT '100', `sold` INT (5) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', `accessforum` INT (4) DEFAULT '0', PRIMARY KEY(`id`), INDEX(`name`));
create table `phpbb_shops` (`id` INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, `shopname` CHAR (32) NOT NULL, `shoptype` CHAR (32) NOT NULL, PRIMARY KEY(`id`), `type` char (32) NOT NULL, `restocktime` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '86400', `restockedtime` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '0', `restockamount` INT (4) UNSIGNED DEFAULT '5', `amountearnt` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '0', INDEX(`shopname`));
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('multibuys', 'on');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('restocks', 'off');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('sellrate', '75');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewtopic', 'images');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewprofile', 'images');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewinventory', 'grouped');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('specialshop', 'ßstoreŢdisabledßnameŢEffects StoreßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewtopiclimit', '5');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_orderby', 'name');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_give', 'on');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_trade', 'on');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_invlimit', '0');
alter table phpbb_users add `user_effects` CHAR (255);
alter table phpbb_users add `user_privs` CHAR (255);
alter table phpbb_users add `user_custitle` TEXT;
alter table phpbb_users add `user_specmsg` TEXT;
alter table phpbb_users add `user_items` TEXT;
alter table phpbb_users add `user_trade` TEXT;
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 24-12-2008, 21:20   

ale ja nawet do PA nie mogłem wejść :( już mi działa dobrze :D tylko szkoda, że po angielsku :P
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 17-02-2009, 20:49   

A czy dałoby się to połączyć z Cash Mod'em :?: :?: :?: Jeśli tak to poproszę o dokładne iknstrukcje. ;)
_________________
wojok040
 
     
Seraphe


Pomógł: 38 razy
Posty: 606
Wysłany: 19-02-2009, 15:59   

wojok040 napisał/a:
A czy dałoby się to połączyć z Cash Mod'em :?: :?: :?: Jeśli tak to poproszę o dokładne iknstrukcje. ;)


Grrrr

# requires : 2.0.0+ phpbb
# points mod
# OR cash mod version 2.x
_________________
"Dostałem warna i teraz obniżone zachowanie będę miał na semestr"
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
sadamq

Posty: 53
Wysłany: 14-05-2009, 21:06   

Mam bardzo ważną sprawę!

Proszę, niech ktoś mi powie jak dodawać możliwość kupna różnych itemów itd! Zainstalowałem i nic..

2. Może ktoś przetłumaczyć kilka/kilkanaście zdań po angielsku? Również bardzo proszę :) Nie za bardzo mogę się połapać w tym modzie..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę