phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gilu
22-01-2009, 18:19
[ MOD ] [ PORTAL ] Reloader v. o.99b
Autor Wiadomość
zabawroc

Posty: 9
Wysłany: 07-08-2004, 21:16   

Zainstalowane i dziala zajelo mi to jakies 4 minuty :) mozna zobaczyc www.allgsm.pl dziala narazie tylko link baza telefonow

Dzieki za tego moda :D
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 08-08-2004, 00:44   

zabawroc, powiedz, czy było trudne ? :mrgreen:

Zajebiscie to wyglada :)
niech ktoś mi jeszcze tylko powie co trzeba dodac by pokazywalo belk? na gorze. :)
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
micek

Posty: 5
Wysłany: 13-08-2004, 18:53   

Hey, witam wszystkich

Mam pytanie, odnośnie tego moda:
Linki do page1 i page 2 (portal.php?show=strona1 i portal.php?show=strona2) działają mi bez zarzutu, ale do page3, page4 idt. już nie

Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć jak moge uruchomić więcej linków to byłbym wdzięczny

Pozdrawiam
 
     
vegetagt


Pomógł: 125 razy
Posty: 1243
Wysłany: 13-08-2004, 19:06   

przeczytaj readme to sie dowiesz ;]
_________________
JA NAPRAWDE NIE UDZIELAM POMOCY NA GG/PW I NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA!
Ja pomogłem, Pan pomógł. Kto pomógł? Ci państwo :)
 
     
micek

Posty: 5
Wysłany: 13-08-2004, 19:29   

poprostu niedoczytałem.. :oops: sorry za lamerskiego posta :wink: ostatnio ciężko sypiam, to chyba przez to :)

Pozdrawiam
 
     
zabawroc

Posty: 9
Wysłany: 14-08-2004, 20:21   

Widmo proste jak drut bylo to :lol:
Ale mam pytanie cos sie chrzani podczas dodania iframe dlaczego ?

Zerknijcie pomozcie
http://www.allgsm.pl/forum/portal.php?show=loga

Poprostu wyswietla lewa strone a prawej i reszty nie

[ Dodano: 17-08-2004, 09:04 ]
Halo czy mogl by mi ktos pomoc z tym iframe ?? dlaczego niewyswietla reszty strony lewej i stopki ?
POMOCY
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 17-08-2004, 21:22   

Po
Kod:
<iframe src="http://partner.wapacz.pl/mod.php?ids=12&ng=6" width=600 height=600 scrollbar=no>

dodaj jeszcze </iframe>.

Każdy otwarty tag nalezy zamyka?. Jedyne których nie potrzeba (w HTML 4) to br i li.
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
DjDuDi


Pomógł: 27 razy
Posty: 250
Wysłany: 25-08-2004, 22:36   

Mod jest COOL... mam go już od długiego czasu... i bardzo dobrze działa bez problemów...
_________________
Gość Zapraszam cię na moją stronę www.DjDuDi.pl
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 26-08-2004, 00:10   

DjDuDi, prawda ze to nie trudne?

przywracasz wiare w ludzi i sprawiasz ze cieszcze sie z tego moda jeszcze bardziej - gdy widze ze jest uzywany i działa... :) Nie wiesz jaka to satysfakcja...
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
stranl


Posty: 7
Wysłany: 26-08-2004, 00:39   

Widmo co prawda było wcześniej to pytanie ale nie znalazłem odpowiedzi., ale czy mod załączony w pierwszym poscie zawiera te poprawki o jakich mowa jest w tym temacie :?: :!:


W?a?nie tego szukam to co? idealnego dla mojego portalu :lol:
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 27-08-2004, 01:07   

Cytat:
Widmo co prawda było wcześniej to pytanie ale nie znalazłem odpowiedzi., ale czy mod załączony w pierwszym poscie zawiera te poprawki o jakich mowa jest w tym temacie


wczoraj probowalem dojsc do tego...
jak zainstalujesz ten mod z 1go posta to bedzie dzialac.
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
DjDuDi


Pomógł: 27 razy
Posty: 250
Wysłany: 27-08-2004, 10:55   

Cytat:
DjDuDi, prawda ze to nie trudne?

przywracasz wiare w ludzi i sprawiasz ze cieszcze sie z tego moda jeszcze bardziej - gdy widze ze jest uzywany i działa... Nie wiesz jaka to satysfakcja...


Szczerze mówięc nie widziałem moda prostrzego w instalacji od twojego moda...

Takie małe, a tak bardzo cieszy...

Ps. sam kiedy? bym chciał jakiego? moda napisać... może bym dać rade... ale słabo na PHP jeszcze sie znam... ale przynajmnie satysfakcje przynosi mi pomaganie ludziom w problemach z forum i modami... :D
_________________
Gość Zapraszam cię na moją stronę www.DjDuDi.pl
 
     
stranl


Posty: 7
Wysłany: 27-08-2004, 12:58   

No i zainstalowane :lol: Modzik jest super. Na mojej stronie już widać efekty :!: (Wywo?ywane z linków po lewej stronie)
Ja zainstalowałem plik z pierwszego postu. Poprawiłem formatowanie daty w pliku portal.php (o tym pisać Stachu) Zrobiłem jescze porównanie mojego stylu z subSilver - wstawićem zmianą dla mojego stylu Appalachia (w portal_body.tpl)
Potem tylko przygotowałem pliczki PHP do linkowania dla mod'a (w katalogu pages), i wpisanie linków w Panelu Portalu - I modzik ?miga.
(Tak się zastanawiam czy uruchamiałem te SQL które są w opisie mod'a - i chyba nie, a mod działa :D )

Widmo
A tak przy okazji czy można tam w mod'zie wyświetli? zawartość tematu wybranego forum (o określonym ID)? a może jest taki samodzielny mod'zik i to można połączyć :?: :!:
 
     
DjDuDi


Pomógł: 27 razy
Posty: 250
Wysłany: 27-08-2004, 15:35   

Cytat:
A tak przy okazji czy można tam w mod'zie wyświetli? zawartość tematu wybranego forum (o określonym ID)? a może jest taki samodzielny mod'zik i to można połączyć

w sumie dało by rade.... trza by pokombinowa?... z oryginalnym kodem z portal.php... tym odpowiedzialnym wla?nie za newsy... kiedy? miałem dwa portale...

Portal.php z ogolnymi newsami
a drugi sport.php z newsami sportowimi... i te w?a?nie kumpel zamieszczać w odpowiednim dziale na forum... pozniej ci dam.... prerobiony portal.php... i powiem ci tylko gdzie wpisać id odpowiednie... :D
_________________
Gość Zapraszam cię na moją stronę www.DjDuDi.pl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gibek


Posty: 18
Wysłany: 28-08-2004, 00:44   

Sorry za głupie pytanie ... Był juz tu podobny post ale nikt nie odpowiedział. Jak na tych stronach uzyskać polskie znaki?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę