phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:35
Color in SB
Autor Wiadomość
Glatek

Pomógł: 1 raz
Posty: 62
Wysłany: 06-07-2007, 18:07   

Okey
Działa jak nie ma tej tabelki do wyboru koloru a ja chciałbym aby działało z tabelką z kolorami
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Mackownik

Posty: 11
Wysłany: 07-07-2007, 00:25   

no właśnie ja mam ten sam problem, jak już wspominałem :(
 
     
jancu

Posty: 30
Wysłany: 29-07-2007, 22:15   

Robie wszystko zgodnie z instrukcją w pierwszym poście i nie pokazuje mi kolorów :(
 
     
JrQ-


Pomógł: 147 razy
Posty: 1387
Wysłany: 19-08-2007, 16:14   

To widocznie cos źle robisz...Mi działa bez zarzutów, super modyfikacja.
 
     
TropMan
zbanowany

Pomógł: 3 razy
Posty: 98
Wysłany: 17-01-2008, 01:07   

ehh no coś nie tak robie tak jak jest napisane a tu mam [color*=blue]dadasdsad[*/color] zamiast kolorowego tekstu :/ (oczywiście bez gwiazdek)
 
     
Dezaprobator

Posty: 24
Wysłany: 21-04-2008, 18:25   

Czy da się zrobić tak aby kursor automatycznie ustawiał się pomiędzy a zamiast na końcu ?
Tak ogólnie to działa ale dla użytkowników nie znających BBCode jest to mało zrozumiałe i się pytają co maja zrobić.

[ Dodano: 21-04-2008, 18:52 ]
chodziło o
Kod:
[color=cyan] a [/color]
 
     
GOGETA18

Posty: 14
Wysłany: 23-05-2008, 02:03   

Witam mam problem wstawiłem jak się należy ale mi nie wskazuje jak należy kody mi wychodzą a koloru nie ma

Kod:
<br />
<form name="post" action="{SHOUTBOX_URL}" method="POST" target="shout_iframe">
<table width="{SHOUTBOX_WIDTH}" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" border="0" class="forumline" style="border-width: 1px;">
    <tr>
        <td class="catHead" align="center" height="25"><span class="cattitle"><a href="{SHOUTBOX_URL}" class="mainmenu" title="{L_ALL_MESSAGES}">ShoutBox</a></span></td>
    </tr>
    <tr>
        <td class="row1" align="center" valign="middle"><iframe style="border-width: 1px;" name="shout_iframe" src="{SHOUTBOX_URL}" width="{SHOUTBOX_WIDTH}" height="{SHOUTBOX_HEIGHT}"></iframe></td>
    </tr>
    <tr>
        <td class="row1" align="center" valign="bottom" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">
        {L_GG_MES}: <input type="text" name="message" style="height:20px;font-size:9px;width:360px;" size="60" maxlength="{MAXLENGHT}" value="" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)">
        &nbsp;<input type="submit" name="submit_button" value="{L_SEND}" class="button" style="font-size:9px; height:17px;" onclick="this.form.submit(); post.message.value=''; return false;">
        &nbsp;<input type="submit" name="refresh" value="R" style="font-size:9px; height:17px; cursor: pointer" title="{L_REFRESH}" class="button" onclick="post.message.value=''; this.form.submit();" />
        &nbsp;<input type="button" class="button" value="Emoty" style="font-size:9px; height:16px;" onclick="window.open('posting.php?mode=smilies', '_chatboxsmilies', 'HEIGHT=400,resizable=yes,scrollbars=yes,WIDTH=375');"/>
        <input type="hidden" name="mode" value="submit"></span></td>
    </tr><select class="post" name="sb_color" onChange="bbfontstyle('[color=' + this.form.sb_color.options[this.form.sb_color.selectedIndex].value + ']', '[/color]'); this.form.sb_color.value='{FONTCOLOR_1}';">
         <option style="{FONTCOLOR_1};" value="{FONTCOLOR_1}" class="genmed">{L_COLOR_DEFAULT}</option>
         <option style="color:darkred;" value="darkred" class="genmed">{L_COLOR_DARK_RED}</option>
         <option style="color:red;" value="red" class="genmed">{L_COLOR_RED}</option>
         <option style="color:orange;" value="orange" class="genmed">{L_COLOR_ORANGE}</option>
         <option style="color:brown;" value="brown" class="genmed">{L_COLOR_BROWN}</option>
         <option style="color:yellow;" value="yellow" class="genmed">{L_COLOR_YELLOW}</option>
         <option style="color:green;" value="green" class="genmed">Zielony</option>
         <option style="color:olive;" value="olive" class="genmed">{L_COLOR_OLIVE}</option>
         <option style="color:cyan;" value="cyan" class="genmed">{L_COLOR_CYAN}</option>
         <option style="color:blue;" value="blue" class="genmed">{L_COLOR_BLUE}</option>
         <option style="color:darkblue;" value="darkblue" class="genmed">{L_COLOR_DARK_BLUE}</option>
         <option style="color:indigo;" value="indigo" class="genmed">{L_COLOR_INDIGO}</option>
         <option style="color:violet;" value="violet" class="genmed">{L_COLOR_VIOLET}</option>
         <option style="color:white;" value="white" class="genmed">{L_COLOR_WHITE}</option>
         <option style="color:black;" value="black" class="genmed">{L_COLOR_BLACK}</option>
         </select>
         <tr>
        <td class="row1" align="center" valign="bottom" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">{L_MOST_ACTIVE}
        <!-- BEGIN mostactive -->
        {mostactive.WHO}{mostactive.HOW_MANY}
        <!-- END mostactive --></span></td>
    </tr>
</table>
</form>


Dziękuję z góry za pomoc
 
     
gniew1971

Posty: 9
Wysłany: 11-06-2008, 23:29   

Co mam zrobić by jak pisze kolorek był cały czas, no by nie trzebavyło za każdym razem wybierać ?
 
     
Papushka

Pomógł: 1 raz
Posty: 72
Wysłany: 04-08-2008, 23:42   

a jak dodać opcję wielkości [size] [/size]
 
     
Yaxiz

Posty: 12
Wysłany: 11-08-2008, 20:44   

jak tam to dodam to nic nie moge napisac.. Cos chyba nie tak robie z plikiem shutbox_view.php
Ale z drugiej strony co am mozna zle zrobic?? ;/ Prosze o pomoc (moze umiescicie gotowy i zmieniony plik?)
 
     
_ImPuLs_

Posty: 2
Wysłany: 21-09-2008, 13:54   

 
Ogólnie to tzreba zsumować wszystkie zmiany jakie były podane.

Zmieniamy pliki:
shoutbox_view.php -> pierwszy post
shoutbox.php -> czwarty post
templates/TWÓJ_STYL/shoutbox_body.tpl -> czwarty post


(to tak jako podsumowanie)

Mod działa bezproblemowo. Dziękuję i pozdrawiam.
 
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 30-09-2008, 21:14   

A mi cos nie działa :)
x e [Dzisiaj 21:13] tosiek [i]: tosiek,

Konto testowe:
login: test
hasło: testtest

Zainstalowane user call z kolorami :)
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
James

Posty: 2
Wysłany: 02-11-2008, 08:01   

Ja mam problem, co tu dużo pisać ;)
Screen:
http://www.iv.pl/images/2dzecvuj4azu4wvnuf.jpg

Zrobiłem wszystko jak należało

Pozdrawiam,
James
 
     
Skudi


Pomógł: 2 razy
Posty: 29
Wysłany: 12-11-2008, 19:11   

A może ktoś napisać jak to zrobić w starej wersji przemo ? :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zmora150

Pomógł: 1 raz
Posty: 58
Wysłany: 16-11-2008, 23:50   

dla osób u których nie działa

Kod:
$msg = str_replace(array('[u]', '[b]', '[i]', '[/i]', '[/b]', '[/u]', '[/color]'), array('<u>', '<b>', '<i>', '</i>', '</b>', '</u>', '</font>'), $msg);
$msg = preg_replace("/\[color=(\#[0-9A-F]{6}|[a-z]+)\]/si",'<font color="\\1">', $msg);


Zmieńcie te linijkę na

Kod:
$msg = str_replace(array('[u]', '[b]', '[i]', '[/i]', '[/b]', '[/u]', '[/color]'), array('<u>', '<b>', '<i>', '</i>', '</b>', '</u>', '</span>'), $msg);
$msg = preg_replace("/\[color=(\#[0-9A-F]{6}|[a-z]+)\]/si",'<span style="color:\\1">', $msg);



U mnie na stronie z jakiegoś powodu, <font> nie działa, może u innych też tak jest.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę