phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:35
Color in SB
Autor Wiadomość
Robert007

Posty: 135
Wysłany: 09-01-2009, 15:01   

na moim stylu forum kolor nie dziala, tylko czcianka sie zwieksza lekko na wieksza a na subsilver dziala. dlaczego ?
_________________
Jestem dobrym skrypterem w języku pawn
znam po trochu html i php
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 09-01-2009, 15:27   

Robert007, daj konto testowe
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
scun

Posty: 21
Wysłany: 27-02-2009, 14:05   

może ktoś dodać tagi [b*] [/b] [i*][/i] wiem ze to czysty html w sumie ale nie wiem jak to zrobic ciemna masa ze mnie, nie linczujcie Please.
 
     
Misiur


Posty: 35
Wysłany: 17-03-2009, 17:45   

scun, to bardzo proste - dodaj sobie po prostu buttoniki:

Kod:

<input type="button" value="B" class="pogrubienie" name="sb_b" onclick="bbfontstyle('[b]', '[/b]');">
<input type="button" value="I" class="italic" name="sb_i" onclick="bbfontstyle('[i]', '[/i]');">


Ok, już jest w porządku. Tylko wielkość liter w BB Tagu ma znaczenie.
 
     
Glizdor

Pomógł: 1 raz
Posty: 25
Wysłany: 26-04-2009, 20:10   

wgrałem juz dziś ze 10 modów i wszystkie działają a kazdy pisze o błędach

Wystarczy czytać ze zrozumieniem
 
     
simon231

Pomógł: 50 razy
Posty: 261
Wysłany: 22-05-2009, 09:55   

1. Ustawienia nie zapisują się po wysłaniu wiadomości lub odświeżeniu
2. Koloru po wysłaniu wiadomości nie ma (dodaje moje SB do załącznika, może sam nie widze błędu)
3. Po użyciu [B], [i], [color], kursor ustawia się po bbcode nie w środku, mógłby ktoś napisać instrukcje, że po wciśnięciu np. "B" rozpoczęcie bbcode nie będzie wyświetlane podczas posania wiadomości (będzie niewidoczne przed całą wiadomością) a po kliknięciu "wyślij" bbcode zamknie się sam? - oczywiście z możliwością "ręcznego" używania bbcode na wybranych fragmentach - albo przynajmniej żeby kursor był w środku?
4. Może ktoś napisać instrukcje, gdzie:
- User do wyboru ma 3 kolory + standardowy
- Moderator do wyboru ma User Colors + 2 kolejne
- Junior Admin do wyboru Mod Colors + 2 inne
- Admin do wyboru ma all colors + red (zastrzeżony dla admina)
5. Dodatkowo przydałaby się opcja zmieniania czcionki (tylko admin) z trzech wybranych (standardowych)


Da ktoś rade poprawić/udoskonalić tego moda? ;d

//edit

kolory już działają, ale czemu zrobiłem instrukcję z pierwszego posta pod:
if ( $shoutbox_config['allow_smilies'] && $userdata['show_smiles'] )
zamiast pod:
if ( $shoutbox_config['allow_bbcode'] )
{
to nawet ja sam nie wiem o.O - sprawdźcie czy Wy też nie macie tego błędu jak wam nie działa :P
 
     
emiilo


Pomógł: 3 razy
Posty: 54
Wysłany: 12-08-2009, 22:22   

Dzięki temu poradnikowi dowiedziałem się jak zrobić nowe bbcode do CB :mrgreen: zrobiłem sobię [zw]- zaraz wracam, [jj]- juz jestem, [n]- nudzi mi się


Kod:

$msg = str_replace(array('[u]','[n]','[zw]','[jj]', '[b]', '[i]', '[/i]', '[/b]', '[/u]', '[/color]'), array('<u>','<b>Nudzi mi się</b>','<b>Zaraz Wracam</b>','<b>Już Jestem</b>', '<b>', '<i>', '</i>', '</b>', '</u>', '</font>'), $msg);


jak by ktoś chciał :lol:
 
     
stachoo0


Pomógł: 1 raz
Posty: 89
Wysłany: 23-08-2009, 09:16   

jakby ktoś chciał żeby te buttoniki wyglądały tak jak "Wyślij" i "R"
to jest
Kod:
<input type="button" name="Bold" value="B" style="font-size:9px; font-weight: bold; height:19px; cursor: pointer" title="Pogrubienie" class="button" onclick="bbfontstyle('[b]', '[/b]');">
        <input type="button" name="Italic" value="I" style="font-size:9px; font-style: italic; height:19px; cursor: pointer" title="Kursywa" class="button" onclick="bbfontstyle('[i]', '[/i]');">
        <input type="button" name="Underline" value="U" style="font-size:9px; text-decoration: underline; height:19px; cursor: pointer" title="Podkreślenie" class="button" onclick="bbfontstyle('[u]', '[/u]');">


ale mam jeszcze pytanie
jak zrobić żeby pojawiły mi się te napisy
jak w zał.
tzn. nie chcę na siłę wpisać do shoutbox_body.tpl
tylko z tego {L_MESSAGE_COLOR} żeby się pojawił napis Kolor:
i gdzie są spisane kolory żeby też było tak zapisane ?

i to od emiilo to gdzie trzeba wstawić ?

[ Dodano: 23-08-2009, 10:40 ]
dobra znalałem sam
trzeba w lang_main.php (/language/), shoutbox.php i shoutbox_body.tpl wyedytować wg potrzeb

a teraz odnośnie emiilia to zrobiłem jeszcze buttoniki do tych bbcodów
Kod:
<input type="button" name="Zaraz_wracam" value="ZW" style="font-size:9px; height:19px; cursor: pointer" title="Zaraz wracam" class="button" onclick="post.message.value='[zw]'; this.form.submit(); return false;">
        <input type="button" name="Juz_jestem" value="JJ" style="font-size:9px; height:19px; cursor: pointer" title="Już jestem" class="button" onclick="post.message.value='[jj]'; this.form.submit(); return false;">
        <input type="button" name="Nuda" value="N" style="font-size:9px; height:19px; cursor: pointer" title="Nudzi mi się" class="button" onclick="post.message.value='[n]'; this.form.submit(); return false;">

kliknięcie powoduje wysłanie statusu
_________________
Przyjaciel, którego tracisz, nie był twoim przyjacielem. Był uzurpatorem przyjaźni. - Kuba Wojewódzki
 
     
Sztywny

Posty: 101
Wysłany: 09-09-2009, 21:45   

Mi te kolory dzialaja elegancko, wszystk ojest ok. Ale to wybieranie kolorow "to malutkie okienko" mam nad shoutboxem na srodku, i nie wiem jak umiescic to z boku np. obok "Odswiez" pomoze ktos?

[ Dodano: 10-09-2009, 22:36 ]
refresh
 
     
zaled

Posty: 33
Wysłany: 31-12-2009, 22:33   

pomocy, nie dziala jak biore np qweqwe wpisze jakis text to pisze mi to qweqwe : / kolory nie dzialaja :(

[ Dodano: 31-12-2009, 22:34 ]
[color=#CC66FF] qweqwe [/color*]
 
     
Aki_Hiro


Pomógł: 4 razy
Posty: 83
Wysłany: 20-04-2010, 12:39   

U mnie all działa bez problemu dzięki Pozdrawiam
 
     
damiannn

Posty: 60
Wysłany: 28-09-2010, 19:04   

Witam, kilka godzin temu wgrałem ten mod. Działał bez zarzutu lecz po chwili wgrałem mod na to, że w SB po kliknięciu na IP widzę IP użytkownika po tym modzie przestała działać mi ta modyfikacja na kolory. Wie ktoś może jak to naprawić czy może trzeba jeszcze raz to wgrać od początku?
 
     
jeams007


Pomógł: 22 razy
Posty: 40
Wysłany: 11-10-2010, 15:53   

Aki_Hiro napisał/a:
U mnie all działa bez problemu dzięki Pozdrawiam


Dokładnie,mi też działa.. dzięx
_________________
NIE wykonuję już zleceń .

Mistrz modyfikacji Statystyki TOP5-1min 47sek.
 
     
albert221

Pomógł: 3 razy
Posty: 68
Wysłany: 26-02-2011, 16:51   

a mi kliknięcia w ogóle nie dają kolorku
_________________
html ma na perfecta a php na 2+
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mąka

Posty: 8
Wysłany: 19-07-2011, 21:34   

CMP, mi nie działa :/ wgrywałem jak mówiłeś,, takie coś jest :

SS w załączniku/

[ Dodano: 19-07-2011, 21:38 ]
Sorry ... mój błąd działa to :D ^^ szkoda że tu na forum nie ma czegoś takiego jak Edit :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę