phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
lightbox JS 2.03 mod by szpak
Autor Wiadomość
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 06-03-2009, 13:55   

Matiuas, musisz ustawic sciezke.
podaj adres forum.
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Matiuas

Posty: 4
Wysłany: 06-03-2009, 15:45   

Forum mam na serwerze postawionym na kompie.
Zaraz wrzucę na jakiś serwer ;)

[ Dodano: 06-03-2009, 23:14 ]
Trochę to trwało ale jest już na serwerze
www.euromoto.y0.pl
trzeba się zalogować aby zobaczyć zdjęcia
login: test
hasło: test
 
     
Lorgan

Posty: 55
Wysłany: 01-04-2009, 01:18   

Wykonałem instrukcję poprawnie (sprawdziłem kilka razy), lecz mimo to występuje pewien błąd: zdjęcia się nie otwierają - nie tylko przez lightbox, ale nawet bezpośrednio, przez adres docelowy (np. http://www.tenchi.pl/albu...34e630b1dec.jpg ). Mam zainstalowaną tylko podstawową wersję moda (choć próbowałem też z tą załącznikową) i wyłączoną w PA opcję hotlinkowania. Ponadto, wprowadziłem trochę w ciemno solucję Theya z 7 postu.

Pomoc mile widziana.
 
     
Kray_Zee

Posty: 4
Wysłany: 08-06-2009, 01:51   

Witam!

Mam takie pytanko, poniewaz najpierw zrobilem wszytko wedlug instrukcji jak bylo w pliku download (wszystko pieknie chodzi), nastepnie wprowadzilem poprawke napisana przez Adibar dotyczaca guzikow NEXT i PREV (wszystko nadal pieknie dziala), nastepnie dodalem instrukcje napisana przez +Szpaka odnosnie wyswietlania zalacznikow w postach i teraz zonk. Niby wszystko pieknie dziala, wyswietlaja sie labelki NEXT i PREV natomiast nie wyswietla sie guzik CLOSE - closelabel.gif.

Patrzylem troszke w kodzie, probowalem cos wymyslec ale, ze kiepsko mi to idzie i zero rezultatow, to postanowilem uderzyc do Was. Jakies pomysly?
 
     
Black_Rabbit

Posty: 13
Wysłany: 05-09-2009, 14:08   

co nalezy zrobic aby ten mod byl kompatybilny z "Spider Friendly Optimized 1.0" i poprawnie wyswietlal obrazki ?
 
     
firefox

Pomógł: 1 raz
Posty: 8
Wysłany: 07-10-2009, 14:06   

Fajny mod, tylko wczesniej padlo pytanie bez odpowiedzi dotyczace automatycznego skalowania zdjecia do odpowiednich rozmiarow. Jesli ktos w albumie wrzucil ogromne zdjecie to forum sie rozjezdza, nie da sie zrobic konkretnego rozmiaru LB ?
 
     
skco

Posty: 2
Wysłany: 18-10-2009, 15:51   

Cytat:
mam pytanko, w czym może być problem, zainstalowałem modyfikacje, pokazuje sie tylko loading i nie wczytuje zdjęcia, wiecie może w czym problem ?


u mnie występuje identyczny blad...niestety nie znalazlem jak to naprawic...modyfikacje instalowalem 2 razy i za kazdym razem tak samo
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 18-10-2009, 21:08   

to alternatywa jest Highslide, albo obczajcie moja wersje moda lightbox na unmods jest.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
skco

Posty: 2
Wysłany: 22-10-2009, 18:48   

wszystko bylo ok a teraz po dodaniu kilku zdjec mam cos takiego http://kolko-fotograficzn...er.pl/album.php
prosze sobie zobaczyc...po kliknieciu zdjecie wyswietla sie na dole...czemu tak jest??

[ Dodano: 22-10-2009, 19:09 ]
ok juz dziala wszystko sory za zamieszanie
 
     
jedrzej


Posty: 31
Wysłany: 06-01-2010, 00:09   

wyswietla mi sie fotka ale na samym dole strony bod całym albumem...

[ Dodano: 06-01-2010, 00:17 ]
poprawka... wszytko mi działa ale w IE. W Firefox niestety jest tak jak napisałem w poprzednim poscie.
 
     
rafflex


Pomógł: 8 razy
Posty: 49
Wysłany: 10-01-2010, 18:21   

U mnie wszystko działa, ale:
na stronie Portalu dodałem moduł "Ostatnie zdjęcia" i gdy wyświetlam zdjęcia z tego działu pod zdjęciem wyświetla się ładnie tytuł i opis zdjęcia. (Przy dodawaniu nowego zdjęcia do albumu można nadać zdjęciu zarówno tytuł jak i opis)
Natomiast gdy wejdę do albumu i z tego poziomu wyświetlam zdjęcia, to pod zdjęciem wyświetla mi się już tylko sam opis, tytułu brak.
Domyślam się, że szpak coś przeoczył w kodzie, tylko co i gdzie?
 
     
Marcinze

Pomógł: 2 razy
Posty: 122
Wysłany: 20-03-2010, 22:40   

zedytowalem wszystkie pilki i nie dziala ;/ gdzie te pliki z grafika wgrac?
 
     
andrix224

Posty: 4
Wysłany: 03-05-2010, 09:13   

Wszystko super, tylko jeden element loga mi się nie przyciemnia, zostaje taki jaki był - logo.gif. Pomoże ktoś jak to naprawić??

[ Dodano: 03-05-2010, 09:28 ]
Btw. załadowanie zdjęcia w Lightboxie nie liczy się do ilości odsłon. Można tak zrobić, żeby się liczyło a jeśli nie to jak usunąć napis ile było odsłon, bo trochę głupio jest widzieć: "Odsłon - 0"
 
     
szresi


Pomógł: 242 razy
Posty: 944
Wysłany: 10-10-2010, 14:03   

Zabawię się w archeologa i odkopię temat.
Działa Wam ten mod? Bo mi nie do końca.
Po kliknięciu w miniaturę tło się, owszem, ładnie ściemnia, pojawia się ikona loading i nic.. nie może wczytać zdjęcia.
_________________
| Pomagam TYLKO na forum | | NIE umawiam się na randki | | Instalacja skryptu i modów za sms premium |
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
come2papa


Posty: 12
Wysłany: 20-11-2010, 08:42   

W Panelu Administracyjnym >> Album zdjęć >> Konfiguracja - zaznacz NIE dla Oryginalny widok zdjęcia jako PopUp
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę