phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
29-12-2007, 21:25
PW - Jak zrobi? migaj?c? ikonk?
Autor Wiadomość
May'u

Posty: 11
Wysłany: 15-11-2008, 00:58   

Wszystko super ale czemu to przechodzi na wszystkie style ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
JrQ-


Pomógł: 147 razy
Posty: 1387
Wysłany: 15-11-2008, 12:14   

Zwykle uzywa sie jednego stylu, wiec to nie powinien byc problem.

A na wszystkie style przechodzi dlatego, ze edytujesz pliki php, ktore sa wspolne dla kazdego stylu(engine forum)
 
     
Ley

Posty: 26
Wysłany: 21-11-2008, 00:34   

Skoro to się przekłada na wszystkie style, to czy istnieje taka modyfikacja komendy np w page_header aby potrafiło wybrac obrazek z wlasciwego stylu?

Proszę o pomoc w modyfikacji tego kodu aby wybierał gif z odpowiedniego języka ale i w odpowiednim stylu (tzn jesli aktualnie uzywam CZARNY to niech sie podstawi ikona w danym języku z czarnym tłem, a jak korzystam ze stylu BIAŁY to niech się podstawi ikona w danym jezyku z bialym tlem.

Do tej pory używałem kilku wariacji stylu subblack ale zawsze z tłem czarnym - teraz chcę na zimę dać moim forumowiczom styl "na biało" i albo bede zmuszony czasowo podmienic pliki w katalogu CZARNY albo moze jest opcja by forum rozpoznawalo styl i z odpowiedniego bralo ikony do privmsg?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
 
     
hacker06

Posty: 49
Wysłany: 03-03-2009, 21:55   

No za cholerę nie mogę tego zrobić :|

Mógłby ktoś sprawdzić moje pliki?
http://www.speedyshare.com/781370423.html

btw. żeby było jasne to nowa ikonka ma nazwę nowawiadomosc.gif
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 04-03-2009, 15:57   

Pisz na gg: 6989579. Pomogę.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
kasia1988

Posty: 19
Wysłany: 23-03-2009, 00:05   

Zrobiłam tak jak jest napisane wyżej.
Ale pojawił się nowy problem.
Teraz jak ktoś dostaje PW to znika mu tło.
Co jest nie tak, i jak to naprawic?
 
     
wojtek2310

Pomógł: 1 raz
Posty: 100
Wysłany: 29-04-2009, 15:28   

Hah na stylu Charcoal2 nie działa :oops: :oops: Jak można to zrobić żeby działało :?:
Proszę o pomoc :oops:
 
     
marek200


Pomógł: 2 razy
Posty: 123
Wysłany: 23-06-2009, 13:27   

ja proponuję wstawić
Kod:
<blink> </blink>
i też powinno migać :P
 
     
patryk-88


Pomógł: 75 razy
Posty: 217
Wysłany: 23-06-2009, 22:04   

marek200
Zmartwię cię, ale ten sposób nie zadziała. Trzeba zrobić po prostu 2 obrazki, 1 jak będzie bez wiadomości a 2 jak wiadomość nadejdzie z tym, że migający.
 
     
marek200


Pomógł: 2 razy
Posty: 123
Wysłany: 24-06-2009, 02:01   

animacje chyba umiesz zrobić ??

Program
UnFREEz

dodajesz w obrazki 1 graficzny drugi pusty ustawiasz czas migania i kompilujesz do .gif
 
     
Soltys1

Posty: 6
Wysłany: 16-10-2009, 18:41   

Pomóżcie mi bo już siedzę nad tym długo. A więc jak dostane wiadomość to nie zmienia mi się obrazek pokazujący że mam nową wiadomość próbowałem ze wzorem i próbowałem na różne sposoby pozamieniać w wyniku albo pokazuje ciągle że jest nowa wiadomość albo po zmianie kolejności że jej niema :( . Używam stylu subBlack.

dołączam moje dwa pliki które zmieniałem:

page_header.rar
ikony nowej i brak wiadomosci
Pobierz Plik ściągnięto 786 raz(y) 11,1 KB

 
     
hipon


Pomógł: 3 razy
Posty: 91
Wysłany: 26-01-2010, 17:57   

Kregos napisał/a:
Stąd moje pytanie: czy istnieje możliwość w taki sposób przerobić / stworzyć moda który ów napis/link "wiadomość PW" zmusi do np: migania


Zrobiłem to tak
W lang_main.php znajdź linię
Kod:
$lang['New_pms'] = 'Masz %d <span class=\'pm\'>*<b>nowe</b>*</span> wiadomości';
$lang['New_pm'] = 'Masz %d <span class=\'pm\'>*<b>nową</b>*</span> wiadomość';


Zamień na
Kod:
$lang['New_pms'] = '<blink>Masz %d <span class=\'pm\'>*<b>nowe</b>*</span> wiadomości</blink>';
$lang['New_pm'] = '<blink>Masz %d <span class=\'pm\'>*<b>nową</b>*</span> wiadomość</blink>';


U mnie śmiga ;)
 
     
kabar

Posty: 12
Wysłany: 07-02-2010, 13:09   

Zrobiłem modyfikację wg opisu z pierwszej strony. Wszystko działa, ale niestety pojawiła się na wszystkich stylach (3). Czy jest możliwość zrobienia tego osobno dla każdego stylu?
 
     
Giacomo

Posty: 6
Wysłany: 06-03-2010, 09:18   

Modyfikacja u mnie działa ale tylko w IE :(
Jak przeglądam w Firefoxie (v3.6) to ikona na sek. zmienia kolor (czyli masz nieprzeczytaną wiadomość) a po tej sek. powraca do normalnego (czyli nie masz nieprzeczytanych wiadomości) mimo, że nic nie robię :( o co w tym chodzi ? :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Xaero_PL


Posty: 1
Wysłany: 20-03-2010, 19:45   

kabar napisał/a:
Zrobiłem modyfikację wg opisu z pierwszej strony. Wszystko działa, ale niestety pojawiła się na wszystkich stylach (3). Czy jest możliwość zrobienia tego osobno dla każdego stylu?


Dołączam się do pytania ... czy jest jakaś możliwość żeby nie przenosiło się to na wszystkie style?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę