phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Mod Invitation v. 1.0.1 [Rejestracja na zaproszenie]
Autor Wiadomość
m1chu

Pomógł: 3 razy
Posty: 91
Wysłany: 18-10-2007, 00:59   

kAzek29 napisałem dodatek pozwalający na automatyczne dodawanie zaproszeń osobą dodawanym do danych grup.
Po za tym w tym rozwiązaniu z regulaminem które Ci dałem jest błąd, w przypadku gdy nie ustawimy wygasania zaproszenia i skorzystamy z linka po akceptacji regulaminu ustawienie $regexp na 0 spowoduje niemożność rejestracji. Rozwiązanie:
Kod:
----- [ OTWÓRZ: usercp_register.php ] -----

----- [ ZNAJDŹ ] ------
function show_coppa($regid = '', $regexp = '', $invid = 0, $inv = 0)

----- [ ZAMIEŃ NA ] -----
function show_coppa($regid = '', $regexp = 0, $invid = 0, $inv = 0, $invreq = 0)

----- [ ZNAJDŹ ] -----
        "U_AGREE_OVER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&agreed=true" . ( !empty($regid) ? "&regid=$regid" : "" ) . ( !empty($regexp) ? "&regexp=$regexp" : "" ) . ( !empty($invid) ? "&invid=$invid" : "" ) . ( !empty($inv) ? "&inv=$inv" : "" )),
        "U_AGREE_UNDER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&agreed=true&coppa=true" . ( !empty($regid) ? "&regid=$regid" : "" ) . ( !empty($regexp) ? "&regexp=$regexp" : "" ) . ( !empty($invid) ? "&invid=$invid" : "" ) . ( !empty($inv) ? "&inv=$inv" : "" ))

----- [ ZAMIEŃ NA ] -----
    "U_AGREE_OVER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&agreed=true" . ( $invreq ? "&regid=$regid&regexp=$regexp&invid=$invid&inv=$inv" : "" )),
        "U_AGREE_UNDER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&agreed=true&coppa=true" . ( $invreq ? "&regid=$regid&regexp=$regexp&invid=$invid&inv=$inv" : "" )))

----- [ ZNAJDŹ ] -----
    show_coppa(strip_tags($HTTP_GET_VARS['regid']), strip_tags($HTTP_GET_VARS['regexp']), intval($HTTP_GET_VARS['invid']), intval($HTTP_GET_VARS['inv']));

----- [ ZAMIEŃ NA ] -----
    show_coppa(strip_tags($HTTP_GET_VARS['regid']), strip_tags($HTTP_GET_VARS['regexp']), intval($HTTP_GET_VARS['invid']), intval($HTTP_GET_VARS['inv']), $board_config['invitation_req']);

----- [ ZAMKNIJ / ZAPISZ / ZAUPLOADUJ PLIK ] -----
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
noc123

Pomógł: 2 razy
Posty: 51
Wysłany: 22-10-2007, 12:32   

Znalazlem kolejny bledzik, jak probuje wyslac zaproszenie na dlugi adres email, wyskakuje mi ze adres jest nieprawidlowy (adres jest z onetu).
 
     
djmati11

Pomógł: 1 raz
Posty: 28
Wysłany: 02-11-2007, 13:52   

A, ja mam problem taki:

- jak klikam na link "Profil" (jest na samej górze forum), to nie ma tam opcji do wysyłania zaproszeń a na twoim demo jest tam taka opcja (mam zainstalowany jeden mod ale ten mod nie potrzebuje modyfikacji w tych plikach co w twoim modzie,
to znaczy nie ma sekcji "Zaproszenia"

no narazie to tylko tyle blędów.
 
     
noc123

Pomógł: 2 razy
Posty: 51
Wysłany: 02-11-2007, 14:50   

djmati11, no to albo zle zainstalowales moda, albo w PA nie wlaczyles opcji Rejestracja przez zaproszenie. Jak to drugie masz na tak, to wywal tego moda i wgraj go jeszcze raz.
 
     
djmati11

Pomógł: 1 raz
Posty: 28
Wysłany: 02-11-2007, 16:40   

noc123, no i działa bez kłopotów thx
 
     
kerov


Posty: 70
Wysłany: 05-11-2007, 23:53   

No po wielkich trudach wreście się udalo... działa:) nawet super... Tylko brakuje tego by sprawdzać kto ma ile zaproszeń...
 
     
Barracuda

Posty: 10
Wysłany: 07-11-2007, 14:32   

hmmm ... ja mam calkiem inny problem :/ wszystko ladnie sie pokazalo ... zaproszenia przydzielone, wchodzę do profilu -> zaproszenia -> wpisuje adres e-mail na jaki ma wyslac i zamisat potwierdzenia wyslania zaproszenia dostaje takie oto krzaczki:

http://img258.imageshack....049/bladpn7.jpg

Zaproszenia sie nie wysylaja, licznik sie nie cofa ... nie wiem co zrobilem zle ... Posze o POMOC

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Barracuda
 
     
noc123

Pomógł: 2 razy
Posty: 51
Wysłany: 07-11-2007, 18:03   

Barracuda, jesli tak Ci wyskakuje zawsze, to zapewne źle wyedytowałeś plik usercp_regisster.php albo usercp_profile.php. Spróbuj wyedytowac je jeszcze raz.
 
     
Barracuda

Posty: 10
Wysłany: 08-11-2007, 09:45   

noc123, usercp_register wyedytowalem jeszcze raz, ale na usercp_profile nie ma modyfikacji :/ ... czy ja o czyms nie wiem :?:
Po kolejnej edycji tego pliku, wyskakuje mi czasami dodatkowo napis: Błąd wysyłania e-maila. Skontaktuj sie z Administratorem lub wyłącz wysyłanie maili przez forum :roll: ... jak wylacz to juz normalny blad wysylania wyskakuje ...

P.S. Mozne ktos looknie na moje zmiany i pomoze mi w tym problemie :/ ... nie wiem co zle robie :(

Aha, jeszcze jedno ... przy wysylaniu przez Opere wyskakuja mi krzaki a jak wysylam przez IE to mi wogole nic nie wyswietla :roll:
 
     
noc123

Pomógł: 2 razy
Posty: 51
Wysłany: 08-11-2007, 17:58   

Barracuda, napisalem usercp_profile bo nie pamietalem ktory plik odpowiadal za wysylanie maili.
Barracuda napisał/a:
Błąd wysyłania e-maila


Pewnie masz cos nie tak skonfigurowany mail przez forum. Jak sie robi wszystko dokladnie wg instrukcji to mod dziala bez problemowo.
 
     
Barracuda

Posty: 10
Wysłany: 09-11-2007, 08:19   

no ta ja juz nic nie rozumiem ... w celu ponownego sprawdzenia modu zalozylem na nowo puste forum ... wszytsko ladnie wgralem, zaproszenia sa, ale blad nadal ten sam:

Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum.

"po spodem krzaki"

Juz nie wiem co mam robic :( ... prosze o pomoc. Jezeli byblby ktos chetny przerobic moje pliki to zamieszczam je w zalaczniku, bo juz jestem tak poplatany z tym wszystkim, ze normalnie nie daje rady :/
 
     
noc123

Pomógł: 2 razy
Posty: 51
Wysłany: 09-11-2007, 14:05   

Barracuda, wiec prwdopodobnie serwer nie obsluguje funkcji mail przez forum albo jej nie wlczyles. Sprobuj uruchomic SMTP i wtedy sprobowac.
 
     
Barracuda

Posty: 10
Wysłany: 12-11-2007, 16:19   

juz sie wszystko wyjasnilo ... uruchomilem smtp, wpisalem dane do swojego konta pocztowego i wszystko teraz ladnie smiga :) ...

Wielkie dzieki za pomoc noc123

Pozdrawiam
 
     
JOHNY

Posty: 17
Wysłany: 16-11-2007, 19:22   

czemu nie widzę w PA opcji dodaj zaproszenie ?? nie mogę userom przyznać takiej możliwości czy to na silver czy na innym stylu do którego też dodałem odpowienie pliki

Ok już jest dobrze walnąłem się przy kopiowaniu do modules_data.php
_________________
Gość odwiedzaj nas częściej: Dojazdowka
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BartekSonix

Posty: 10
Wysłany: 01-12-2007, 20:15   

A co moze ktos dodac do tego moda cos takiego ze pisze : komu ile zostalo zaproszen i kto kogo zaprosil

[ Dodano: 08-01-2008, 01:03 ]
sorks za 2 posta.

Hmm mozna jakos w bazie sprawdzic kto ma ile zaproszen?

aha chyba cos jest nie tak. zaznaczego grupe i czas wygasniecia 20 dni i ilosc zaproszen np 3 to po dodaniu pisze dodano 30 zaproszen tzn ze wszyscy z danej grupy dostali po 3 zapki czyli razem dodano 30 zapkow jesli by zliczyc wszystkich z grupy??

hmm chyba po wpisaniu 1 zapka dodaje roznie.. napewno wiecej niz 1
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę