phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
KapczH - czyli SpameroAutoWstrzymywacz. v.1.o by Widmo
Autor Wiadomość
ike


Posty: 8
Wysłany: 16-03-2008, 23:31   

Kozystajac z chwili wolnego czasu, postanowilem zrobic wlasna paczke numerków do tego moda.

Wzorowalem sie na obrazkach, ktore sa w paczce razem z modem. Moja wersja jest troche bardziej czytelna ale pewnie i mniej bezpieczna.

Podglad:


Pozdrawiam i dzieki za modyfikacje, jest naprawde swietna.
_________________
/Ike
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zarejestrowany

Posty: 10
Wysłany: 19-03-2008, 23:33   

Ponawiam pytanie

Cytat:
fatherdirector napisał/a:
Co zrobic aby takie samo potwierdzenie pojawiało się przy pisaniu posta przez gościa (na forach na których pisanie przez gości jest dozwolone) obok treści posta ?
Chodzi o to żeby gość przed wysłaniem posta musial przepisać kod z obrazka, inaczej post nie zostanie wysłany.
Da się takie coś zrobić ?


Cytat:

chomsky80 napisał/a:
Powiedzmy, że mam forum na którym mogą pisać niezarejestrowani i nie chcę tego zmieniać. Czy ktoś próbował zastosować/zmodyfikować tego moda aby pytanie kontrolne pojawiało się nie przy rejestracji a przy wysyłaniu posta (szybka odpowiedź lub standardowa odpowiedź)?
_________________
Pozdrawiam
 
     
CieciuLysy


Posty: 13
Wysłany: 21-04-2008, 18:36   

Dziennie rejestrowalo sie na mojej stronie kilkanascie botów, ale odkad zastosowalem te metode nie zanotowalem zadnego "robotoataku" ; )

Calosc genialna w swojej prostocie : )
 
     
siekierzynski


Pomógł: 10 razy
Posty: 169
Wysłany: 21-04-2008, 18:50   

a co z tym generowaniem "0"
 
     
z

Posty: 53
Wysłany: 23-04-2008, 19:45   

Ja mam problem gdyż nie pojawiają mi się obrazki. Jakiś pomysł?
_________________
"Nauka i religia nie pozostają w sprzeczności. Nauka jest po prostu zbyt młoda, żeby to zrozumieć"
 
     
siekierzynski


Pomógł: 10 razy
Posty: 169
Wysłany: 23-04-2008, 20:05   

sprawdź czy masz:

images/anti_robotic_reg/kapczh/anti_robotic_reg_1.png
 
     
z

Posty: 53
Wysłany: 23-04-2008, 20:23   

No nie rób ze mnie durnia :P Oczywiście, że mam.

EDIT: Pytania nie było, wystarczyło zmienić atrybuty :D
_________________
"Nauka i religia nie pozostają w sprzeczności. Nauka jest po prostu zbyt młoda, żeby to zrozumieć"
 
     
pafflick


Pomógł: 16 razy
Posty: 295
Wysłany: 24-04-2008, 21:32   

U mnie postawiłem na localhost serwer i nowe forum 1.12.6 i nie wyświetla mi tych obrazków... xD
 
     
adams90

Posty: 71
Wysłany: 29-05-2008, 21:18   

Kurde własnie mi też... : /

Jakis pomysł? : /
_________________
masz problem z wgraniem jakiejkolwiek modyfikacji? Nie masz na to czasu? Pisz. Wgrywam wszystko za nie wielkie pieniądze.
 
     
pafflick


Pomógł: 16 razy
Posty: 295
Wysłany: 10-06-2008, 08:51   

adams90 napisał/a:
Kurde własnie mi też... : /

Jakis pomysł? : /

U mnie to jakiś problem z PHP, a nie błąd w skrypcie forum.
 
     
Centurion



Pomógł: 543 razy
Posty: 1974
Wysłany: 10-06-2008, 15:17   

pewnie nie macie bilbiotek gd wkompilowanych w php
_________________
Poza forum pomagam tylko odpłatnie
• przenoszenie/łączenie/naprawianie baz danych
• instalacja/pisanie modów, aktualizacja for z zachowaniem modów
• programowanie php/mysql
 
     
siekierzynski


Pomógł: 10 razy
Posty: 169
Wysłany: 11-06-2008, 17:42   

ale jak im wyświetlało wcześniejsze obrazki, to z tymi nie powinno być problemu.
 
     
adams90

Posty: 71
Wysłany: 22-06-2008, 00:26   

dlaczego ten watek w ogóle nie "podchodzi" na sama górę tylko siedzi na drugiej stronie? (mimo, że są pisane ciągle nowe posty?

p.s nadal nic nie wyswietla, roboty sie rejestruja.
_________________
masz problem z wgraniem jakiejkolwiek modyfikacji? Nie masz na to czasu? Pisz. Wgrywam wszystko za nie wielkie pieniądze.
 
     
Dragon2007

Posty: 23
Wysłany: 02-07-2008, 15:56   

adams90 napisał/a:
p.s nadal nic nie wyswietla, roboty sie rejestruja.


u mnie tak samo..
_________________
Jest nas wielu heh ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gufiak


Posty: 13
Wysłany: 05-09-2008, 01:09   

Odkąd chyba w najnowszej wersji modu Przema (1.12.6) jest ta modyfikacja, to czuję, że kwestią dni jest, zanim zaczną masowo logować się roboty. Cyfry są trudne do odczytania typowymi metodami, ale kompletny brak losowości i brak dodatkowych elementów "zakłócających" obrazek nie jest żadnym problemem dla robotów. Do tego jeszcze dosyć wąski zestaw znaków. Nauczenie odczytywania robota takich captchy to kwestia kilku minut. A podejrzewam, że autorzy botów obserwują tak popularne modyfikacje jak ta od Przema. W końcu oni sprzedają to za niegłupią kasę.
Lepiej byłoby wykonać coś z całym alfabetem i cyframi oraz wykonać nieco mniej czytelny obrazek. Do tego jeszcze sporo losowości w czcionkach, ich wielkości, obrocie, kształcie i położeniu znaków i mamy spokój z robotami na dłuższy czas. Nie trzeba się obawiać o zasoby używane przy tworzeniu captchy, bo nie znam ani serwisu gdzie rejestrowało się nawet średnio kilku użytkowników na minutę, a także sytuacji, żeby kilka robotów na minutę atakowało forum. A w razie gdyby captcha była trochę trudna w odczycie dla zwykłego człowieka, można zrobić tak, żeby captcha się przeładowywała po każdym kliknięciu na nią. Oczywiście z nowym kodem.
Oczywiście niczego nie żądam. To jest tylko taka moja dobra rada. Długo badałem temat captch i robotów spamujących i wiem o tym co nieco. Dla mnie może być taka captcha jaka jest aktualnie, gdyż nieco inaczej rozwiązałem problem botów.
_________________
Pozdrawiam,
GufiaK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę