phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Po logowaniu nie mo?na wy?wietli? strony
Autor Wiadomość
aleks124

Posty: 23
Wysłany: 19-01-2006, 13:34   

Ja też coś zmieniłem przypadkowo w cookies i próbowałem to zmienić stosowałem do logowania sposób przecinka ale teraz przestał działać :( . Przestał działać wtedy kiedy zrobiłem konto testowe dla PHOENIX'A bo miał mi ustawić cookies. chciałem nadać temu kontu prawa admina ale kedy spróbowałem się zalogować sposób przestał działać :( co mam zrobić???
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Punisher_rm

Posty: 1
Wysłany: 28-03-2006, 20:19   

przecinek, ale jak nie mogę wejść w PA!! Co mam zrobić aby sie tam dostać?? Bo juz sie zalogowałem jak kazałeś!!

[ Dodano: 28-03-2006, 22:20 ]
przecinek, zrobiłem tak jak kazałeś (nawet 3 razy) ale problem nadal nie jest rozwiązany!! A nawet zaczeło sie dziac tak przy wylogowaniu!! :( (
Co mam zrobić??
_________________
SIEMKA
 
     
djciacho

Posty: 2
Wysłany: 28-08-2006, 22:12   

no wszystko by bylo pieknie tylko ze nie moge zalogowac sie do panelu administracyjnego na konto mi sie udalo ale do panelu juz sie nie da ;/
 
     
Kreis

Posty: 1
Wysłany: 23-10-2006, 20:08   

mam pytanie,
wczoraj zaczęłam bawić się w robienie forum i dzisiaj wystąpił problem z zalogowaniem się, gdy próbuję się zalogować wyskakuje strona z wielkim wspaniałym napisem BŁĄD
w swojej ignorancji zmieniałam coś przy domenie, ale nie wiem czy to ma jakiś związek. . .
w każdym razie, co mam zrobić, żeby dostać się na moje fourm jako pełnoprawny administrator? ;>
 
     
kociub

Posty: 1
Wysłany: 10-02-2007, 16:47   

Wtam niestety mam forum n yoyo ale trudno mam problem nie weim co wpisc w polu ścieżka skryptu czy moze ktos pomoc moj adres www.alo-forum.yoyo.pl
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 10-02-2007, 19:13   

kociub, nic. Tylko to:
Kod:
/
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Davo

Posty: 1
Wysłany: 21-04-2007, 21:04   

witam.

po zalogowaniu na forum www.efifacup.go.pl wyświetla mi sie komunikat :

Couldnt update warnings table

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '27050395658E+29' at line 3

UPDATE phpbb_users_warnings SET archive = 1 WHERE date < -6,27050395658E+29

Line : 126
File : sessions.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/



Prosze o pomoc i szybka odpowiedz.


Pozdrawiam :D
 
     
janpod12

Posty: 2
Wysłany: 27-11-2007, 21:43   Re: Po logowaniu nie można wyświetlić strony

Mam problem z moim forum http://budo.net.pl

Kilka dni temu zepsuła mi się tabela phpbb_sessions

Zrobiłem drop table i create table.

W międzyczasie w ustawieniach cookie zmieniłem tylko długość sesji, ale już powróciłem do ustawienia 3600 sek.

Od tego czasu userzy zgłaszają mi na maila, że nie mogą się logować.
Po wpisaniu użytkownika i hasła następuje przekierowanie do strony głównej.

Przeczytałem co się tylko dało i gdzie się dało i niby wszystko poustawiane jest OK... ale nie jest OK.

Część userów może się logować, a część nie.

Nazwa Domeny: budo.net.pl
Domena Cookie:budo.net.pl
Nazwa Cookie:budo
Ścieżka Cookie:/

Co mogło się stać?

Przy próbie logowania do tabeli phpbb_sessions trafiają rekordy z session_user_id o wartości -1 - czyli gość.
Cookie jest tworzone na dysku lokalnym.

Problem występuje na przeglądarkach IE6 i FF2.

Please help.

czuwaj
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 27-11-2007, 21:46   

janpod12, to w ogóle jest wersja prehistoryczna!
najnowsza wersja to 1.12.5 a Ty masz Version 1.8 improvement 9
My już nie supportujemy takich starych wersji, nie wiem czy ktoś się znajdzie kto rozwiąże Twój problem.
Zalecam aktualizację do wersji 1.12.5 - stare wersje są dziurawe jak ser szwajcarski...
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
janpod12

Posty: 2
Wysłany: 27-11-2007, 22:56   

Dzięki, pewnie czas zrobić upgrade. Ale to nie jest problem wersji, od dwóch lat nigdy nic się takiego nie zdarzało. Jestem przekonany że upgrade akurat tego problemu nie rozwiąże.
 
     
gasnica


Pomógł: 11 razy
Posty: 83
Wysłany: 29-07-2008, 21:00   

JA mam taki problem:


Jedyne co zrobiłem to dodałem / za domeną forum.

Po jakimś czasie się wylogowałem aby sprawdzi zezwolenia for. Teraz nie mogę się już niestety zalogowac .

Nadpisałem plik "login.php" wyczyściłem pamięc podręczną przeglądarki i dalej nic

Co dziwniejsze w polu kto jest na forum pokazuje mój nick

(nie ma o tym w faq a spodkałem się już z tym ostatnio) co zrobi ??
_________________
:)
 
     
Centurion



Pomógł: 543 razy
Posty: 1974
Wysłany: 29-07-2008, 21:05   

wyczyść ciasteczko swojego forum w przeglądarce

w serwerze cookies można ponadto wstawić kropkę przez nazwą domeny (bez www!) np:

Kod:
.przemo.org


wtedy wpis będzie dobry dla domeny z www jak i bez www (inni użytkownicy prawdopodobnie też bedą musieli wyszyścić ciastko po takim zabiegu)
_________________
Poza forum pomagam tylko odpłatnie
• przenoszenie/łączenie/naprawianie baz danych
• instalacja/pisanie modów, aktualizacja for z zachowaniem modów
• programowanie php/mysql
 
     
gasnica


Pomógł: 11 razy
Posty: 83
Wysłany: 29-07-2008, 21:33   

Ciacho też wyczyściłem i też nic :(


EDIT:

Problemem była t nieszczęsna kreska " / " którą nie wiem po co i na co wstawiłem za nazwą domeny skoro wszystko było dobrze :) Teraz wsio działa. Pomogło zapytanie

Kod:
UPDATE `BAZA`.`phpbb_config` SET `config_value` = 'www.playtycoon.eu' WHERE CONVERT( `phpbb_config`.`config_name` USING utf8 ) = 'server_name' LIMIT 1 ;



Oto jak userzy sami sobie pomagają i odpisują :)
_________________
:)
 
     
Crusty

Posty: 1
Wysłany: 05-08-2008, 13:45   

Mój problem z kolei polega na tym, że udało mi się zalogować do konta zgodnie z instrukcją przecinka, ale nie mogę się już zalogować do PA.

Robiłem ostatnio przekierowanie, wpisałem w ustawieniach forum nową domenę i tuż po tym zaczęło się kaszanić :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 14:59   

Crusty napisał/a:
Mój problem z kolei polega na tym, że udało mi się zalogować do konta zgodnie z instrukcją przecinka, ale nie mogę się już zalogować do PA.

Robiłem ostatnio przekierowanie, wpisałem w ustawieniach forum nową domenę i tuż po tym zaczęło się kaszanić :/


Mam ten sam problem. Wczoraj zmieniałem w panelu admina w SQL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę